Bursa Diyetisyen Begüm Özeren

elif1616

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2018
4
1
34
Kızlar selam :) Yıllardır gitmediğim diyetisyen kalmadı. İnsülin direncim olduğu için gittiğim diyetisyenler kilo vermemin yavaş olduğunu söylüyorlar. Doktorum ise kilo verirsem insülin direncimin düzeleceğini söylüyor. Artık çok sıkıldım bu kısır döngüden. :KK43: Kilolardan da diyetisyenlere verilen paralardan da bıktım. Komşum diyetisyen Begüm Özeren’i önerdi. insülin direncini 2 ayda kırmış. 7 kilo da yağdan vermişler. İnternetten biraz baktım Bursa’ya yeni gelmiş. Önümüzdeki haftaya randevu aldım. Öngörüşmeleri ücretsiz yapıyormuş. Aranızda giden kilo veren varsa nolur yazsın. Tekrar bi sürü para verip kilo verememekten korkuyorum.

Canım merhaba :anneadayı: gittin mi diyetisyene ne yaptın
Bende bi kaç yerden duydum begüm özerenin adını
Gitsem diye düşünüyorum.
Kilo verdiriyor mu kolayca??

Canım evet gittim şimdiden 4 kilo verdim bile. Bursada en iyi diyetisyen bence. zayıflamayı düşünüyorsan hiç düşünme al randevu derim. çok ilgili ve pozitif biri. ben çok memnun kaldım:KK200:

Canım Nilüferde yeri fatih sultan mehmet bulvarında bnden kan tahlili istemişti insülin direncim olduğu için. aSenden belkii istemez tatlım :sus: Aylık 200 lira veriyorum ben 3 kere gidiyorum istediğimde de telefonundan ulaşabiliyorum

Canım Nilüferde yeri fatih sultan mehmet bulvarında bnden kan tahlili istemişti insülin direncim olduğu için. aSenden belkii istemez tatlım :sus: Aylık 200 lira veriyorum ben 3 kere gidiyorum istediğimde de telefonundan ulaşabiliyorum

Sen nerde oturuyorsun canim

X