Mezeler - Ordövrler Bursa iskender & Renkli Meze -Torku Süzme Yoğurt Sponsorluğunda

Evet mesela buzlukta kiymani cikarirsin buzu çözülür harcini koyup yaparsin sonra harcli buzlukta 1 gece kalir ertesi gün işleme devam edersin canim olur
:))
Kıyma harçlı iken sadece 1 gece mi kalıyor, fazla kalsa olmaz mı [/QUOTE]
Anladim canim.:)
1 gece kalıyor canim diğer türlü lezzet konusunda kefil olamam.
1 hafta uzun bi süre canim tavsiye etmem kalmasa daha iyi olur mesela 2 gece kalmıştı yaptim o zaman da lezzette hiçbir değişiklik olmadi aynı lezzetti ama diğer türlü emin değilim bisey söyleyemem şimdi

Oyy yerim ben onlari yaa
Çocuk bambaska oluyo
Yigenlerim var benimde burnumda tütuyo bildigin valla :)
Rabbim hayırlı uzun ömürler versin canim benim sizleri ona onlari size bağışlasın
Aminnn canım Allah razı olsun sanada nasip etsin inşallah

Bence hiçbir değişiklik olmaz yapılabilir
Ben bu yöntemle buzlukta sucuk yapıyorum:)1 ayda kalsa 3 günde kalsa tadı hep aynı oluyorBuzlukta saklayıp istedikleri zaman çıkartıp yapabilirler diye düşünüyorum..Hem çok pratik olur..

Aslında doğru diyosun canim annemde sucugu öyle yapıyo aynı mantık sayılır
O şekilde denemediğim için kesin bişey demek istemedim arkadaşa

Kıyma donuk olunca mı kızarıyor canım dağılmıyor mu ?
Ellerine sağlık canım çok güzel başarılar . .

Kıyma donuk olunca mı kızarıyor canım dağılmıyor mu ?
Ellerine sağlık canım çok güzel başarılar . .
Çok teşekkür ederim canim
Yok canim dagilmiyor yarim saat kadar bekletiyorum hafif kesilecek kivama geliyo ve dagilma olmuyo sadece biraz sicriyo kizartirken.:)

Teşekkür ederim vuslat ablam sen nerelerdesin ozleniyorsun.:)
Hazal'ım tarif seninmiş, tarifleri hemen inceleyeyim diye sadece tarif isimlerine bakarak konuları açtım farketmemişim senin olduğunu Bu ara beynim bulandı iyice Ben de özledim sizi canım benim Tekrar başarılar Hazal'ım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…