Kalıcı Makyaj Uygulamaları bursa kıl tekniği kaş

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Donatelu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2016
1
2
31
merhaba kızlar bursada bildiğiniz güvendiğiniz kıl tekniği kaş uygulaması yapan nereler var bulvarda birsürü klinik adı altında yapan yerler var ama hem çok pahalı hemde uzman değil çalışan stajerler yapıyo çok kişiye sordum araştırıyorum düzgün uygun fiyata yaptıran varmı lütfen tavsiye bekliyorum sizdende :KK43:

görüklede bi'yer var gün güzellik salonu adı Kezban diye Bi kadın var İran'da senelerce çalışmış arkadaşıma yaptı kıl tekniğiyle çok güzel fiyatları biraz pahalı ama pazarlık yapıyor bence araştır gayet memnun şuan arkadaşım

Bende duydum görüklede Kezban hanımı baya övdüler Haftaya gidicem kaş için randevu aldım burda görünce olumlu yorumları Mutlu oldum hadi bakalım Resim ve yorum atarım kızlar yaptırınca ☺️

merhaba size bu konuda tavsiye edeceğim .... var fiyatlarıda cok uygun Jimer hastanesinin yanında tum vücut lazer epilasyondada cok iyiler

Son düzenleyen: Moderatör:
IMG_7650.JPG
Arkadaşlar ben yaptırdım çok çok çok memnunum. Bursa Görüklede Gün güzellik salonu bu işte bir numara bence. Tavsiye ederim.

merhaba uygulamayı çok begendim Z zeroglu çok yakışmış hayırlı olsun bende dolgu var şuan ama rengi geçmeye başladı kıl teknigiyle yaptrmak istiyorum bende fiyat olarak ne kadara mal oldu acaba?

İstanbulda yaptıranlar kime yaptırmam gerektiği hakkında ve fiyatlar hakkında hiçbir bilgim yok. Yardımcı olabilir misiniz

Benim de sorunum kaş dökülmesi ve yer yer seyrekleşti. Her makyajda kalem kullanıyorum ama çok sıkıldım. Bu yöntemi belli aralıklarla yenilemek mi gerekiyor? Bu şekilde yaptırdıktan sonra herhangi bir bakım kremi vs kullanmamız gerekir mi? Yaptıranlar bilgi ve tavsiyelerini paylaşırsa çok memnun olurum.

Merhaba kızlar öncelikle teşekkür ederim kaşlarımı yaptırmadan önce herkes gibi delice araştırma yapmaya başlamıştım ki konunuzu gördüm ve bana çok yardımcı oldunuz. İki gün önce bahsettiğiniz gibi gün güzellik salonunu bulup kezban hanıma yaptırdım. Merak eden arkadaşlar için: yaklaşık 35-40 dk sürdü. beklediğimden daha az acıdı ama benden önce bi bayanın yapılırken gördüm acıdığını söyledi :) herkese göre değişiyor acıya diyecek bişeyim yok. uygulama sonrası 3 gün asla su değdirmemem gerektiği söylendi ve şuan 1 günüm kaldı. Kesinlikle fondoten güneş kremi vs birşeyde değmicek ve asla nemlendirici tarzı bakım kremide sürülmücek denildi. Hafif kabuk tutabiliyormuş soymamamız gerekiyormuş. bende kabuk olmadı. Ve en önmelisi uygula sonrası günlük hayata aynen devam edebildim kaşlarımın güzelliği dışında bir değişiklik bariz bir görüntü vs olmadı. 21 gün arayla iki seansa daha gidicem daha ilk seansta şekli oturdu çok şükür. fotoğraf yüklemek istiyorum ama yapamadım kızlarrr bi yardımcı olun

Merhaba kızlar öncelikle teşekkür ederim kaşlarımı yaptırmadan önce herkes gibi delice araştırma yapmaya başlamıştım ki konunuzu gördüm ve bana çok yardımcı oldunuz. İki gün önce bahsettiğiniz gibi gün güzellik salonunu bulup kezban hanıma yaptırdım. Merak eden arkadaşlar için: yaklaşık 35-40 dk sürdü. beklediğimden daha az acıdı ama benden önce bi bayanın yapılırken gördüm acıdığını söyledi :) herkese göre değişiyor acıya diyecek bişeyim yok. uygulama sonrası 3 gün asla su değdirmemem gerektiği söylendi ve şuan 1 günüm kaldı. Kesinlikle fondoten güneş kremi vs birşeyde değmicek ve asla nemlendirici tarzı bakım kremide sürülmücek denildi. Hafif kabuk tutabiliyormuş soymamamız gerekiyormuş. bende kabuk olmadı. Ve en önmelisi uygula sonrası günlük hayata aynen devam edebildim kaşlarımın güzelliği dışında bir değişiklik bariz bir görüntü vs olmadı. 21 gün arayla iki seansa daha gidicem daha ilk seansta şekli oturdu çok şükür. fotoğraf yüklemek istiyorum ama yapamadım kızlarrr bi yardımcı olun

Canım fiyatı nedir? Seans başına mı ücret ödedin? Yoksa baştan 3 seanslık ücreti mi ödedin? Gerçekten nasıl olduğunu merak ettim. Öncesi sonrası yapabilir misin?:KK25:

Arkadaşlar siyah dışında kahverengi de olabiliyor, değil mi? Hiçbir bilgim yok bu kıl tekniği, kaş dövmesi hakkında. Tek bildiğim, kaşlarım seyrekleşti, yaptırmam gerek.

Kızlar uzun süredir ben de bu araştırma içerisindeydim, Bursada kaş uygulamasını nerede güvenle yaptırabilirim diye. Buradan yapılan tavsiyeler üzerine Kezban Hanımı buldum ve ulaştım, Görüklede Gün güzellik salonu. Hemen randevu aldım. Uygulamadan oldukça memnun kaldım. Korktuğum gibi bir acı hissetmedim, tabiki kişiden kişeye değişen bir durumdur sizin de dediğiniz gibi. Kaş şeklim tam istediğim gibi oldu. Sözlendiği şekilde su değdirmedim ve dikkat etmem gereken şeylere dikkat ettim. Bende farkedilir bir kabuklanma olmadı ve görüntü gayet hoş. Sonuç harika yani, ama herşeyden önce Kezban Hanımı tanıdığım için çok mutluyum gerçekten harika bir insan. İlgisi ve samimiyeti çok mutlu etti, dünyada hala böyle güzel insanlarla karşılaşabiliyor olmak çok güzel. Ben çok memnunum, tavsiye eden arkadaşlara da burdan çok teşekkürler doğru yönlendirdikleri için :) Bu deneyimi ben de buradan paylaşmak istedim, belki benim gibi arayışta olan arkadaşlar için faydalı olabilir.

bu gün kaş yaptırdım paylaşmak istedim sizlerle uzun süredir cesaret edemiyordum milli eğitimde kadrolu güzellik uzmanına yaptırdım cidden çok memnun oldum aysun hanım

merhaba kızlar bursada bildiğiniz güvendiğiniz kıl tekniği kaş uygulaması yapan nereler var bulvarda birsürü klinik adı altında yapan yerler var ama hem çok pahalı hemde uzman değil çalışan stajerler yapıyo çok kişiye sordum araştırıyorum düzgün uygun fiyata yaptıran varmı lütfen tavsiye bekliyorum sizdende :KK43:
Yaptımayın bence. Gerçekten çok ku çirkin kaşlarınız? Çok mu vahim durumdasınız. Yaptıranların çoğu pişman. Sildirmek için yer arıyorlar. Bir de silmeye 2 kayit para alıyorlar. Uğraş dur...

X