Bursalılar Sohbete Buyrun Kaynaşalım

22aralık cumartesi günü buluşma nerde olsun??

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
bende bursadayım ve atama sonuclarına kadar burda kalmaktayım evliyim 8 aylık arada kafası karısan ve karıyer delisi olan biriyim hala okumak istiyorum enterasan gelebilir ama ygs sınavına hazırlanıyorum bakalım neler olucak

Son düzenleme:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaay bu topik beni unuttmuşşşşşşşşşş hatunlar demiyo ki galenia vardı bi tane :KK37: afferim hıhh :KK57:
neyse ben kocaeliye gittim gezmeye aşkımıda bulmak nasipmiş sevgilicikimle gezdim tozdum :KK52: :KK16::KK16: ben çok aşıkımmmm yaaaaaaaaaaa :KK37::KK17:
siz napıyosunuz bursamın güzelmi güzel bakımlı özel hatunları :KK12::KK31::KK31::KK3:

Son düzenleme:
bende bursadayım ve atama sonuclarına kadar burda kalmaktayım evliyim 8 aylık arada kafası karısan ve karıyer delisi olan biriyim hala okumak istiyorum enterasan gelebilir ama ygs sınavına hazırlanıyorum bakalım neler olucak

aramıza hoşgeldin kariyerli hatun seni:KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK34:
daha detaylı anlat kendini tanıyalım seni:KK23::KK23::KK23:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaay bu topik beni unuttmuşşşşşşşşşş hatunlar demiyo ki galenia vardı bi tane :KK37: afferim hıhh :KK57:
neyse ben kocaeliye gittim gezmeye aşkımıda bulmak nasipmiş sevgilicikimle gezdim tozdum :KK52: :KK16::KK16: ben çok aşıkımmmm yaaaaaaaaaaa :KK37::KK17:
siz napıyosunuz bursamın güzelmi güzel bakımlı özel hatunları :KK12::KK31::KK31::KK3:

yawyum bende yoktum kayınvaşdemdeydik bi haftadır muckksss naber anlat kız sevgili mi buldun nasıl anıştınız anlat bakim bak ablaların yorum yapsın sana:KK23::KK17::KK17::KK17:

yawyum bende yoktum kayınvaşdemdeydik bi haftadır muckksss naber anlat kız sevgili mi buldun nasıl anıştınız anlat bakim bak ablaların yorum yapsın sana:KK23::KK17::KK17::KK17:

malesef bitti be ablacım neyini anlatayım çok saçma 1 senedir bekledim tam hazırım dedim başladığı gibi bitti zaten tanışmıştık öncesinde benim için kocaeliye geldi ben bursaya dönünce ilgisizlik başladı bende bitti dedim gidene kal demem sildim numaranı dedi. üzüldüm ama hayırlısı işte.. :KK14::KK14::KK14::KK14:

malesef bitti be ablacım neyini anlatayım çok saçma 1 senedir bekledim tam hazırım dedim başladığı gibi bitti zaten tanışmıştık öncesinde benim için kocaeliye geldi ben bursaya dönünce ilgisizlik başladı bende bitti dedim gidene kal demem sildim numaranı dedi. üzüldüm ama hayırlısı işte.. :KK14::KK14::KK14::KK14:

aaa üzülme tatlım ilgisiz erkek çekilmez erkek dedin kul köle olur kızın peşinde ne havalı şeymiş o öle hıhhhhhhhhhhhh:KK33::KK33::KK33:

yenisine bak sen tatlım unut o uyuzu ilgi olmadan olmaz hatta başta böleyse sonra neler yapar aaaaa:KK47::KK47::KK47:

HAftasonunuz nasıl geçti kızlar?

Ve bu hafta neler yapmayı düşünüyorsunuz??

Bizden bahsedecek olursam bol bol geziyoruz kayınvalidemlerle, h.sonu da böyle geçti. Dün akşam bi teyzedeydik. Bugün yine bi yere gideceğiz, akşama da başka yere gideceğiz :KK1: Yarında karşı binadaki komşulardan birine gideceğiz. Gelin gezmeleri henüz bitmedi yanii :KK55:

HAftasonunuz nasıl geçti kızlar?

Ve bu hafta neler yapmayı düşünüyorsunuz??

Bizden bahsedecek olursam bol bol geziyoruz kayınvalidemlerle, h.sonu da böyle geçti. Dün akşam bi teyzedeydik. Bugün yine bi yere gideceğiz, akşama da başka yere gideceğiz :KK1: Yarında karşı binadaki komşulardan birine gideceğiz. Gelin gezmeleri henüz bitmedi yanii :KK55:

oyy oyy senin kayınvaldede benimkinden 10 gündür yoktum ya bi saysam ooooooooofffffffff ooooffffff ne gezmek kalbi kırımasın diede bişi demiyorum biz kaçıncı turları atıyoruz canım benim 5 ci seneme girdik hala geziyozzz işi bıraktım ya valla hep programı hazırr :KK19::KK19::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

oyy oyy senin kayınvaldede benimkinden 10 gündür yoktum ya bi saysam ooooooooofffffffff ooooffffff ne gezmek kalbi kırımasın diede bişi demiyorum biz kaçıncı turları atıyoruz canım benim 5 ci seneme girdik hala geziyozzz işi bıraktım ya valla hep programı hazırr :KK19::KK19::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Yakın mı uzak mı oturuyorsun canım kayınvalidene?
Benimde bu kadar gezmekten başım dönmüştü hatta moralim de bozulmaya başlamıştı sadece ev ev geziyorum başka hiçbirşey yok hayatımda ne şehre alışabildim ne kitap okuyabiliyorum diye, burada konu da açtım sonra rahatladım biraz demek ki kayınvalidelerin geneli böyle :KK1:

O mesajı yazdım azcık sonra çıktık evden, az önce geldik işte :KK1: Şimdi eşim işten gelecek inşallah, akşam yemeğini yiyip çay içmeye başka bi yere davetliyiz oraya gideceğiz :KK1: Bugün baya çay içtim gündüz gittiğimiz yerde ama napalım :KK53:

O mesajı yazdım azcık sonra çıktık evden, az önce geldik işte :KK1: Şimdi eşim işten gelecek inşallah, akşam yemeğini yiyip çay içmeye başka bi yere davetliyiz oraya gideceğiz :KK1: Bugün baya çay içtim gündüz gittiğimiz yerde ama napalım :KK53:

:KK1::KK1::KK1::KK1:biz uzağız canım maşşallah ama hiç ayrılmıyoruz çok seviyorum ben kayınvaldemi allah razı olsun annnemden daha çok ilgilenir sever beni bende onu:KK16: görümcemle eşimden önce tanışıyodum:21: zaten görümcem kuran hocamdı:44: bana herşeyi örettti teseddürüde ondan örendim :26:sonra bayabi ayrı kaldık ama telde görüşüyoduk :KK23:sonra ben görümcemi kardeşimin sünnetine davet ettim oda sünnet günü gelemedi sonra abisi getirmişti sünnete diye:KK54:eh yemek felan yemiştik bizde annesi abisi görümcem :21:sonra bunar eve gittti :21:bi tel geldi tuba abla görümcem yani:21: şey dedi :KK23::KK23:şeyyy ne dedim :KK23::KK23:şeyy işte anla dedi anlamadım dedim:21::21::21: meğer abisi bana göz koymuş:KK53::KK51::KK51::KK51: hhahahhaaaaaaa telini verim mi dedi :KK12::KK12::KK12:ver bali dedim:))ama dahaben 17 eşim 25 yaşındaydı öle kandırdı beni küççüktüm zaten:KK12::KK12::KK12:yani anlıcan önce görümceme sonra kayınvalideme en son aşkıma aşık oldum için :KK16:onları hiç kıramam acuk gezmeyi seviyolar nabayım:KK20::KK20: bende uymaya çalışıyorum onlara :KK6::KK6::KK6:bi bebişim olsa daha rahat gezerim ya tek derdim bebiş gittimiz her yerde ya hamile ya çocuklu insanlar muhabbet illa bizim olmamasına geliyo üzülüyorum :KK43::KK43:ondan gezmek istemiyorum ama bebiş bi olsaaa oo rahat rahat gezicem bende:KK49::KK49:

Yakın mı uzak mı oturuyorsun canım kayınvalidene?
Benimde bu kadar gezmekten başım dönmüştü hatta moralim de bozulmaya başlamıştı sadece ev ev geziyorum başka hiçbirşey yok hayatımda ne şehre alışabildim ne kitap okuyabiliyorum diye, burada konu da açtım sonra rahatladım biraz demek ki kayınvalidelerin geneli böyle :KK1:

benim kayınvaldem mudanyada , görümcem gemlikte, biz bursa osmangazideyiz üç köşedeyiz ama hep beraberizdir yani:KK1::KK1::KK1::KK1:

canım ben geldim napıyosunuz bakalım he bide bencede canım ya ben ilgisiz erkek çekemem zaten :KK19::KK19::33
:KK53::KK33:

X