2020 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    352
Bizim düzen öyle karıştı ki. Ablamiz sabah 8de kalkıyor okula gidiyor. Çoğunlukla Eslem uyuyor 10-11 kalkıyordu. Gündüz uyutmuyordum. Şimdi birkaç sabahtir erken kalktılar. Dün uyumadilar ayrı zor oldu, bugün gündüz uyudular şuan daha yeni uyutabildim. Kafayı yedim artık yedim
Benimkiler de aynı odada olunca beraber uyanıyorlar sabah 8.30 9.00 gibi uyanıyorlar erken uyandığı için gün sonuna doğru çirkefleşiyor küçük olan

Bizde biraktik uykuyu .eger 7 7.30da uyandiysa ozaman uyutuyorum . Hergun 8.42 de uyaniyor 😂. Oruclenn zor oldu . 4te sahura kaliyorum yatmamis 5.30. Dalamiyorum hemen, dalacagim zaman kizima kalkiyorum 8.15te o gidiyor, 8.42de cinar uyaniyo 😑😑😑. Uyutuncada 1.30 2den asagi asla uyumuyor . Suan uyanik arabalarla oynuyor bem yataktayim ama korkuyorum uyuyamiyorum 😑. Sersem bir hayat 😂

Bizde biraktik uykuyu .eger 7 7.30da uyandiysa ozaman uyutuyorum . Hergun 8.42 de uyaniyor 😂. Oruclenn zor oldu . 4te sahura kaliyorum yatmamis 5.30. Dalamiyorum hemen, dalacagim zaman kizima kalkiyorum 8.15te o gidiyor, 8.42de cinar uyaniyo 😑😑😑. Uyutuncada 1.30 2den asagi asla uyumuyor . Suan uyanik arabalarla oynuyor bem yataktayim ama korkuyorum uyuyamiyorum 😑. Sersem bir hayat 😂
Neyden korkuyorsun pink bu arada ben feyyaz nick değişmiştim

Bende ayniyjm bu sene çok daha zorladı beni ya

Çok mu hasta oldular bu yıl?
Bizim çok şükür bu kışı iyi geçirdiler. Şimdide burun tikanikligi hafif öksürük var ama o alerjik bence ilerlemiyorda bitmiyoda
Kendim icin diyorum canim. Cocuklar fenadegildi.cinar ameliyattan sonra epey toparladi hastaliklari masallah. Defnede hep ses kisikligi var . Canim sıkiliyo nedense o gecmiyo biturlu. Yinede elhamdurillah iyiler

Kendim icin diyorum canim. Cocuklar fenadegildi.cinar ameliyattan sonra epey toparladi hastaliklari masallah. Defnede hep ses kisikligi var . Canim sıkiliyo nedense o gecmiyo biturlu. Yinede elhamdurillah iyiler
Bende de vardı o iç sikintisi çok şükür ramazanla biraz geçti ya. İnşallah sende feraha er canım

Sen nasılsın canım bebiş ne kadarlık oldu yağız nasıl alişabildinizmj
İyiyiz canım şükür. 2.5 aylık oldu küçük oğlan. Yağız sandığımızdan çok daha iyi kotardı bu işi açıkçası. Bebek azcık konuşsa; direkt arkadaş olacak derecede şu an. Rabbim isteyen herkese nasip etsin gerçekten. Sevgisi müthiş ama tempo aşırı değişiyor. Bir çocuk hiç çocuk; iki çocuk çok çocuk sözü çok doğruymuş meğer 😂😂 bir yardımcım var ama yine de hayalimdekinden daha yoğun hersey her gün 😂😂

İyiyiz canım şükür. 2.5 aylık oldu küçük oğlan. Yağız sandığımızdan çok daha iyi kotardı bu işi açıkçası. Bebek azcık konuşsa; direkt arkadaş olacak derecede şu an. Rabbim isteyen herkese nasip etsin gerçekten. Sevgisi müthiş ama tempo aşırı değişiyor. Bir çocuk hiç çocuk; iki çocuk çok çocuk sözü çok doğruymuş meğer 😂😂 bir yardımcım var ama yine de hayalimdekinden daha yoğun hersey her gün 😂😂
Evet canım kolay olmuyor ama zamanla tempoya alışıyorsun Allah kolaylık versin hepimize 😌

Lütfen bilgi verirmisiniz muane ücreti ne kadardi
Bugün ali özdek isimli kbb uzmanına gittik. İyiki de gitmişiz. Kristaller oynamamış denge siniri iltihabına bağlı vertigo varmış. İlaçlarımı verdi. Fizik tedavi hareketleri verdi. Bir aya geçeceğini söyledi. Şu an dünyam dönüyor ayağa kalktığımda koordinasyon sağlayamıyorum 😞
İnşallah kısa zamanda geçer kızlar dua edin nolur hamilelerin duası kabul olurmuş 😞
Allah hepimize ailelerimize bebişlerimize sağlık versin 🤲🏼
Di

Çok mu hasta oldular bu yıl?
Bizim çok şükür bu kışı iyi geçirdiler. Şimdide burun tikanikligi hafif öksürük var ama o alerjik bence ilerlemiyorda bitmiyoda
Kızlar merhaba çokkkk uzun zaman olmuş yazmayalı şimdi yazınca farkettim 🙈bir sorum olacak bebeleri kreşe başlayan deneyimli annelerden yardım istiyorum benimki dün başladı ama müthiş dirençli ne yapacağımı bilemiyorum bir fikir verin nolur ne yapabilirim

X