Bursalılar Sohbete Buyrun Kaynaşalım

22aralık cumartesi günü buluşma nerde olsun??

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
arkadaşlar yaa nolur uzatmayalım artık...
herkes kendi yaptıgını kabul etsin ebru sen olayı baslattıgınıunutma lüten ve senin hatan arkadaşlarında dediği gibi bunca insana hakaret babında koyun demen bunu bastan kabul et canım..
cutemom sende uzatma lütfen boşver herkesin kendi yaptıgını bilmesi lazım...

Ben sessiz sakin biriyimdir hayatimda kimseyle kavga etmedim cirkef olmadim hadi artik yeter o konuyu ben actim.veya acmadim bu seni hic ilgilendirmez daha fazla yazip sinirlenmiycem bidahada girmiycem kazene msj attim ama ulasamadim daha fazla ustume gelme yeter herkesin bi sabri var

kavga etmek cırkeflık degıl
sız bır takım seylerı gormezden gelıp baska ınsanları kategorıze edıp hakaret edemezsınız koyun gıbı kocanız 2.3 alır gıbı bır sekılde yapamazsınız
gırıp gırmıcenız benı hıc ılgılendırmez sızın bılecegınız ıs

kızlar ben geldim evimi yerleştirdim taşınma aşaması sona ermiştir çok şükür ama bu hafta daha evimde kalmıyorum havalrdan dolayı..haftaya inşallah evimdeyim ve haksevercim ben gelemdim sana inşallah sen gelirsin kırk uçurmaya yoksa zeynebin kıyafeti küçük kalacak:)))

güle güle otur bebeğim de kusura bakma önce bebek görülür gelinir sonra o bebek gelene uçmaya gider düzen bozulmasın biz seni bekliyoruz yani:KK51:

şaka bi yanada benim kocacuk salmıyo zaten siz gelin bol bol benim gelcemede siz bana gelin olmuyo böle sevcandan örnek alın kocamın şey oldunu anladı sag olsun o geliyo bana canum benim pınarcımda geldi sen bi ceee yapmıştın kahvaltıya gelmiştiniz onu saylamıyorum oturmaya gelin şöle dogru düzgün:KK54:

şu kemalpaşayada gidip geleyim piknige gidelim ya potoniğe cocukları salın bende sallarım ayamda:KK52: muhabbet ederiz öff cok gezesim var ama bizimki emesi geldimi deliriyo emincede illa sallancak ayakta marketler bize ters sanırım uyumuyo :KK53::KK53:

sevcana gelebilirim inşallah ya hepicinizi cok özledim dua edin kızım hasta olmasın :KK16:

:KK51:oh be gelmesem çatlıcak mışım bu sefer içimin yağcıkları eridi:KK9:

sevcanım cansın ya :KK54:

hepicinizi öpüyorum kızlar inşallah devamı gelir kafam dagıldı biraz seviyorum sizi:KK16:

çok güzel oldu evet :KK1::KK1:

Herkeste seni seviyooo, İnşallah hep gelirsin hep görüşürüz :KK1:
İyiki varsın canım benim.

:KK1::KK1::KK1::KK9:ay ne güldüm tabi kimse gelmeyince sen herkezin adına seni seviyolar de:KK1: ay yirim yirim:KK54::KK16: ay ufugu görcen ya cok komik diyorumki sevcana şöle gidiliyo minibüslerle otobüslerle şöle gidiliyo ay öle yerde böle yerde ayferede gitcem hediye almış bize küçülcek bak gitmem lazımmış diyorum böle bakıyo:KK53: kocama ne okudunuz üflediniz kız:KK9:

ya bizim kız akşam deli gb yaptı kendini ya bizide delirtti saatlerce salladık yok olmadı battaniyeyle salladık anca kıçı yellendide uyudu herbiyanım ağrıyo yorgunum dostlarım yorugunum yorgun:KK5:

:KK1::KK1::KK1::KK9:ay ne güldüm tabi kimse gelmeyince sen herkezin adına seni seviyolar de:KK1: ay yirim yirim:KK54::KK16: ay ufugu görcen ya cok komik diyorumki sevcana şöle gidiliyo minibüslerle otobüslerle şöle gidiliyo ay öle yerde böle yerde ayferede gitcem hediye almış bize küçülcek bak gitmem lazımmış diyorum böle bakıyo:KK53: kocama ne okudunuz üflediniz kız:KK9:

ya bizim kız akşam deli gb yaptı kendini ya bizide delirtti saatlerce salladık yok olmadı battaniyeyle salladık anca kıçı yellendide uyudu herbiyanım ağrıyo yorgunum dostlarım yorugunum yorgun:KK5:

:))) ben demiştim sana çocuk olunca değişir diye :KK1::KK1: eş tanıştırma safhası daha sonra olsun :) adamı krize sokmadan yavaş yavaş :)

Tam zamanları canım yaa gazı vardır herhalde. yada gözemi geldi acaba ağladığı durumlarda hemen bi okuyup üfle, bide karnını güzel zeytinyağla ov, poposunada sür zeytin yağını, susmadımı havkuyu ütüyle ısıt karnına ve ayaklarına koy, yada yüzü koyun yatır ama yanından ayrılma rahatlar,

Tekrar beklerim :) bişey anlamadık bundan :)

:))) ben demiştim sana çocuk olunca değişir diye :KK1::KK1: eş tanıştırma safhası daha sonra olsun :) adamı krize sokmadan yavaş yavaş :)

Tam zamanları canım yaa gazı vardır herhalde. yada gözemi geldi acaba ağladığı durumlarda hemen bi okuyup üfle, bide karnını güzel zeytinyağla ov, poposunada sür zeytin yağını, susmadımı havkuyu ütüyle ısıt karnına ve ayaklarına koy, yada yüzü koyun yatır ama yanından ayrılma rahatlar,

Tekrar beklerim :) bişey anlamadık bundan :)

sabahtan akşama durdum kız daha nasıl anlıcaktın sen bize sık gel ben 1 geldisem sen 10 gelcen senin araban var kızın uslu tocaman :KK31: maşallah ya herkeze senin kini anlatıyorum hiç zararı yok kız uyandı akşama kadar izledim tık demiyo cocuk :nazar:maşallah kıçını kaşı:KK1:

dün hasanaga ya gittik büyük banneye bugünde komşu çardı oraya gittik yarına allah kerim:KK55:

nabıyosun haksever nasıl gidiyo minacığınla yoruyor galıba ama sakın yoruldum falan deme onu bulamayanlar varr:KK34::KK34: bukadar sene yattın şimdi küçücüğüne bak.insan başına gelmeden konuşması karsıdan çok kolay:KK1: inşallah bende böyle yorulurum.
üniversitede barış hoca ayrılmış yerine gürkan uncu gelıyormus :KK50::KK50:

nabıyosun haksever nasıl gidiyo minacığınla yoruyor galıba ama sakın yoruldum falan deme onu bulamayanlar varr:KK34::KK34: bukadar sene yattın şimdi küçücüğüne bak.insan başına gelmeden konuşması karsıdan çok kolay:KK1: inşallah bende böyle yorulurum.
üniversitede barış hoca ayrılmış yerine gürkan uncu gelıyormus :KK50::KK50:

aaaaaaaaaaaaaaa cok üzüldüm tühh :KK50:

haklisında işte bazen tak diyo isyan yok şikayet yok güzel günler geldi bile az daha sabretcez 2 aya kadar dajha güzel ocak sangılar gazlar bitince inş.

tez vakitte sende böle yorul inşallah canım :KK16:

sabahtan akşama durdum kız daha nasıl anlıcaktın sen bize sık gel ben 1 geldisem sen 10 gelcen senin araban var kızın uslu tocaman :KK31: maşallah ya herkeze senin kini anlatıyorum hiç zararı yok kız uyandı akşama kadar izledim tık demiyo cocuk :nazar:maşallah kıçını kaşı:KK1:

dün hasanaga ya gittik büyük banneye bugünde komşu çardı oraya gittik yarına allah kerim:KK55:

anlatma len herkese masum kelebeğimi benim :))) Ben sana o gün onun bebekliğini de anlatmıştım dimi, şimdi en azından uslu olsun o zamanlar zor sabrettim şimdi hemen kızıyorum :KK70:

Ohhh gezin yavrum, sefanız olsun :)
Bizde geliriz inşallah canım benim.

haklisında işte bazen tak diyo isyan yok şikayet yok güzel günler geldi bile az daha sabretcez 2 aya kadar dajha güzel ocak sangılar gazlar bitince inş.

bana da kırkından sonra değişecek sabret dediler, sabrettim....... 3 aylık olunca değişecek sabret dediler sabrettim :KK53:
6 aylık olunca dediler, sonra yaşından sonra demeye başladılar, Ben artık kabullendim beklemedim, Allahım daha büyük rahatsızlıklar vermesin dedim....
ama değişen hiç bişey yoktu, takiii 2 yaşına kadar, 2 yaşında bile bir iki kere acile gittik, karnı ağrıyomuş diye, usg çektiler, usg de pankreası gazdan gözlenememiştir diyodu :KK1::KK1::KK1: ara ara gene öyle diyo poposunu zeytin yağıyla yağlıyorum eşşek kadar kızın :KK1: karnına masaj yapıyorum, osurt, sıçırt :KK53::KK53::KK53: anca rahatlıyor....
Ama ben kızımı yinede çok seviyorum. Akıllı fıstığım benim :KK1:

İnşallah senin kızın çok daha uslu olur :KK54::KK54:

Son düzenleme:

amin canım aminnnnn

bana da kırkından sonra değişecek sabret dediler, sabrettim....... 3 aylık olunca değişecek sabret dediler sabrettim :KK53:
6 aylık olunca dediler, sonra yaşından sonra demeye başladılar, Ben artık kabullendim beklemedim, Allahım daha büyük rahatsızlıklar vermesin dedim....
ama değişen hiç bişey yoktu, takiii 2 yaşına kadar, 2 yaşında bile bir iki kere acile gittik, karnı ağrıyomuş diye, usg çektiler, usg de pankreası gazdan gözlenememiştir diyodu :KK1::KK1::KK1: ara ara gene öyle diyo poposunu zeytin yağıyla yağlıyorum eşşek kadar kızın :KK1: karnına masaj yapıyorum, osurt, sıçırt :KK53::KK53::KK53: anca rahatlıyor....

allah evlatlarınıza sağlık sıhat versinde en buyuk problemlerı gaz olsun anneleri bi gazlamı başa çıkamıcak..

anlatma len herkese masum kelebeğimi benim :))) Ben sana o gün onun bebekliğini de anlatmıştım dimi, şimdi en azından uslu olsun o zamanlar zor sabrettim şimdi hemen kızıyorum :KK70:

Ohhh gezin yavrum, sefanız olsun :)
Bizde geliriz inşallah canım benim.

ben bilmem allah dagına göre kar veriyo çalışıyosun sen rabbimde ne güzel kolaylık veriyo ya bide eve gelsen onla ugraşsan yorgunluktan bitersin allah herşeyi kararlıyo işte çok şükür :nazar: gel canım her zman beklerim çıkın çıkın gelin :)

inşallah aminnnnnnnnnnnnnnnn:KK31:

amin canım aminnnnn

allah evlatlarınıza sağlık sıhat versinde en buyuk problemlerı gaz olsun anneleri bi gazlamı başa çıkamıcak..

ah canım insan herşeye katlanıyo düşün kocagün koşturuyosun akşam uyucam ümidiyle sonra akşam oluyo gündüzden beter bende hiç uyku düşkünü değilimdir sabahlara kadar tv izlerdim pcde takılırdım öle sanıyodum kendimi ama istedim an yatıp uyuyomuşum bacakalrım kitleniyo bazen salalyamıyorum oda aglıyo cıyak cıyak çaresizlik yoruyo aslında kuzum kucamda kıvranıyo çareside yok herşeyi deniyorum ama nafile yani bu zmanlar atlatılcak zmanla başkaları başlıcak gazı biter dişi başlar bu döngü vböle gider allah ona şifa versin hastalıklardan korusun biz bi şekilde dayanıyoruz :KK31: düşün ben olsun arka arkaya 10 tane yapcam diyodum davulun sesi karşıdan hoş geliyomuş :)) yaşayınca hak verceksin canım ama herşeyine değer :KK31:

selam kızlar, ne çok oldu buraya yazmayalı. facede bile kimseyi görmüyorum, arada yazışmaları okuyup çıkıyorum. son bir aydır hiç olmadığı kadar yoğun işim. yeni elemanımıza iş öğretiyorum, yazdırıyorum, anlatıyorum fln, baya öğrendi sayılır. beni aratmayacak inş. patronla ilgili tüyolar veriyorum, pohpohlanmayı sever, şunu yapalım ben yaptım de, diyorum ki bana sıkıntı çıkarmasın biraz daha kalmam için.

birazdanda doktora gidicem, şu doruk hastanesinden nefret ediyorum. saat 2de çıkacak tahlil sonucu bu saat oldu hala yok. cihaz arıza yapmışmışşş..

ordan sonuç alıp kendi doktoruma gidicez eşimle.

hayırlısıyla şu sonuçlardada bişey çıkmaz inş.

öpüyorum sizleri..

ben bilmem allah dagına göre kar veriyo çalışıyosun sen rabbimde ne güzel kolaylık veriyo ya bide eve gelsen onla ugraşsan yorgunluktan bitersin allah herşeyi kararlıyo işte çok şükür :nazar: Gel canım her zman beklerim çıkın çıkın gelin :)

inşallah aminnnnnnnnnnnnnnnn:KK31:

Ah canım insan herşeye katlanıyo düşün kocagün koşturuyosun akşam uyucam ümidiyle sonra akşam oluyo gündüzden beter bende hiç uyku düşkünü değilimdir sabahlara kadar tv izlerdim pcde takılırdım öle sanıyodum kendimi ama istedim an yatıp uyuyomuşum bacakalrım kitleniyo bazen salalyamıyorum oda aglıyo cıyak cıyak çaresizlik yoruyo aslında kuzum kucamda kıvranıyo çareside yok herşeyi deniyorum ama nafile yani bu zmanlar atlatılcak zmanla başkaları başlıcak gazı biter dişi başlar bu döngü vböle gider allah ona şifa versin hastalıklardan korusun biz bi şekilde dayanıyoruz :KK31: Düşün ben olsun arka arkaya 10 tane yapcam diyodum davulun sesi karşıdan hoş geliyomuş :)) yaşayınca hak verceksin canım ama herşeyine değer :KK31:
allah evladınla kıvandırsın canım,sende haklısın olmadan karsıdan konuşması kolay ama olmamasıda çok zor gecen ben gecen hafta düşük yaptım yıne :KK43: artık yaz sonu uludağ unıversıtesınden haber cıkmazsa kendım tup bebek yaptırıcam yaş gecınce içinne bır korku sarıyor...

selam kızlar, ne çok oldu buraya yazmayalı. facede bile kimseyi görmüyorum, arada yazışmaları okuyup çıkıyorum. son bir aydır hiç olmadığı kadar yoğun işim. yeni elemanımıza iş öğretiyorum, yazdırıyorum, anlatıyorum fln, baya öğrendi sayılır. beni aratmayacak inş. patronla ilgili tüyolar veriyorum, pohpohlanmayı sever, şunu yapalım ben yaptım de, diyorum ki bana sıkıntı çıkarmasın biraz daha kalmam için.

birazdanda doktora gidicem, şu doruk hastanesinden nefret ediyorum. saat 2de çıkacak tahlil sonucu bu saat oldu hala yok. cihaz arıza yapmışmışşş..

ordan sonuç alıp kendi doktoruma gidicez eşimle.

hayırlısıyla şu sonuçlardada bişey çıkmaz inş.

öpüyorum sizleri..

ŞEYMACIM HAYIRDIR NEYIN VAR YAZALI BAYA OLMUS AMA BEN ANCA GÖRDUM DORUK DEYINCE AKLIMA HEMEN BEBEK GELDI:emir_bebek:

allah evladınla kıvandırsın canım,sende haklısın olmadan karsıdan konuşması kolay ama olmamasıda çok zor gecen ben gecen hafta düşük yaptım yıne :KK43: artık yaz sonu uludağ unıversıtesınden haber cıkmazsa kendım tup bebek yaptırıcam yaş gecınce içinne bır korku sarıyor...

amin canım tabiki haklısın eh az aglamadım bende senelerce insana hiç olmucak gb geliyo bide öyle bişeyki her ay yıkılıyosun adet olup,sonra yeniden ümitler o kadar yıprATICI YORUCUKİ YAŞAMAYAN ASLA TAHMİN BİLE EDEMEZ O YÜZDEN RABBİM BU YOLDA OYALAMASIN YORULCAKSAK BEBİŞLERİMİZLE YORULALIM BÖYLESİ ÇOK DAHA TATLI TABİKİ:KK31:

X