Bursalılar Sohbete Buyrun Kaynaşalım

22aralık cumartesi günü buluşma nerde olsun??

• Ankete Katılan
    9
  • Anket Kapalı .
çok şükür iyiyim ben bAYRAM SONRA 6 AY KINASI YAPICAZ HAZIRLIK YAPIYORUM :) SEN NASILSIN COCUKLAR NASIL

çok şükür iyiyim ben bAYRAM SONRA 6 AY KINASI YAPICAZ HAZIRLIK YAPIYORUM :) SEN NASILSIN COCUKLAR NASIL

oy yavrum benim büyüdü de kınalar yakınacak valla sana karşı da çok mahcubum gelemedim bir türlü düğün telaşesi falan derken
biz de iyiyiz canım çok şükür yok bi yaramazlık ufaklık büyümeye çalışıyor işte yaramazlıklara devam ediyoruz ne kadar oldu şimdi zeynep hn kaç aylık yani ?

oy yavrum benim büyüdü de kınalar yakınacak valla sana karşı da çok mahcubum gelemedim bir türlü düğün telaşesi falan derken
biz de iyiyiz canım çok şükür yok bi yaramazlık ufaklık büyümeye çalışıyor işte yaramazlıklara devam ediyoruz ne kadar oldu şimdi zeynep hn kaç aylık yani ?

8 EKİMDE 8 dolcak 7bucuk yani evet kaftanımızı aldık ellerine kına yakıcaz ağlarım :))

hafta sonu yaparsan haberim olsun canım.

bayramdan 2 hafta sonra mudanyada yapıyorum cnaım 19unda pazar olcak

İyi olucaz inşallah kötü bir hafta geçirdim Allah bir daha göstermesin... Ablam hamileydi bebeğimizi kaybettik.
Sen nasılsın oğulların nasıl canım.

:KK43:( aramaya bile içim elvermedi mekanı cennet olsun bida yaşatmasın rabbim hayırlı sapğlıklıe vlat versin acısı dinsin puff çok üzüldüm seninle konuştugumuzdna beri zeynebe hiç kızmıyorum :KK43:

İyi olucaz inşallah kötü bir hafta geçirdim Allah bir daha göstermesin... Ablam hamileydi bebeğimizi kaybettik.
Sen nasılsın oğulların nasıl canım.

ayy canım benim ya çok üzüldüm başınız sağolsun kaç aylıktı hamileliği ?
benim oğluşlarda iyi de ufaklık ateşlendi yine daha yeni iyileşmiştik akşam yine ateşi çıktı anlayamadık neden oluyor ?

8 EKİMDE 8 dolcak 7bucuk yani evet kaftanımızı aldık ellerine kına yakıcaz ağlarım :))

bayramdan 2 hafta sonra mudanyada yapıyorum cnaım 19unda pazar olcak

:KK43:( aramaya bile içim elvermedi mekanı cennet olsun bida yaşatmasın rabbim hayırlı sapğlıklıe vlat versin acısı dinsin puff çok üzüldüm seninle konuştugumuzdna beri zeynebe hiç kızmıyorum :KK43:

maşallah koca kız olmuş ya allah evlendirmesini de göstersin özgecim işallah

ayy canım benim ya çok üzüldüm başınız sağolsun kaç aylıktı hamileliği ?
benim oğluşlarda iyi de ufaklık ateşlendi yine daha yeni iyileşmiştik akşam yine ateşi çıktı anlayamadık neden oluyor ?

maşallah koca kız olmuş ya allah evlendirmesini de göstersin özgecim işallah

Size de çok geçmiş olsun canım. Çocukların hastalığı bitmiyor hiç dimi :KK43:

5 aylık hamileydi ablam, canım

Size de çok geçmiş olsun canım. Çocukların hastalığı bitmiyor hiç dimi :KK43:

5 aylık hamileydi ablam, canım

SAĞOLASIN CANIM BENİM ÖYLE VALLAHİ YA KIŞ GELDİ YA ARTIK BİTMEZ HASTALIKLARI
ABLANA TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN CANIM YA BAYAĞI DA VARMIŞ HAMİLELİĞİ ÇOK İYİ ANLAYABİLİRİM ONU ÖZCANBERKDEN ÖNCE 3 AYLIKKEN BEN DE KAYBETMİŞTİM NAPICAKSIN YİYECEĞİ İÇECEĞİ YOKMUŞ ALLAH İŞALLAH TEZ ZAMANDA YİNE VERİR CANIM

SAĞOLASIN CANIM BENİM ÖYLE VALLAHİ YA KIŞ GELDİ YA ARTIK BİTMEZ HASTALIKLARI
ABLANA TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN CANIM YA BAYAĞI DA VARMIŞ HAMİLELİĞİ ÇOK İYİ ANLAYABİLİRİM ONU ÖZCANBERKDEN ÖNCE 3 AYLIKKEN BEN DE KAYBETMİŞTİM NAPICAKSIN YİYECEĞİ İÇECEĞİ YOKMUŞ ALLAH İŞALLAH TEZ ZAMANDA YİNE VERİR CANIM

Teşekkür ederim canım.
Öperim minik oğlunu :) özledim onuda :) seni özlemedim ama dikkatini şeyederim :)))

haksever nerdesin? bi kaç gündür uğramamışsın...

nabayım cnaım bu cadıyla uğreşıyorum 2 gündür telefona bile bakmıyodum dün akşam sıradana radım aile üyelerini iyiyiz merak etmeyin diye bin kere arıyolar dönemiyorum bile :))) allahım allahımmm 10 çocuga bedel ahanda sana çocuk diyo rabbim şükürler olsun:KK45::KK48::KK48::KK48:

X