Çene Estetiği burun ameliyatı için uygun fiyatlı güvenilir doktor yardım lütfeenn !!!

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

zencefilli89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2014
5
0
Arkadaşlar ,
Burun etlerimi aldırarak kemerli olan şeklinide düzeltmek için 1 aydır doktor arayışı içindeyim.Ama malesefki henüz aradığım doktoru bulamadım ve yaza bırakmadan mayıs içinde ameliyatı olmak istiyorum.iyi yorumlar yazılan doktorlar araba fiyatına burun yapıyor bunun için sgk ile anlasmalı özel hastaneleri tercih etmeye çalısıyorum.Bildiğiniz iyi bir doktor var mı?Lütfen yardımcı olun şimdiden teşekkürler...

MERHABA
Bu konuda bir netlige varabildin mi:)
Bende dusunuyorum ama ne bir doktor tanıyorum ne de yok yuksek mevlalar verebilirim son aldıgım fiyat 10bindi:KK43:(
Banada yardımcı olabilirsen cok sevinirim.

özellikle estetikle ilgili konularda doktor önermeyi çok tehlikeli buluyorum. çünkü ne nolursa olsun belirli bir sandartın olduğunu düşünmüuorum. şöyle ki; çok yakın bir arkadaşım ve ailesi (2 kuzeni, annesi, teyzesi, ve bir arkadaşı) burun estetiği oldular. en son benim arkadaşım oldu. ondan önce ameliyat olan herkesin ki mükemmel ama arakdaşımın burnu yamuk oldu. şaka gibi ama bildiğiniz kız sürekli başını eğiyormuş gibi geliyor karşısından bakınca aslında başı eğik değilde burnu yamuk olduğu için öyle bir görüntü çıkıyor ortaya. tekrar ameliyat olması gerek ama o acıyı tekrar göze alamıyor. buna benzer bir kaç olaya daha şahit oldum ve ben artık estetik operasyonlarda doktor önerilmesini doğru bulmuyorum. en iyi doktora dahi gitseniz süprizlere hazır olmak gerekiyor.

MERHABA
Bu konuda bir netlige varabildin mi:)
Bende dusunuyorum ama ne bir doktor tanıyorum ne de yok yuksek mevlalar verebilirim son aldıgım fiyat 10bindi:KK43:(
Banada yardımcı olabilirsen cok sevinirim.

Ben İncirli Ethica Hastanesi hekimlerinden Dr İlhan Eğilmez ile görüştüm.Kendisi bana 5.000 TL fiyat verdi ama sgk lı oldugum için 2.500 TL ödeyeceğimi söyledi.Bu fiyat kapsamında hem etler alınacak hem sinüsler temizlenecek hem estetik düzeltme olacak hemde bademciklerim küçültülecek.Yanii şuanda aklımda ilk seçenekte burası var haftasonu bir doktorla daha görüşeceğim duruma göre kararımı verip çok sıcaklar basırmadan mayıs ayında olmayı planlıyorum son kararımı sanada bildiririm sofyacım :))

özellikle estetikle ilgili konularda doktor önermeyi çok tehlikeli buluyorum. çünkü ne nolursa olsun belirli bir sandartın olduğunu düşünmüuorum. şöyle ki; çok yakın bir arkadaşım ve ailesi (2 kuzeni, annesi, teyzesi, ve bir arkadaşı) burun estetiği oldular. en son benim arkadaşım oldu. ondan önce ameliyat olan herkesin ki mükemmel ama arakdaşımın burnu yamuk oldu. şaka gibi ama bildiğiniz kız sürekli başını eğiyormuş gibi geliyor karşısından bakınca aslında başı eğik değilde burnu yamuk olduğu için öyle bir görüntü çıkıyor ortaya. tekrar ameliyat olması gerek ama o acıyı tekrar göze alamıyor. buna benzer bir kaç olaya daha şahit oldum ve ben artık estetik operasyonlarda doktor önerilmesini doğru bulmuyorum. en iyi doktora dahi gitseniz süprizlere hazır olmak gerekiyor.

Off çok kötü bir durum :KK43:( Aslında çok haklısın biraz sürprizli bir iş bizimkisi bu riski göze alarak girmek lazım operasyonlara doktor tabiki çok önemli bir faktör bu operasyonlarda ama doktor kadar kişinin biyolojik-psikolojik yapısı operasyon oldugu ortamda çok çok önemli.Yorumun için çok teşekkür ederm @pinkolog

Ben İncirli Ethica Hastanesi hekimlerinden Dr İlhan Eğilmez ile görüştüm.Kendisi bana 5.000 TL fiyat verdi ama sgk lı oldugum için 2.500 TL ödeyeceğimi söyledi.Bu fiyat kapsamında hem etler alınacak hem sinüsler temizlenecek hem estetik düzeltme olacak hemde bademciklerim küçültülecek.Yanii şuanda aklımda ilk seçenekte burası var haftasonu bir doktorla daha görüşeceğim duruma göre kararımı verip çok sıcaklar basırmadan mayıs ayında olmayı planlıyorum son kararımı sanada bildiririm sofyacım :))
Oncelikle paylasımın icin cok tesekkurler:))
Ben su 2 3 haftadır bu olaya takmıs durumdayım gittigim tek bır doktor oldu ve o da saolsun 9.800 dedı ve SSK da karsılamıyo:KK43:(
Birde okadar cok sitede doktor onerılmıs kı yaz yaz ısımler bıtmedı:KK43:(
bende 1 aya kadar tasınıyorum ıstanbuldan ve mumkunse gıtmeden halletmek ıstıyorum ama bakalım buarada haberlerini sabırsızlıkla beklıyorum:)))
tekrardan tesekkurler:)):KK3:

Oncelikle paylasımın icin cok tesekkurler:))
Ben su 2 3 haftadır bu olaya takmıs durumdayım gittigim tek bır doktor oldu ve o da saolsun 9.800 dedı ve SSK da karsılamıyo:KK43:(
Birde okadar cok sitede doktor onerılmıs kı yaz yaz ısımler bıtmedı:KK43:(
bende 1 aya kadar tasınıyorum ıstanbuldan ve mumkunse gıtmeden halletmek ıstıyorum ama bakalım buarada haberlerini sabırsızlıkla beklıyorum:)))
tekrardan tesekkurler:)):KK3:

Ben biraz daha araştırırsam kafayı üşüteceğimi düşündüm ve artık kararımı verdim.Dediğin gibi her sitede baska bir isim okudum ve okudukça kafam karıştı hiiç gerek yok uzatmayacağım süreci yine normal fiyatlar değil (5000TL) ama en azından içime sinen bi dr oldu.Nişantaşı ipeg de Çağrı Bey de karar kıldım ve 2hafta sonrası için ameliyat olmayı planlıyoruz umarım hepimiz için iyi sonuçlar olur...

X