Burun ameliyatı sonrası burun içi şişlikleri normal mi?

dudaklarınıza ne yapıyorsunuz peki benim dudaklarım sürekli soyuluyor agızdan nefes aldıgım için

16 gun once ben de ankarada ameliyat oldum ve yukarda yazilanlarin hepsini yasiyorum suan. Burun icim gozle gorunur sekilde sis, burnum kapali, ust dudagim ve burnum oldukca gergin ve tuhaf. Sanirim tum bunlar normal ve iyilesmenin bir sureci.

Benim de ilk ameliyattan sonra burnumun sağ kısmının içi çok şişmişti.doktor alerjik olduğunu söyleyip alerji hapıma devam etmemi söyledi.2.ameliyatımı olurken o inmeyen şişkin eti de yakacağını söyledi şimdi gayet iyiyim

16 gun once ben de ankarada ameliyat oldum ve yukarda yazilanlarin hepsini yasiyorum suan. Burun icim gozle gorunur sekilde sis, burnum kapali, ust dudagim ve burnum oldukca gergin ve tuhaf. Sanirim tum bunlar normal ve iyilesmenin bir sureci.
Ankara da kime ameliyat oldunuz son durumunuz nasıl alışabildiniz mi? Şişlikler ne durumda

Ben de burun ameliyati oldum. Bu kadar zor oldugunu asla tahmin edemedim.bugun bir hafta bitti. Persembe tamponlar alindi. Boru gibi aliyordum nefesi ama cuma aksami sol taraf kapandi. Zerre kadar nefes alamiyorum. Psikolojim bozuldu yaa. Doktorumu aradim soyledim normal dedi. Ama ben ikna olamiyorum. Kafayi yiyecegim...

Arkadaşlar selam,
16 gün önce açık teknikle ameliyat oldum. Kıkırdağım sıkıntılıymış ve kapalı teknikle yapılırsa tekrarlama ihtimalinin olabileceğinden bahsetti doktorum. Ameliyathanede son anda kararını değiştirdi.
Sol tarafım tamamiyle kemik ve etle kaplanmıştı. Düzeltildi. Sol tarafta daha yoğun işlem yapıldığından sol taraf daha çok şişik haliyle. Tampon çıkarıldıktan sonra muhteşem nefes alıyordum. Oksijenin beynime gidişini hissediyordum resmen ama şimdi sol taraftan yine çok iyi nefes alamadığımı farkettim. Aynayla içini inceledim ve burnumun içindeki etler şişmiş, çok iyi nefes almama izin vermiyor. Burnumun dışı şiştiği gibi içinin de şişmesi normal gibi geliyor ama forumlarda hiç bununla ilgili bir şeye rastlamayınca da şüpheye düştüm. Yaşadığım bu durum normal mi?
Hala burun etinizin şişmesi devam ediyor mu yoksa geçti mi

Bende bir hafta önce burun ameliyatı oldum. Şu an sol tarafa aynada baktığımda içi şiş görünüyor. O kısımdan pek nefes alamıyorum doğrusu. Arkadaşlar bu geçici bir durum mu yoksa kalıcı mı? Sizler öncesinde yaşamışsınız. Süreciniz nasıl devam etti yardımcı olur musunuz?

Bende bir hafta önce burun ameliyatı oldum. Şu an sol tarafa aynada baktığımda içi şiş görünüyor. O kısımdan pek nefes alamıyorum doğrusu. Arkadaşlar bu geçici bir durum mu yoksa kalıcı mı? Sizler öncesinde yaşamışsınız. Süreciniz nasıl devam etti yardımcı olur musunuz?
Atel cikti mi? Atel cikinca biraz rahatliyor. Benim 4 ay oldu hala araara tikaniyor

Benim 30.günüm hala içerden şiş burnum,
Bazen iniyor bazen tekrar şişiyor sanki ne ile alakalı acaba ?

Benim allerjim vardi zaten. Ondan olabilir diye düşünüyorum ama burun ameliyati olmamim esas sebebi nefes problemleriydi. Distan biseye benzemiyor ici iyi olsa bari:KK43:(

Arkadaşlar bnm de 5 .gunun suan tampn alçı var burnumun sol uc tarafnda hmn iltihap olusmus sizce normal mi suan ckk kotu moralim bozuldu bilen varsa yazsin lutfen doktormda antibiyotik vermedi

Benim allerjim vardi zaten. Ondan olabilir diye düşünüyorum ama burun ameliyati olmamim esas sebebi nefes problemleriydi. Distan biseye benzemiyor ici iyi olsa bari:KK43:(
İnşallah olur,
Benim esas sebep dış görünüştü ama saglıgımdanda olmak istemem tabiki.

Benimde burnumun ucunda egzama olmustu. 2 bucuk ayda filan gecti. Kortizonlu krem kullandim gecti. Ondan once ne kullandiysam gecirmemisti

Benimde 14.günüm hala sol tarafta içi şiş. Bakalım inecek mi. Sürekli burnumu çekiyorum ve ağızdan nefes alma isteği doğuyor. Sanki içinde bişi var gibi sinir geldi valla. Geçse de rahatlasak.

benim 8. günüm, alçım bugün çıktı. benim de sol deliğin içi baya şiş ve tıkalı. doktor içte de dikiş olduğunu, onları sola doğru düğümlediğini, ödem olduğunu, en geç 2 aya kadar, belki de daha erken açılacağını söyledi. sabırla beklemekten başka çare yok.

Ben bir hafta oldu burun ameliyatı olalı birlikte göz kapağı ve kaş kaldırma oldum. Burnum ile ilglii hiç bir sıkıntım olmadı ama göz kapağı şişliği var yuzumde siskikker var. Ve o kas kaldırılirken acilan kas kenarındaki yaralar ortalams ne kadar sürede iyileşir ödem yok olur bulen varmı göz kapsgi ameliyatı olduğuma pisman oldum o derece göz kapaklarim sis.

X