Burun deliklerinde asimetri

benim de bayanın fotoğrafındaki gibiydi maalesef geçmedi ikinci ameliyatımı olmak zorunda kaldım çok bariz bir fark yoksa düzelir ama fotodaki gibiyde maalesef
İkinci ameliyatla düzeldi mi bir de ikinci ameliyat daha mı kolay oldu sonuçta tek sıkıntı deliklerde

burnunun en son halini foto koyar mısın lütfen aynı sorun eşimde var senin deliklerinin aynısı biri geniş diğeri oval ve yukarıda bu geçici bi durum mu senin ki düzeldi mi cevap yazabilir misin lütfen
Eşinizin düzeldi mi aynı problem bende de var

İkinci ameliyatla düzeldi mi bir de ikinci ameliyat daha mı kolay oldu sonuçta tek sıkıntı deliklerde
evet asimetri düzeldi nefes problemi de oluşmuştu ilkinden sonra,kaburgadan kıkırdak alınarak yapıldı ikinci ameliyatım ve iyileşme sürem ilkine göre daha uzun sürdü

evet asimetri düzeldi nefes problemi de oluşmuştu ilkinden sonra,kaburgadan kıkırdak alınarak yapıldı ikinci ameliyatım ve iyileşme sürem ilkine göre daha uzun sürdü
Çok büyük geçmiş olsun. Benim ameliyat olalı on gün oldu bugün alçı alınacak. Deliklerim biri yana yatık. Doktor ameliyatta farketmediğini söyledi düzelir mi zamanla dedim seninki düzelmez muhtemelen takip edelim ama dedi. Bana ameliyat yolu gözüktü ama başkasına olmak istiyorum. Siz kime oldunuz ve kaça oldunuz :/

çok geçmiş olsun şuan ikinci ameliyat için çok erken bunu biliyorsunuzdur zaten ben istanbulda betül cengiz e oldum revizyonlar ilk ameliyata göre daha pahalı oluyor 9000 ödedim

Benımde öyle biri dar biri geniş ve duzelmicek sanırım .amılyat yapıyorlarsa dikkat etmeleri gerek şerefsizler

Benımde öyle biri dar biri geniş ve duzelmicek sanırım .amılyat yapıyorlarsa dikkat etmeleri gerek şerefsizler
Günlerce ağladım ama değişmiyor :/böyle kendimle barışık olmaya çalışmam en iyisi olacak sanırım en az altı ay beklemek lazım revizyon için

Benimde hafif bi delik daha şiş gibi doktorum yatış şeklinden olabilir şişliğinde inmedi daha,zamanla düzelecek dedi. Zamanla düzelir umarım :)

Asimetrileriniz düzeldimi arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…