Burun estetiği ameliyatindan sonra Aydan Aya değişim

Gittikce daha düz bi burun olmus ne kadar oldu sizin. Benim 14 ay oldu hala degisim olur mu acaba biraz daha inmesini isterdim :/

Merhaba burun sırtı çıkıntı sorunu yaşamışsınız galiba geçti mi ? İnce derili miydiniz?

Burnunuz harika duruyor siz burnunuzu kalkık istediniz mi yoksa normal formda bir burun mu istediniz

Şuan aynı sıkıntıyı ben yaşıyorum indi mi burnunuz çok korkuyorum bende 🤦 22. Günümdeyim

Merhabalar ben de 2 hafta oluyor ameliyat olalı benim de burnum çok kalkık ve geniş geliyor. Önceki burnum çok inceydi ameliyattan sonra kalınlaşma gibi bir durum olmaz heralde. Bir de siz şuan memnun musunuz nasıl değişimleriniz oldu

Merhaba benim burnum da öyle doktorum kısaltıp küçültmek için aşırı kaldırmış ve kavisli yapmış burnumu 2 ay 6 gün oldu ameliyat olalı burun derim kalın o yüzden bekliyorum inip inmeyeceğini ama çok kötü hala domuz görüntüsü geçmiş değil ve kimse beğenmedi burnumu:KK43:( sizde değişim var mı şuanda
merhaba bende de kavis var, önde de top bir burun. domuza benziyorum resmen , aynalara bakamıyorum, sizin en son durumunuz ne oldu

Benim de aynı durumda burnum resmen domuza benziyorum burun ortasını o kadar kısaltmış ki almış tepeye yapıştırmış psikolojim bozuldu
bende çok kötüyüm ya bilsem bu işlere hiç kalkışmazdım, zaman geriye dönse de vazgeçsem huzurumu hiç bozmasaymışım diyorum. çok çok geçmiş olsun size de :KK43: siz ne zaman ameliyat oldunuz ? sertlik var mı columella tarafında ?

X