Burun estetiği ameliyatindan sonra Aydan Aya değişim

Gulhan1

Mez.tarihi 🏆21.02.20🔸️56,1🔸️Gk.58,0
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2014
6.501
23.819
Merhaba herkeze..dünden beri Burun ameliyatindan sonra her ay değişim konu başliği ariyorum internetten ama bulamadim..O yüzden kendim bu konuyu açmaya karar verdim..5 hafta önce bende Burun estetiği ameliyati oldum ..Sonuçtan gayet memnunum. Çok değil hafif kalkik bir Burun istemiştim..malesef eski Burnum çok kötüydü maskulin bir burnum vardi...ilk haftalarda daha kalkikti 5.haftadan sonra sanki biraz inmiş gibi Burun ucu.sizin fikriniz nedir..yorumlarinizi merak ediyorum..
Bu resimler önceki ve sonraki görüntüsü...sonraki resim 2 haftalik Burnum
IMG_0703.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Burda 2 hafta ve 5 haftalik Burnum..2 ci resimde Burun ucu hafif inmiş gibi
IMG_0704.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ameliyat sonrasi Burnum şu anki halinden daha küçük görünüyor..Bakalim aylar sonra yine Ameliyat sonrasi Burunami dönecek yoksa biraz daha irimi kalacak .

Cok guzel olmuş yeni burnun. Geçmiş olsun...

Ayrica Ameliyattan sonra Burun delikleri küçülüyor veya tikanma oluyor geceleri rahat uyuyamiyoruz ..Dün gece bu altdaki resimlerde olan silikon klipslen uyudum çok rahatti..ama o kirmizi daire ile belirttiğimi tavsiye ederim küçük ve biraz büyüğünü.çok esnek ve yumuşak ..fazla büyük olanlari olmuyo.onlari eşime verdim.diyerleri süzgeç gibi olanlar sert di..pek rahat değil...büyüklük olarak small ve medium yeterli olur bence
20201214_123523.jpg

Eklentiler

• 20201214_123538.jpg
    20201214_123538.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 1.138
dudakla burun arasındaki mesafede bi değişiklik oldu mu ??. şuan benimki çok geniş geliyor. burnum da çok kalkık domuza benziyorum çok korkuyorum . 10 günlük :110:

dudakla burun arasındaki mesafede bi değişiklik oldu mu ??. şuan benimki çok geniş geliyor. burnum da çok kalkık domuza benziyorum çok korkuyorum . 10 günlük :110:
Evet oldu dudak burun arasinda mesafe..lakin gittikce düzeliyor..ilk haftalarda bende korktum hatta Lip lift ameliyati düşünmeye başlamiştim..ama şu an daha iyi..Liplift ameliyatindan vazgeçtim .. yaptirsamda en fazla minnacik dudak dolgusu yaptiririm..ama ondanda vazgeçebilirim..Doktorum 6 ay bekleyin çok şey değişiyor zamanla dedi..Burnunuzun kalkikliği konusundada bence acele etmeyin en az 1 ay bekleyin..benim burun ucu 1,5 ay sonra indi..şu an çok memnunum sonuçtan çok doğal duruyor..umarim daha fazla inmez..bu haliyle kalirsa çok memnun olurum..🤗

Evet oldu dudak burun arasinda mesafe..lakin gittikce düzeliyor..ilk haftalarda bende korktum hatta Lip lift ameliyati düşünmeye başlamiştim..ama şu an daha iyi..Liplift ameliyatindan vazgeçtim .. yaptirsamda en fazla minnacik dudak dolgusu yaptiririm..ama ondanda vazgeçebilirim..Doktorum 6 ay bekleyin çok şey değişiyor zamanla dedi..Burnunuzun kalkikliği konusundada bence acele etmeyin en az 1 ay bekleyin..benim burun ucu 1,5 ay sonra indi..şu an çok memnunum sonuçtan çok doğal duruyor..umarim daha fazla inmez..bu haliyle kalirsa çok memnun olurum
rahatladım biraz şuan teşekkür edrimm:KK68: umarım sizinki de istediğiniz gibi olur

Karşıdan bakınca pek belli olmuyor ama burun sırtı ve sağlı sollu tarafları inceldi mi bende 21 gün oldu ameliyat olalı ama hala çok kaba ve kütük gibi duruyor masaj yap dedi doktorum ama incelme yok..
O resimlerdekinden şu an biraz daha inceldi ..bu ay sonunda resim atacağim yine buraya hala ödem var..sizin ödemde iner zamanla ..takmayin

Takmamak elde değil ki önceden karşıdan bakınca belli değildi ameliyat sonrası o kadar etli duruyor ki 👃resmen emoji burnu gibi ucu küçük arkası göz pınarıma kadar dümdüz odun gibi 😭

X