Burun Estetigi - Doktorlar, fiyatlar, puanlamalar (Istanbul-Ankara)

Tatlım ne güzel de araştırmışsın ellerine sağlık. Aman bu gibi operasyonlarda 3-5 liranın hesabını yapmayın sonuçlarını ömür boyu taşıyacaksınız. 2 gün öncce birisi ile tanıştım ankarada yaptırmış burnunu çok pişmandı

Ellerinize sağlık valla baya uğraşmışsınız. ameliyat olmadan önce Ankara'daki doktorları bende baya bi gezdim söylemesi ayıp :))en sonda da ozan bitiğe karar verdim. Ozan bitik neden boş anlamadım. Benim burun ameliyatımı yaptı dolgularımı botokslarımı yapıyor çok memnunum ben
Dolgu ve botox ücreti hakkında yazar mısınız özelden lütfen

Tatlım ne güzel de araştırmışsın ellerine sağlık. Aman bu gibi operasyonlarda 3-5 liranın hesabını yapmayın sonuçlarını ömür boyu taşıyacaksınız. 2 gün öncce birisi ile tanıştım ankarada yaptırmış burnunu çok pişmandı
Ankara’da kime yaptırmış acaba

Araştırmanız için elinize sağlık. Kime ameliyat olmaya karar kıldınız ? Araştırmalarınıza göre Yakup Avşar veya Barış Çakır gerçekten iyi doktorlar mı yoksa reklamla mı abartmışlar. Burnumun düşmesi, şeklinin kötü olması, tekrar ameliyata ihtiyaç duymaktan çok korkuyorum, kıkırdak eklenmesini düşünemiyorum bile. Parası fazla olmasına rağmen gerçekten iyi doktorlar mı bunlar, aslında ankarada olmama rağmen istanbula bile gitmeye razıyım gerçekten güzel olacaksa :KK43:
Kime oldunuz Ankara’da acaba

3-5 liranın hesabı değil ki bu ama Otuzbin nedir yahuBurun ameliyatımı otuzbinmiş

Ne kadar uygun bir fiyata ne kadar güzel bir burnum oldu diyorum o zaman:KK49:

ben de Teoman Doğan a ameliyat oldum 1 seneyi geçti ve revizyon olmam gerekiyor, çökme oldu ve de burun delikleri asimetrisi oldu

İlker Koçağa puanlamada çok vermişsiniz.... önceden doğal gibi görünen burunlar yapıyordu anca şu an robot gibi herkese aynı burunu yapıyor, deneyimledim.. O kadar çizim yaptık konuştuk kendisi ile ama kafasına göre burun yapmış önden garip duran burnum var ve oyduğu için revizyon ile bile düzelmesi zor.. Kendisini kesinlikle önermiyorum

Merhaba Arkadaslar,

Uzunca bir suredir yaptigim arastirmalar sonucunda elde ettigim ve gozlemledigim bilgileri sizinle de paylasmak istedim.

Burun estetigi konusunda ismi en cok anilan doktorlari arastirip, bulup, bu doktorlarin sosyal medya hesaplari ve kendi websitelerini incelemem dogrultusunda kendime refereans olmasi icin doktorlarin isimlerini, bulunduklari sehirleri, fiyat bilgilerini, Instagram hesabi olup olmadigini ve kendi kisisel takdirime dayanarak "yildiz" bazli puanlamalarimdan olusan bir tablo hazirladim. Bu tablolari da fotograf seklinde buraya ekliyorum.

Tablolar hakkinda aciklayici bilgileri su sekilde siralamam gerekirse:
1. Sehir olarak Istanbul ve Ankara'ya yogunlastim (2 adet de Samsun var). Sahsen bir kere olunmasi gereken bir ameliyat olarak degerlendirdigim icin, Istanbul-Ankara farketmez, gerekirse seyahat ederim diye dusundugum icin sadece bir sehire odakli kalmadim. Ayrica, Istanbul icinde buldugum doktorlarin da Asya-Avrupa olup olmadigini umursamadim, bir sekilde ulasim halledilir diye.

2. Fiyat kismina yazdigim fiyatlar son 0-6 ay arasina ait, ilk kez burun ameliyati icin gecerli olan fiyatlardir ve TL uzerindendir. Rakamlarin yaninda gordugunuz "K" ise Amerikan bir kisaltma olup "BIN" anlamina gelmektedir. Yani eger "10K" goruyorsaniz bu "10.ooo TL" demektir.

3. "Insta" diye ekledigim sutun, adi gecen doktorun Instagram hesabi olup olmadigini belirtiyor. "TiK" goruyorsaniz bilin ki doktorun Instagram hesabi vardir ve baktiginizda size fikir verebilecek kadar burun estetigi resmi paylasmistir. Eger "CARPI" goruyorsaniz, doktorun Instagram hesabi bulunmamakta, eger "TiK UZERINE CIZGI" goruyosaniz, bu da doktorun Instagram hesabi oldugunu fakat burun estetigine dair fotograflari bulunmadi anlamina geliyor.

4. Gelelim benim icin en onemlisi "YILDIZ" sutununa. Bu yildizlar benim kendi verdigim yilzdizlar. Doktorlari kendi kriterlerime gore puanladigimda ortaya cikan yildizlar. Kriterlerime gelirsek: dogallik, abes durmayan, kalip gibi yuzun ortasinda siritmayan, domuz burnu gibi onden kalkik gorunmeyen, insanlarin gorunce "bu burun cok guzel estetik mi acaba?" diye bakip bakip "degil heralde ya, kendi burnu" diye dusunecegi burun tarzi. O yuzden eger kavisli, minicik, findik kadar, "ben estetigim" diye bagiran burunlar istiyorsaniz, 3 yildiz ve alti burunlara; eger benim yukarida siraladigim kriterlere yakin bir bir burun istiyorsaniz 3,5 ve uzeri yildizli burunlara bakin. Bu yildiz degerlendirmesini 5 yildiz uzerinden yapmaya calistim, ama her doktorda icime sinmeyen ufacik da olsa birsey oldugu icin kimseye 5 yildiz veremedim maalesef. O yuzden 4.5 yildizli gordukleriniz, benim EN begendiklerim ve kendim icin degerlendirmeye aldigim doktorlar. Bir kac tane "0" goreceksiniz, bu da fotograflara bakmaya dahi katlanamadigim, benim kriterlerime gore baya rezalet olan durumlar.

5. Doktor isimlerinin yaninda (+) ve (-) ler gorebilirsiniz. (+) okudugum guzel hasta yorumlarina, (-) ise kotu yorumlara isaret ediyor. Onun yanisira, arastirirken denk geldiysem doktorun Kulak-Burun-Bogazci (KBB) oldugunu da not ettim. Eki Görüntüle 2096390 Eki Görüntüle 2096391 Eki Görüntüle 2096392 Eki Görüntüle 2096393 Eki Görüntüle 2096394 Eki Görüntüle 2096395
Selam, Yakup Avşar' a hangi kriterlere göre, neden 4,5 yıldız verdiniz? Rica etsem paylaşabilir misiniz? Teşekkürler

Cok guzel bir arastirma doktor olarak degil de yakinimda ki arkadaslarim flora klinikten bahsedip duruyorlar merak ediyorum gorusen giden var mi istanbulda yer annemi baska bir yerde ameliyat ettirmistik hic begenmedigimiz icin yeni arastirmalara yoneldim burnumda egiklik var ve nefes almami cok zorlastiriyor artik.Baska onerilere de acigim ameliyat sonrasi memnun kalanlar benimlede paylasirsa cok memnun kalirim iyi aksamlar.

Ahmet alp 5 binse hemen olsun ilk kez olacak arkadaslar. Cok cok zor revizyon ameliyatlarini bile geri cevirmiyor, ilk ameliyati cok rahat yapar.
Bana gore en az 3.5 yildiz hakediyor.

Omer faik sagun de cikardigi islere gore 8 bin cok makul.

Ilk ameliyatlarin basari orani cok yuksek oldugundan sahsi kanaatimce 10 binden fazla verilmemesi taraftriyim.

Slm, bende Teoman Doğan a amelıyat olmayı düşünüyorum siz memnunmusunuz bu yazdıklarınız dişinda
Merhaba ben teoman doğana ameliyat oldum ve çok kötü bir tecrübe yaşadım. Burnum hem istediğim gibi olmadı bir de üstüne kemerli kaldı ve hem maddi hem manevi olarak kayba uğradığım yetmezmiş gibi çok saygısızca tavırlarla karşılaştım. Ben bu sıkıntıyı yaşadığım için başkalarının yaşamasını istemem o yüzden araştırıp gerçekten "iyi" bir doktor bulun.

X