Burun Estetigi - Doktorlar, fiyatlar, puanlamalar (Istanbul-Ankara)

Ben Doç. Dr. Şaban Çelebi’ye ameliyat oldum. İki ay önce. Çok çok memnunum. Görenler anlamıyor bile. Ameliyattan sonra hiç ağrım, sızım olmadı. Oldukça ilgili biriydi. Hastane yönlendirmesi, kontroller planlı bir şekilde yapıldı. Tablodaki bir yıldızı görünce şaşırdım. Bence beş yıldızı hak ediyor. İnstagram sayfasını incelemenizi tavsiye ederim. Bir ön bilgi olmuş olur sizler için.

Ben Doç. Dr. Şaban Çelebi’ye ameliyat oldum. İki ay önce. Çok çok memnunum. Görenler anlamıyor bile. Ameliyattan sonra hiç ağrım, sızım olmadı. Oldukça ilgili biriydi. Hastane yönlendirmesi, kontroller planlı bir şekilde yapıldı. Tablodaki bir yıldızı görünce şaşırdım. Bence beş yıldızı hak ediyor. İnstagram sayfasını incelemenizi tavsiye ederim. Bir ön bilgi olmuş olur sizler için.
Bir de şu var. Abdülkadir Göksel hocayı da sormuştum Şaban beye. Çünkü o doktorun ismini de çok duymuştum. Dünya çapında bir üne sahip olduğunu, uluslararası bir doktor olduğunu söylemişti. Fakat fiyat olarak pahalı geldiği için kendisine yaptırmaktan vazgeçmiştim.Açıkçası bir yıldızı olduğunu görünce öyle düşünüldüğüne şaşırdım. O doktorun da instagram hesabını incelemeden karar vermeyin derim. :KK66:

Barış Çakır neden bu kadar pahalı anlamıyorum. Yaptığı burunlar hepsi aynı,çok küçük ve kalkık,hiç doğal durmuyor. Gerçi Türkiye’de doğal burun yapan cerrah ben daha bulamadım. Hepsi aynı.

Merhaba Büşra hanım. Ne kadar ödediniz burun ameliyat için,fiyatlar yükseldi mi? Çevaplarsanız çok mutlu olurum.

Barış Çakır neden bu kadar pahalı anlamıyorum. Yaptığı burunlar hepsi aynı,çok küçük ve kalkık,hiç doğal durmuyor. Gerçi Türkiye’de doğal burun yapan cerrah ben daha bulamadım. Hepsi aynı.
Mesut kaya nın istagram hesabına bır bakın isterseniz. Hep doğal yapıyor

ne kadar pahalılar. olacaklara ahmet alp önerim daha hiç kötü yorum duymadım hakkında ona olmayı düşübüyorum ama bi yerde 7 bin tl olduğu söylendiği için vazgeçtim. gerçekten iyi ve 3000 tl civarı doktor bildiğiniz kimse var mı acaba istanbulda ? maalesef bütçem o kadar ve acilen olmak istiyorum.

Merhaba,

ilk önce ugrasiniz icin cok tesekkür ederim. Bende 12.12.18 Dr. Teoman Doganda ameliyat olacagim. Bakalim cok heycan var günler yaklasiyor

Ameliyatınızı oldunuz mu
Evet oldum. 7 ayı gectı. Nefes problemi falan hıc yok. Doktorumdan çok memnunum baya düzeltti görüntümü. Sadece burun deliklerimde bır asimetri var. Amelıyat öncesi de vardı ama . Dr um 1 yıl beklememi söyluyor. Mesut hoca çok ıyı alçak gönüllü hastasının hep arkasında bır insan. Doktorumu çok seviyorum güveniyorum . Asimetri düzelsin diye bekliyorum sadece Düzelecek dıyor düzelmezse lokal le hallederız diyor hep hastalarını takip ediyor.

Evet oldum. 7 ayı gectı. Nefes problemi falan hıc yok. Doktorumdan çok memnunum baya düzeltti görüntümü. Sadece burun deliklerimde bır asimetri var. Amelıyat öncesi de vardı ama . Dr um 1 yıl beklememi söyluyor. Mesut hoca çok ıyı alçak gönüllü hastasının hep arkasında bır insan. Doktorumu çok seviyorum güveniyorum . Asimetri düzelsin diye bekliyorum sadece Düzelecek dıyor düzelmezse lokal le hallederız diyor hep hastalarını takip ediyor.

nasıl bir ücret ödediniz acaba ?

Ben Ağustos da Mizra Firata ameliyat oldum. 10 bin turk lirasi ödedim.
Instagram dan bir suru doktor takip ediyordum ama Mizra Firat’ in yaptigi burunlari daha cok begendim. Digerlerine gore daha dogal duruyordu. Simdi 4 ay oldu ameliyat olali cok memmum. Ameliyat öncesi ben hic nefes alamiyormusum, bunuda yeni ogrendim :)

h. burak bayraktara ameliyat olan varsa yazabilir mi veya hakkında bir şey duyan ??? maddi olarak en çok uyan o ama sadece forumda sadece bir kişi hakkında konu sahibi. korkutuyor açıkçası..

merhaba, donanımforumdaki mesajımı buraya da kopyalıyorum.
ben güncel öztürke 3-4 sene önce ameliyat oldum. görüşmede burnumu ekranda shoplarken, ona iyi nefes almadığımı ve bunu düzeltmesini istedim. konuşmaya ve şekil yapmaya gelince oldukça usta olan güncel bey sorun olmayacağını, onunda içinde olduğunu söyleyen geçiştirici cevaplar verdi. geçiştirme olduğunu sonradan fark ettim. daha gençtim ve dikkatsizdim, çok heyecanlıydım. ameliyattan sonra yoğun ağrı vs. olmadı. bandaj çıktıktan sonra devasa bir burunla karşılaştım ama bana ödem olduğunu söyledi. öyleydi de biraz. şişlikler tamamiyle inmiş durumda şuan tabi ki ve burnum büyük bırakılmış durumda ve en önemli şeye gelelim, burnumun ucu yamuk bırakıldı! ve ameliyattan sonra burundan nefes alışım çok çok zorlaştı. ben 2. yıl kontrolünde bu şikayetlerimi dile getirdim ama kabul etmedi, kontrol edip bir şey olmadığını iddia etti. bu kendini sanatçı falan sanan doktor, doğallığı çok yanlış anlamış. bir gün gerçek bir doktor bulup revizyon yaptıracağım mecburen.. tabi ki sonuç kötü olduğu için, fotoğramı internette yayınlamayı teklif etmedi :) doktorların internette yayınladığı fotoğraflar aradan seçtikleri. sakın kanmayın..
ayrıca kötü yorumları bu doktorumsu şey kadınlar kulübünden ve başka sitelerden sildiriyor. eminim diğer doktorlarda bunu yapıyordur. çok iyi araştırın lütfen.

mesut bey in instegramındaki resimlerin bazılarında da yamukluk var gibi hatta iki yıl önceki hastam vs demiş ama onlarda da var gibi geldi banaa

altına imzamı atarım.. aynen öyle bir tane yok doğal yapan bir yana bir nebze doğal görünüme yaklaşabileni görsem takibe alıyorum zaten. Sizde son durum nedir? Bi karar verebildiniz mi ?

Ben de Ali Kavuzlu ismini aradım ama göremedim.Kendisi hakkında bilgisi olan var mı?
Ben dr ALİ KAVUZLUya ameliyat oldum. 4 ay önce ve gerçekten inanılmaz memnunum. Nefes problemımde çözüldü. ve burnuma herkes bayıldı. Fiyatıda makul bence mutlaka görüşme listenize ekleyin ve instagramdan bakın

Ben de ameliyat olmaya karar verirsem Dr Ali Kavuzluyu düşünüyorum. Kendisini instagramdan takip ediyorum. Dr. Ali Kavuzlu yazınca çıkıyor hemen.Ameliyat olmuş hastalarının fotoğrafları var. Hepsi çok başarılı...

X