Burun Estetigi - Doktorlar, fiyatlar, puanlamalar (Istanbul-Ankara)

Ona ameliyat oldum.gayette memnun kaldım
Sonucum da guzel oldu bakalim simdilik

Zafer boyraz hakkında bilgisi olan varmi
Tavsiye etmiyorum çok ilgisizler yeni oldum ameliyati kemik çıktı aynı yerden zorla yapiyo gibi ameliyati bide ilgi sıfır asistanın başka görevi var galiba bisey sorunca falan ertesi gün cevap veriyor 😃😃😃

Bu yorumunuz çok kıymetli kimse canını sokakta bulmadı adam parasıyla hava atarken mağdurları hiç önemsemiyorlar anlasilan. birileri arastirirsa bu yazılar çıkar umarım. Benim de ilk dikkatimi çeken yorumlar olmustu yorumları arkaarkaya birine girdirmisler gibi bakarsanız sizde farkedersiniz 😃😃

Saolun ben randevu almıştım iptal ettim iki Dr var kafamda onlara gideceğim temmuzda uzun süreli sonuçları var olanlarda memnun gibi

Bu yorumunuz çok kıymetli kimse canını sokakta bulmadı adam parasıyla hava atarken mağdurları hiç önemsemiyorlar anlasilan. birileri arastirirsa bu yazılar çıkar umarım. Benim de ilk dikkatimi çeken yorumlar olmustu yorumları arkaarkaya birine girdirmisler gibi bakarsanız sizde farkedersiniz 😃😃
Ben ona ameliyat olmadan önce farketmistim ama elimden bisey gelmedi resmen teslim oldum bile bile kemik cikintisi moralimi bozuyor 1 ayı beklemem lazım konuşmam için buraya 6 ay sonra tekrar burnumun görünüşü hakkında da yazacağım inşallah faydalı oluruz

İnşallah düzelir başka bir konuda yine sizin gibi yeni ameliyat olan bir uye de burnunda çıkıntı var yazdı bı irtibata geçin yakın zamanda olmussunuz aynı şikayetten bahsetmişsiniz. Kullanıcı adı littlenut ,

Dr Diren Çelik'e burun estetiği olan var mı ? Başlığına bakın lütfen ordan yazistim daha yeni.​

Tavsiye etmiyorum çok ilgisizler yeni oldum ameliyati kemik çıktı aynı yerden zorla yapiyo gibi ameliyati bide ilgi sıfır asistanın başka görevi var galiba bisey sorunca falan ertesi gün cevap veriyor 😃😃😃
Siz ciddi misiniz çevremde ameliyat olan 2 yakınım var ve hepsi çok çok memnun. Her sıkıntılarını da kolayca çözmüşler ki ben adı lazım değil başka doktorda ameliyat oldum revizyon olacağım ve kesinlikle zafer bey e ameliyat olacağım. Sıkıntı sizden kaynaklı olabilir mi yani belkide siz bakmadınız ameliyat sonrasında ihmalkar davrandınız. Samimiyetinize asla inanmıyorum nerdeyse bütün hastaları ile konuştum ameliyatt olan yorumlarda bulabildiklerimle ve sizin kadar negatiflik besleyen kimse ile karşılaşmadım.neyse ki sizin başınıza benim çöken burnum gibi bir durum gelmemiş. Doktorun vay haline o zmana 🤣🤣

Peki ilk mesajı direk doktoru öven biri olarak siz ne kadar güvenilirsiniz?

Peki ilk mesajı direk doktoru öven biri olarak siz ne kadar güvenilirsiniz?
Doktoru övmedim yaptığı burunları beğeniyorum ve bende uzun uzun atsstrma yapıyorum emin olun sadece çevremde olanlara istinsden bu kadar kötülemesi garip geldi cnku ben 2. Ameliyatımı olucsm ve hep iyi yorumlar aldım bu yorumu görünce yazmak cidden büyuk bir soryn varmı öğrenmek istedim

Eren Taştan ile ilgili bilgisi olan var mı acaba? ilk defa ameliyat olacağım
Çok iyi bir doktor bayılıyorum işlemlerine ama fiyat çok yüksek 2. Ameliyatım için görüşmüştüm çok sevecen ve kibar tüm sorularıma açıklık getirdi ama bütçe yetersiz 😏

Çok iyi bir doktor bayılıyorum işlemlerine ama fiyat çok yüksek 2. Ameliyatım için görüşmüştüm çok sevecen ve kibar tüm sorularıma açıklık getirdi ama bütçe yetersiz 😏
sanırım ilk ameliyattan ziyade revizyonları çok pahalı doktor beyin. Ben yaptığı burunları instagramda gördüğüm kadarıyla çok beğeniyorum. Anladığım kadarıyla camiasında saygı duyulan biri aynı zamanda

Doktoru övmedim yaptığı burunları beğeniyorum ve bende uzun uzun atsstrma yapıyorum emin olun sadece çevremde olanlara istinsden bu kadar kötülemesi garip geldi cnku ben 2. Ameliyatımı olucsm ve hep iyi yorumlar aldım bu yorumu görünce yazmak cidden büyuk bir soryn varmı öğrenmek istedim
Arkadaşımın arkadaşı oldu yakın zamanda ilk ameliyatı 25000 vermiş aslında çokta memnunmus ama doktor birdaha yapalım demiş kendisi ikinci kez olmasını istemiş bu kız influser ondan olabilir sadece yatak parasini almış ikincisinde , ama ilkinden kız çok memnunmus nefesinde bı sorun yaşamamış

Siz ciddi misiniz çevremde ameliyat olan 2 yakınım var ve hepsi çok çok memnun. Her sıkıntılarını da kolayca çözmüşler ki ben adı lazım değil başka doktorda ameliyat oldum revizyon olacağım ve kesinlikle zafer bey e ameliyat olacağım. Sıkıntı sizden kaynaklı olabilir mi yani belkide siz bakmadınız ameliyat sonrasında ihmalkar davrandınız. Samimiyetinize asla inanmıyorum nerdeyse bütün hastaları ile konuştum ameliyatt olan yorumlarda bulabildiklerimle ve sizin kadar negatiflik besleyen kimse ile karşılaşmadım.neyse ki sizin başınıza benim çöken burnum gibi bir durum gelmemiş. Doktorun vay haline o zmana

Zafer bey o kadar iyiyse ona olsaydınız ameliyatinizi revizyona gerek kalmazdı 😃ben yaptığı buruna çıkan kemik haricinde zaten bisey demiyorum beklemedeyim zamanla göreceğim 6 ay sonra burnumun haline göre doktor yorumunu bir kez daha yazacagim arkadaşlara. Öncelik derdim ilgisizlik basindan savar gibi soğuk soğuk geri dönüşler kısa kısa cevaplar . Ameliyat öncesi burnunun halini ameliyat sabahı konuşuruz diyen doktor ameliyat sabahi odama geldi ve sadece burnumun resmini çekip çıktı ben geri dönderdim ve burnumu zar zor yapacakmış gibi alel acele anlatmak zorunda kaldım. Ve dediğim gibi ameliyat sonrası ertesi gün verilen cevaplar kısa kısa dediginizi anlamadim bunları konuşmak için çok erken virt zirt sanki yunanca konuşuyoruz resimli anlatıyorum derdimi birde aldığım karşılık bunlara benzerdi hep. Asistan kaynalikli oldu yani. çıkan kemik icin bekleyeceğim duruma göre doktorun hakkını asla yemem ufak tefek sorunları da dert edecek kadar pinpirikli bir insan olmadım hiçbir zaman 😉

Merhaba randevum haftaya o yüzden sessiz kaldim, görüşmeden sonuç almayı umuyorum

X