Burun Estetigi - Doktorlar, fiyatlar, puanlamalar (Istanbul-Ankara)

Merhaba Reşit Burak Kayan isimli doktora İnstegram reklamlarına inanarak gidip ameliyat oldum.Günde 3 ameliyat yaptığı dönemlerde gerekli ilgi ve özeni göstermediği için burun ameliyatım güzel olmadı hatta hiç değişim olmadı ne yazıkki bizimle birlikte ameliyat olan 20 bayandan sadece 3 tanesi iyi oldu onlarda çok ince derili hastalardı onlar instehramda paylaştıklarına benzedi.Diğer normal derili arkadaşların burunlarında hiçbir değişim olmadı revizyon yaptı bazılarına yine iyi olmadı. İsmi cismi belli olmayan doktorlarda bile ameliyat sonuçları daha güzel olabiliyor lütfen İnstegram ünlüsü doktorlara aldanmayın arkadaşlar ne kadar reklam o kadar hayal kırıklığı kısacası reşit Burak kayan hayal kırıklığı oldu bizim için

Merhaba Reşit Burak Kayan isimli doktora İnstegram reklamlarına inanarak gidip ameliyat oldum.Günde 3 ameliyat yaptığı dönemlerde gerekli ilgi ve özeni göstermediği için burun ameliyatım güzel olmadı hatta hiç değişim olmadı ne yazıkki bizimle birlikte ameliyat olan 20 bayandan sadece 3 tanesi iyi oldu onlarda çok ince derili hastalardı onlar instehramda paylaştıklarına benzedi.Diğer normal derili arkadaşların burunlarında hiçbir değişim olmadı revizyon yaptı bazılarına yine iyi olmadı. İsmi cismi belli olmayan doktorlarda bile ameliyat sonuçları daha güzel olabiliyor lütfen İnstegram ünlüsü doktorlara aldanmayın arkadaşlar ne kadar reklam o kadar hayal kırıklığı kısacası reşit Burak kayan hayal kırıklığı oldu bizim için
Çok geçmiş olsun umarım zamanla istediğiniz hale gelir, hem zaman hem maddiyat hem psikolojik olarak çok zorlayan bı süreç iyi araştırmak çok onemli

Merhaba kızlar ben birinci yılını devirdim, burun olarak doğal ve iç yapisi olarak sorunsuz geçirdim. Muayene zaten ücretsiz gidip konuşmanızı öneririm

Ameliyatımı 9 marttaydı. Mesut Kaya ya. Burun kanatlarımı çok daraltmış önden kötü oldu yandan kemeri aldı. Kendisine revizyon hastanız oldu mu çökme asimetri gibi şeyler yaşar mıyım diye detaylı sordum. Şimdiye dek kendi hatasından bir şey yaşanmamış güya. Bana bir simülasyon yapmıştı zaten simülasyonu garanti edemeyiz dedi. Ön profil için de deliklerin büyük dedi ben de çok daralmasın dedim. Ameliyattan çıktığım andan beri burun kanat ve deliklerinin kötü olduğu belliydi. Bir de burun kanadımda önemsiz şişlik gibi bir şey vardı sordum daha o an "AA o neden olmuş ya" dedi. O an zaten şoka uğradım yaptığın şeyin sonucunda ne olacağını nasıl bilemez?! En son hemşiresi s. Hemşire geldi biz oraya iğne yaptık geçer dedi. Tamponlarımı aldırmaya gittiğim gün mutsuz olduğumu söyledim. Şu an böyle söylemen umurumda değil biz ameliyatı senelerce mutlu olun diye yapıyoruz dedi. O lafı beni çok kırdı neyse dedim daha sonra alçıyı çıkartmaya gittim alçı çıktığında burnum iyiydi ama kanat ve delik kısımlarını yine beğenmedim. Sonra bandaj yapıldı 1 hafta sonra kendim bandajları çıkarttım. Çok şişti. Gün geçip şişlikler indikçe yapay küçük garip bir şeye dönüşüyor. Burun deliklerim ufacık. Burun kanat cildim kalın olduğundan iyice delikleri kapatmış. Dün 1. Ay muayenesine gittim. Sorunları anlattım burun kanatlarımla ilgili bana ama çok büyükmüş deliklerin dedi ve burun cildimin kalın olduğu için öyle durduğunu söyledi. Burun kanatlarımın alt kısım bağlantısı yok alıp yapıştırılmış gibi duruyor dedim e kesi attık normal diyor. Bu kadar çirkin bir görüntüden ziyade burun deliklerim olduğu gibi kalmalıydı. Veya bir cerrah olarak bana ameliyat öncesi bu kanat ile alakalı cilt yapımla sorun olacağını anlatabilirdi. Birkaç kişi daha bu deliklere garip dedi. Gülerken de burnum dar kalıyor mandallanmış gibi. Ameliyat öncesi ilk görüşmede bana aaa harika güzel olabilecek bir burun geldi bazı burunları insanın yapası gelmiyor sizinki güzel demişti. 1. Ay görüşmesinden sonra da bana "ya bazı hastalarımın burnuna nedense daha çok özeniyorum seninkine de çok özendim bak maskulen bir burnun varmış nasıl olmuş" dedi. Çok mutsuzum. 1 aydır her saniyem acı içinde geçiyor. Bugün de derin nefes alırken burun kanadımın resmen içeri girdiğini fark ettim. Her soruma cevap verirdi bu halimi video attım cevap vermedi asistanına da yazdım dönmüyorlar. Dokularımı mahvetti. Ameliyattan sonra kanat şişliği eski burnunuzda da varmış o ya ben baktım dedi. Yalan. Psikolojik destek alacak duruma geldim. Detaylı görmek isteyen de bana ulaşabilir.

X