Burun estetiği domuz burnu ucu sorunu

şuan dudak mesafemle burnum iyi,görünüşüne zamanla alıştım .O mesafe düzeliyor canınızı sıkmayın.

Sağolun takmamaya çalışiyorum zamanla ben de alıştım ama bu yakışmadığı gerçegini de değiştirmiyor ya da önden bakıldığında görünen delikler hala kalkık iner mi diye bekliyorum sadece..sizde delikler indi mi? Karşidan bakıldığinda görünmesi geçti mi..

şuan dudak mesafemle burnum iyi,görünüşüne zamanla alıştım .O mesafe düzeliyor canınızı sıkmayın.

Sağolun takmamaya çalışiyorum zamanla ben de alıştım ama bu yakışmadığı gerçegini de değiştirmiyor ya da önden bakıldığında görünen delikler hala kalkık iner mi diye bekliyorum sadece..sizde delikler indi mi? Karşidan bakıldığinda görünmesi geçti mi..

Burun delikleri eskisi gibi görünmüyor .Bence cokta inmesini istemeyin zamanla burun ucu dusuyormus.Burnumu begenmesemde alıştım 2. Bi ameliyattan korktugum icin olamıyorum. Gerrcekten psikolojik sorunlar cok yasadim.Sahiden zamanla oturup daha iyi geliyor gozunuze.

benim dün sargıları çıkardılar ama beklediğim gibi değildi burnumun ucu çok kalkık ve burun deliklerim çok gözüküyo 1aya iner diyende var burda 6aya anca iner diyende çok mutsuzum şuan ameliyat olanlar bi aydaki değişimi atabilirler mi
Merhaba kalkıklık indi mi?

Merhaba kalkıklık
Merhaba ben ayin 4 unde estetik ameliyati oldum .suan 4 .gunum burnum resmen doksan derceylw yukari kaldirilmis ben hafif kavis ve az kalkik burun istemia simdi bakinca cok moralim bozuluyor bu kadar dik bi burun beklemiyordum benim merak ettigim ne zaman burun ucum iner?? Daha onceden tecrubeli arkadaşlar lutfen yardim edin
indi mi?

Merhaba kalkıklık indi mi?

X