Burun estetiği domuz burnu ucu sorunu

Bende ameliyat olalı 23 gün oldu ama burnum hala kalkık ucu çok fena dışarı çıkmıyorum çünkü insanlar çok değişmiş eski halin daha iyi di gibi cümleler kuruyor. Moralim sıfır yani ne zaman düzelir düzelicek mi bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar var sanırım bi yorum lütfen ..... :KK43::KK43::KK43::KK43:

düzelicek hiiiç merak etme çok kalkıktı benimki de bütün arkadslarım moralimi bozmuştu ama şimdi tam istediğim kalkıklıkta. ben kalkık burundan nefret ederim çok korkmuştum ama düzeldi

merhaba arkadaşım

bende bir hafta önce kapalı teknikle ameliyat oldum. bugün tamponlar ve alçı alındı. şuanda senin yaşadığın sorunun aynısını yaşıyorum. burun ucum havada olduğu için burun ve dudak aramdan tren gecebilir yani. şuanda bende kafayı yemek üzereyim. sen ameliyat olalı epey olmuş sanırım son durumun nedir? iyi birşeyler duymaya çok ihtiyacım var çok moralim bozuk ç:KK43:

seni çok iyi anlıyorum bende 50 gün önce ameliyat oldum ve o günden beri bütüm forumu taradım hatta yeni yeni dışarı cıkıyorum hele burunla dudak mesafesi yüzünden kafayı yemek üzereydim bildiğin michael jakcson ailesinin ferdi gibiydim şimdi yavaş yavaş normale dönüyor ki 6 ayiçinde ancak kemikler kıkırdaklar oturuyor sabretmek lazım hiç korkma herşey zamanla cok cok daha güzel olacak ben burnumu beğenmeye başladım :)

seni çok iyi anlıyorum bende 50 gün önce ameliyat oldum ve o günden beri bütüm forumu taradım hatta yeni yeni dışarı cıkıyorum hele burunla dudak mesafesi yüzünden kafayı yemek üzereydim bildiğin michael jakcson ailesinin ferdi gibiydim şimdi yavaş yavaş normale dönüyor ki 6 ayiçinde ancak kemikler kıkırdaklar oturuyor sabretmek lazım hiç korkma herşey zamanla cok cok daha güzel olacak ben burnumu beğenmeye başladım :)

Selam, senin adina cok sevindim. Allahım inşaallah bende o günleri görürüm. Tabiki bunları duymak içimi o kadar rahatlatiyor ki anlatamam. Herkes zamanla normale dönecek diyor. Tabi insan buna inanmayı çok istiyor ama niyede aynada kendini görünce morali bozuluyor. Dışarı çıkınca sanki herkes bana bakıyormus gibi geliyor. Bugün 18. Günüm. Asker gibi gün sayıyorum resmen. Umarım bende senin gibi burnumu begenirim. Beklemek çok zor gerçekten.

İnsallah canm ya butun temennim bu. Herkes oyle diyor ama benm moralim cok bozuk. Aynalardan uzak durmaya calisiyorm simdilik duzelene kadar :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm ben de aynı durumdayım aynalara bakamıyorum eski burnumu çok özledim .. 12 gün oldu ve avatara benziyorum. 😔😔😔 Allah ım lütfen düzelsin 🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnm ben de aynı durumdayım aynalara bakamıyorum eski burnumu çok özledim .. 12 gün oldu ve avatara benziyorum. 😔😔😔 Allah ım lütfen düzelsin 🙏🙏

Canm ben ameliyat olali yaklasik uc bucuk ay oldu. İlk zamanlar cok kalkikti ama simdi baya indi cok sukur normale dondu. Aynalarla baristim diyebilirm :) yinede daha zamani var altinci ayi bekliyorm kesin sonuc icin ama suanki haliyle bile begeniyorm. İnsallah uc ay sonra cok daha guzel olur :KK70: yani merak etme bende asiri cok korktum oyle kalkik kalicak diye hatta agladim disari cikmadim bir hafta. Ama cok sukurki duzeldi butun tecrubeliler ayni seyi soyluyorsa dogrudur yani uzulme sabret :KK66:

Herkese selam, forumda çok yeniyim, bikaç aydır burun estetiği ile ilgili yorumları okuyodum ama yeni üye oldum ve bu ilk mesajım :) 4 ay önce Yakup Avşar'a ameliyat oldum (birkaç yıl önce karar vermiştim ona ameliyat olmak istediğime) Dream1988 sen burun ameliyatı konusunda çok tecrübelisin, sana bişey sormak istiyorum; benim ilk atelim alındığı hafta burun deliklerim daha küçük ve dardı şimdi yanlara doğru genişledi biraz. Önceki darlık ve küçüklük olması gereken hali miydi yani o şekli tekrar alıcak mı yoksa ödem burun ucuna doğru indiği için mi böyle genişledi? Doktorum burun deliklerimi küçültmüştü bu arada ama dediğim gibi şuan gözüme büyük görünüyolar. Ayrıca burun ucum ilk haftalara göre oldukça inmiş olsa da deliklerimin görünmesi beni hâla rahatsız ediyo. Tecrübesi olan diğer arkadaşlar da yorumlarını paylaşırlarsa çok memnun olurum. Tşkler!

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben de yakup avşara oldum. Henüz 5gün oldu. Sorunlarınız geçti mi? Memnun musunuz?

Selam, çok geçmiş olsun! Benim sorularım cevapsız kaldı bu başlık altında :) Henüz 6. ayımı tamamlamadığım için, yazdığım bu msjdan bu yana pek bi değişiklik yok diyebilirim ama genel olarak çok memnunum! :KK66:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben ayin 4 unde estetik ameliyati oldum .suan 4 .gunum burnum resmen doksan derceylw yukari kaldirilmis ben hafif kavis ve az kalkik burun istemia simdi bakinca cok moralim bozuluyor bu kadar dik bi burun beklemiyordum benim merak ettigim ne zaman burun ucum iner?? Daha onceden tecrubeli arkadaşlar lutfen yardim edin

Merhaba :) iki hafta önceki halimden bahsettin resmen.. Merak etme şimdiki halinden eser kalmaz o yavaş yavaş inicek sabret canım her geçen gün değişicek sadece biraz sabır

Bende 5 ggün önce ameliyat oldm şuan eski burnundan daha büyük görünüyor ama çok sism yüzüm gözüm morardi. Hassasmisim sanirim. Şeklinin zamanla şişlikler inince kuculucegini düşünüyorum Kafana takilan şey su benim yüzüm çok küçük dudaklarim ince şuan Burnum çokkalkik duruyor ve burunla dudak aramda mesafe var cçok kotu görünüyor. Yarin tamponlarim cikicak. Bu durum duzelirmi sizce çok endiseliyim bu ameliyati çok istiyordum hayal krikligi yasamak istemiyorum. Zaten doktorda görüşmeye gttgm ilk gün olsun ameliyat günü olsun dudaklarin ince demişti. Bunu bilerek ayarlamistir da ye düşünüyorum ama yinede tedirginim ben zaten fotografla gtmstim cok kalkik bi burun gostermedm cok oyuk olsun demedm bu kalkikligi flanda zamanla iner dimi kzlar suan yi biseyler duymaya o kadar ihtiyacim varki

Benim kalkıklığıyla ilgili bir problemim yok ama burnumun tam ucu bir top gibi şişti. Şuan alçı çıkarıldı bantla duruyorum. Doktorla konuşurken burun ucumun küçültülmesini istediğimi söylemiştim. Hallederiz hallederiz diye geçiştirerek soktu beni ameliyata. Tabi kemer alınınca ve genişliği düzeltilince ucu top gibi çıktı meydana. Bu sislik iniyor mu peki? :KK43:

[QUOTEherraherra, post: 36527118, member: 615922"]Benim kalkıklığıyla ilgili bir problemim yok ama burnumun tam ucu bir top gibi şişti. Şuan alçı çıkarıldı bantla duruyorum. Doktorla konuşurken burun ucumun küçültülmesini istediğimi söylemiştim. Hallederiz hallederiz diye geçiştirerek soktu beni ameliyata. Tabi kemer alınınca ve genişliği düzeltilince ucu top gibi çıktı meydana. Bu sislik iniyor mu peki? :KK43:[/QUOTE]
Canim odem o

benim dün sargıları çıkardılar ama beklediğim gibi değildi burnumun ucu çok kalkık ve burun deliklerim çok gözüküyo 1aya iner diyende var burda 6aya anca iner diyende çok mutsuzum şuan ameliyat olanlar bi aydaki değişimi atabilirler mi

İlk zamanlar insanlarin olumsuz yorum yapmasina izin verme moralini bozup iyilesme surecini etkileme canim. Bu arada foto koyarsan daha net yorum yapabiliriz ama benimki felakettu oyle diim
bu burun kalkıklığı normal mi 1hafta oldu ameliyat olalı düşer dimi kalkıklığı bi aya :KK43:

Eklentiler

• 10625020_10204578380484210_1358871377295114625_n.jpg
    10625020_10204578380484210_1358871377295114625_n.jpg
    48,4 KB · Görüntüleme: 1.234
  • 10626817_10204578378484160_4611302149560448210_n.jpg
    10626817_10204578378484160_4611302149560448210_n.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 1.982
Buz koymak bir ise yaramadi diyebilirim.fakat kas arasindaki sisliklerim 1 haftada indi.ucu hala siskin yaklasik 1 ay olacak ama rahatsiz edici degil..kalkikligi iniyor benim normale dondu..ama benim tek sorunum goz altimda kahverengi morluk olustu,napicami bilmiyrm.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Önden baktiginizda burun delikleriniz görünüyor öyleyse sizinde benim gibi..göz altindaki kahverengi çukurluk bende de oluştu.ayrica her iki gozaltinda sert kemik sizde de var miydi? Cukurlugunuz ve kahverengilik yok oldu mu şuanki durumunuzdan bahsederseniz çok yardim etmiş olacaksiniz tesekkurler

merhaba cumartesi günü açık yöntemle burun ameliyatı oldum cuma günü tamponlar felan çıkıcak .Fakat burun ucum çok havada domuz burnu gibi düzelir mi çok mutsuzum :'(

Yazabilir misin şuanki durumunuzda bahsettiğiniz şikayetler yok oldu mu?dudak arasi mesafesinden bahsetmişsin alişabildiniz mi? Ve önden bakildiginda burun deliklerinizin içi gorunuyor mu? Lutfen bilgilendirme yapar misin ayni sıkıntalardayim..

Yazabilir misin şuanki durumunuzda bahsettiğiniz şikayetler yok oldu mu?dudak arasi mesafesinden bahsetmişsin alişabildiniz mi? Ve önden bakildiginda burun deliklerinizin içi gorunuyor mu? Lutfen bilgilendirme yapar misin ayni sıkıntalardayim..

şuan dudak mesafemle burnum iyi,görünüşüne zamanla alıştım .O mesafe düzeliyor canınızı sıkmayın.

X