Burun estetiği domuz burnu ucu sorunu

Goz altindaki morluklar gunesten korunmazsan kalici hale geliyormus diye duydm. Kahverengiliklerin ondan olabilir mi? Gunese ciktinmi korunmadan?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu sendromları herkes yasıyor canım emin ol zamanla çok değişecek, kalkıklığı nolmalleşip dahada küçülecek. o zaman burnunu çok seveceksin :))

İnsallah canm ya butun temennim bu. Herkes oyle diyor ama benm moralim cok bozuk. Aynalardan uzak durmaya calisiyorm simdilik duzelene kadar :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende de aynı problem var.... estetiğimden çok memnunum aslında ama ucu, adını söylemek istemediğim hayvanınki gibi :KK43: yan profilden burnum 10 numara kavisli, ama önden kötü görünüyorum... ne kadar zamanda iner acaba... şu hayvanın görüntüsünden kurtulma ne kadar sürer hiç değilse

bende resim koymak istiyoruuummm... bugün burun bantlarım çıkarılalı 3gün oldu.... burnumun kavisi biraz fazla. ucu da baya şiş. yanişiştir umarım. öyle kalmaz hep... şiş olmasına razıyım hiç değilse iner :) ameliyattan önce,ilk çıkarıldığı an ve şimdiki halinin resmini paylaşmak istiyorum toplamda 3 resim olacak. mesaj sayımı doldurmak için copy paste yapıyorum kızlar kusura bakmayın :KK43:

benim 14. günüm burnum çok küçüldü,Daha fazla küçülürse burun kalmıcak ya çok mutsuzum hiç beğenmedim kısa ve gittikçe kısalan tuhaf bişi oldu zamanlar uzayıp düzelir mi .Kısa ve küçük burun yüzüme hiçç yakışmıyor yaa pfffff

Benimde oyleydi canim cunku kendi burnum ameliyattan once cok kalktikti birde odem eklenince burnum tam domuzcuga donmustu bende duz burun severim aksine ... Bu arada ekliyim tabii ki inanilmaz sekilde indi hemde. O zamanlar panigimi hatirliyorm napcam ben diye 1 ay evden cikmamistim:) panik yapma mutlaka inicektir hele eski burnun benim eski halim gibi kalkik degilse cok cok rahat incektir

Merhabalar bende aynı problemi yaşıyorum, ameliyat olmadan once burun ucum kalkıktı, üstte kemer vardı. Bende sizin gibi düz burun severim, ve doktora belirtmeme ragmen suan burnum hala cok havada, sanki ineceği kadar indi ve böyle kaldı. Sizin inmesi en belirgin hangi dönemde olmustu acaba??

Merhabalar bende aynı problemi yaşıyorum, ameliyat olmadan once burun ucum kalkıktı, üstte kemer vardı. Bende sizin gibi düz burun severim, ve doktora belirtmeme ragmen suan burnum hala cok havada, sanki ineceği kadar indi ve böyle kaldı. Sizin inmesi en belirgin hangi dönemde olmustu acaba??

Benim epey gec iyilesmisti ama uzun vadede git gide hem iniyor hem dogallasiyor , ilk baslarda ki
O kalkiklik kalmiyor

ayy inşallah 18. günüm moralim bozuk, bana göre yani baya da bi kalkık az da değil, inşallah iner, teşekkürler

Benimki bildigin gokyuzune bakiyordu :) iner cnm daha 18 gun cok erken bir kac ay sonra dahada dogallasmaya baslicak yuzune oturcak burnun:) yersiz odemlerde ucu kaldiriyor hatta sabahlari daha kalkik ve sis olur:) hafif yuksek yat , bol su ve yuruyus tavsiye ederim, gecmis olsnnn

Benimki bildigin gokyuzune bakiyordu :) iner cnm daha 18 gun cok erken bir kac ay sonra dahada dogallasmaya baslicak yuzune oturcak burnun:) yersiz odemlerde ucu kaldiriyor hatta sabahlari daha kalkik ve sis olur:) hafif yuksek yat , bol su ve yuruyus tavsiye ederim, gecmis olsnnn

Evet zaten spor yasakmış bari yürüyüş yapıyım, coook tesekkürler :)

Herkese selam, forumda çok yeniyim, bikaç aydır burun estetiği ile ilgili yorumları okuyodum ama yeni üye oldum ve bu ilk mesajım :) 4 ay önce Yakup Avşar'a ameliyat oldum (birkaç yıl önce karar vermiştim ona ameliyat olmak istediğime) Dream1988 sen burun ameliyatı konusunda çok tecrübelisin, sana bişey sormak istiyorum; benim ilk atelim alındığı hafta burun deliklerim daha küçük ve dardı şimdi yanlara doğru genişledi biraz. Önceki darlık ve küçüklük olması gereken hali miydi yani o şekli tekrar alıcak mı yoksa ödem burun ucuna doğru indiği için mi böyle genişledi? Doktorum burun deliklerimi küçültmüştü bu arada ama dediğim gibi şuan gözüme büyük görünüyolar. Ayrıca burun ucum ilk haftalara göre oldukça inmiş olsa da deliklerimin görünmesi beni hâla rahatsız ediyo. Tecrübesi olan diğer arkadaşlar da yorumlarını paylaşırlarsa çok memnun olurum. Tşkler!

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

10 gün önce ameliyat oldum sorunum burnumun üstündeki kemik ti bugun bantlr çıkarıldı burnumun ucu yukarda kemik alınan yer yok denecek az böyle mi kalır yoksa değişiklik olur mu olursada ne gibi değişikler olur lütfen yardım edermisinz

merhaba cumartesi günü açık yöntemle burun ameliyatı oldum cuma günü tamponlar felan çıkıcak .Fakat burun ucum çok havada domuz burnu gibi düzelir mi çok mutsuzum :'(

merhaba arkadaşım

bende bir hafta önce kapalı teknikle ameliyat oldum. bugün tamponlar ve alçı alındı. şuanda senin yaşadığın sorunun aynısını yaşıyorum. burun ucum havada olduğu için burun ve dudak aramdan tren gecebilir yani. şuanda bende kafayı yemek üzereyim. sen ameliyat olalı epey olmuş sanırım son durumun nedir? iyi birşeyler duymaya çok ihtiyacım var çok moralim bozuk ç:KK43:

merhaba arkadaşım

bende bir hafta önce kapalı teknikle ameliyat oldum. bugün tamponlar ve alçı alındı. şuanda senin yaşadığın sorunun aynısını yaşıyorum. burun ucum havada olduğu için burun ve dudak aramdan tren gecebilir yani. şuanda bende kafayı yemek üzereyim. sen ameliyat olalı epey olmuş sanırım son durumun nedir? iyi birşeyler duymaya çok ihtiyacım var çok moralim bozuk ç:KK43:

Merhaba :) iki hafta önceki halimden bahsettin resmen.. Merak etme şimdiki halinden eser kalmaz o yavaş yavaş inicek sabret canım her geçen gün değişicek sadece biraz sabır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba :) iki hafta önceki halimden bahsettin resmen.. Merak etme şimdiki halinden eser kalmaz o yavaş yavaş inicek sabret canım her geçen gün değişicek sadece biraz sabır

allahım ya inan deli oldum.. sürekli forumları okuyorum.. yazmana çok sevindim en azından tecrübe etmiş birinden bunu duymak içimi çok rahatlattı:) inşallah şişlikler indikten sonra da sonuçtan mutlu olurum. yıllardır bunun hayalini kuruyordum çünkü.. cevabın için çok çok teşekkür ederim :)

allahım ya inan deli oldum.. sürekli forumları okuyorum.. yazmana çok sevindim en azından tecrübe etmiş birinden bunu duymak içimi çok rahatlattı:) inşallah şişlikler indikten sonra da sonuçtan mutlu olurum. yıllardır bunun hayalini kuruyordum çünkü.. cevabın için çok çok teşekkür ederim :)

Ne demek :) benim üçüncü haftam ilk alçım alındığında resmen dünyanın en mutsuz insanıydım. Sabır gerektiren bir süreç, doktorun sana masaj verdi mi? Ben 3 yastıkla yatıyordum birde bol bol sıvı tükettim..

Ne demek :) benim üçüncü haftam ilk alçım alındığında resmen dünyanın en mutsuz insanıydım. Sabır gerektiren bir süreç, doktorun sana masaj verdi mi? Ben 3 yastıkla yatıyordum birde bol bol sıvı tükettim..

aynen ya zaman denen şey bekledikçe geçmiyor :)
evet bana masaj verdi. günde 3 kere 35 defa parmaklarımla burnumun kenarlarına baskı uyguluyorum. ödemin dağılması için masaj çok önemliymiş. doktorum mutlaka yap sakın ihmal etme dedi. bende düzenli yapıyorum. ama ne kadar süre bu masajı yapmam gerekecek bilmiyorum. ya yeter ki sonuctan memnun kalayım ne gerekirse yaparım. sonucta hem maddi hem manevi yönü var işin. dünyanın parasını verip 2-3 kere ameliyat olanlar var. böyle bir şeyi hiç istemem. aynen bende ameliyat olduğumdan beri neredeyse oturur pozisyonda 3 yastıkla uyuyorum bir de olabildiğince sağıma soluma dönmemeye çalışıyorum ama işte insan uykusunda dönebiliyor. uyanınca hemen pozisyonumu düzeltiyorum.

bu arada birde benim burum deliklerim yamuk yani biri yukarı doğru diğeri biraz daha yatay durumda. o da ödemden kaynaklanıyormuş bakalım inşallah geçer. yahu bu ödem denen şey ne menem bişey:KK52:miş be. vallahi doktora ne desem ödemdir o ödemdir deyip duruyor. bigün sensin ödem dicem o olcak :KK70:

merhaba cumartesi günü açık yöntemle burun ameliyatı oldum cuma günü tamponlar felan çıkıcak .Fakat burun ucum çok havada domuz burnu gibi düzelir mi çok mutsuzum :'(
Bende ameliyat olalı 23 gün oldu ama burnum hala kalkık ucu çok fena dışarı çıkmıyorum çünkü insanlar çok değişmiş eski halin daha iyi di gibi cümleler kuruyor. Moralim sıfır yani ne zaman düzelir düzelicek mi bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar var sanırım bi yorum lütfen ..... :KK43::KK43::KK43::KK43:

aynen ya zaman denen şey bekledikçe geçmiyor :)
evet bana masaj verdi. günde 3 kere 35 defa parmaklarımla burnumun kenarlarına baskı uyguluyorum. ödemin dağılması için masaj çok önemliymiş. doktorum mutlaka yap sakın ihmal etme dedi. bende düzenli yapıyorum. ama ne kadar süre bu masajı yapmam gerekecek bilmiyorum. ya yeter ki sonuctan memnun kalayım ne gerekirse yaparım. sonucta hem maddi hem manevi yönü var işin. dünyanın parasını verip 2-3 kere ameliyat olanlar var. böyle bir şeyi hiç istemem. aynen bende ameliyat olduğumdan beri neredeyse oturur pozisyonda 3 yastıkla uyuyorum bir de olabildiğince sağıma soluma dönmemeye çalışıyorum ama işte insan uykusunda dönebiliyor. uyanınca hemen pozisyonumu düzeltiyorum.

bu arada birde benim burum deliklerim yamuk yani biri yukarı doğru diğeri biraz daha yatay durumda. o da ödemden kaynaklanıyormuş bakalım inşallah geçer. yahu bu ödem denen şey ne menem bişey:KK52:miş be. vallahi doktora ne desem ödemdir o ödemdir deyip duruyor. bigün sensin ödem dicem o olcak :KK70:

canım benimde çok fazla kalkıktı iniyo gerçekten 35. günüm ve o kalkıklıktan eser yok hiiiç canını sıkma. ve benimde burun deliklerimn biri yatay biri dikeydi yavaş yavaş düzeliyo baya farkediliyodu şmdi çok az kaldı

X