Burun estetiği olmalı mıyım?

Ben size katılmıyorum iyi bi yerde kaliteli dolgular baya baya uzun süreli duruyor ayrıca kişinin bünyesine görede değişiyor.Tabi dolgularda riskli fakat ameliyatlarında pek %100 çözüm olduğu söylenemez çok güzelleşende var çirkinleşende senin yerinde olsam kendimi riske atmazdım ki ameliyat olanların yarısından fazlası ikinci ameliyata kalıyor burada bile ne çok revizyon başlığı var dikkatini çekerim bi de yansımayalarda çabası.

Merhaba herkese, güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Ameliyat olan arkadaşlarıma geçmiş olsun diliyorum. Kaliteli doktorların hepsi çok maliyetli, öylesine bi doktora emanet edecek ve riske atılacak bi burnum olmadığını düşünüyorum. Medikal estetik doktoru Ezgi Karavelioğlu’ndan 28/06 tarihine randevu aldım. Kendisiyle işlem yaptıran oldu mu hiç ? Dolgu konusunda da kullanılan dolgunun markasına ve bünyeye göre kalıcılığın olduğu düşünüyorum. Min 1 yıl idare eder diye düşünüyorum.

Romalı kadın burnu... çok severim benim de burnum sizinki gibi. Yaptırmayı hiç düşünmedim, birbirinin aynı küçük burun, geniş burun delikleri, kocaman şişirilmiş dudaklar. Evimin olduğu binada estetik klinik var, bazen hepsinin yüzü travestiye benzemiş gibi geliyor. Ben de zaman zaman dolgu uygulamaları yaptırıyorum, minik dokunuşlar, doğal müdahaleler elbette var. Burnuma da dolgu yaptırdım görmek için, birkaç ay gibi sürede eski haline döndü. Yüz ifademi çok etkilemediği için belki yine yaptırabilirim. Sana da en fazla dolgu tavsiye ederim.
Teşekkür ederim :) ben de aynı düşüncedeyim. Sosyal medyanın etkisiyle herkes birbirine benzer oldu.Siz hangi doktora dolgu yaptırmıştınız ?

Haklısınız. Ameliyat korkutuyor beni de riske atamayacağım. Dolguya yöneldim bakalım

Teşekkür ederim :) ben de aynı düşüncedeyim. Sosyal medyanın etkisiyle herkes birbirine benzer oldu.Siz hangi doktora dolgu yaptırmıştınız ?
Sevil Güçer benim doktorum. Bağdat caddesinde Kliniği var. Yalnız ufak bir öneri, 1 yıl ve üzeri kalıcı kalın dolguyu ilk denemede tercih etme derim. Bakalım sonuç sende nasıl duracak, etkisi nasıl olacak. Önce deneyimle sonra sabitle :KK66: ben bu mantıkla ince dolgu tercih ettim, evet etkisi daha kısa sürdü ama risk almadım ve doğal sonuç elde ettim.

Herkese merhaba, sizin de bildiğiniz gibi forumda burun estetiği ile ilgili olumlu ve olumsuz yorum sayısı eşit gibi, benim danışmak istediğim konu ise burun estetiği olup olmama konusunda kararsızlığım.. 31 yaşındayım son bir yıldır kilo vermem ve yaşla birlikte burnumda hafif kemer çıktı. Daha önce burun estetiği aklımın ucundan bile geçmezken şu an takılmaya başladım. Değer mi sizce ? Fotoğraflarımı görselde ekledim, sizlerin de yorumlarını alabilsem kararsızlığım bi nebze azalır umarım :KK43: bir de burnumun kenarında çok küçük renksiz et ben var, fotoğraflarda belli olmasa da bu et beni aldırmak istiyorum. Devlet hastanesi ya da özel hastanelerde tecrübe edinen varsa bilgi alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden değerleri yorumlarınız için teşekkürler
Dolguyla burun daha da büyüyor onu iyi düşünün. Çok ihtiyaç değil ama ameliyat olursanız daha güzel olur. Önden sorun yok ama yandan çok az kemer var o düzelir

Bu insanin kendi seçimi
Siz bundan rahatsız oluyorsanız tabii ki yaptırmalısınız burnunuzu.

Düzgün bir doktor bulun ve yaptırın
Dolgu tarzı geçici işlemleri bence düşünmeyın

Evet öyle takıklarda var zaten onlar ameliyat olmamalı bnce ama gerçekten fecaat burunlarda var yani şans işi sonuçta o kemikler kıkırdaklar düzgün kaynamayabilir. Ne diyeyim estetik olmak büyük cesaret istiyor her ne kadar düşük olsa da ölüm riski de var geçenlerde burda övülen ünlü bi doktorun hastası öldü yani bilemedim risk almaya değer mi🤔
Kimmiş o ?

Hicbirsey yok burnunda bacim.
Bosuna bicak altina yatma.
Herkes ayni oldu su estetik yuzunden zaten..
Orjinal kal.

Sevil Güçer benim doktorum. Bağdat caddesinde Kliniği var. Yalnız ufak bir öneri, 1 yıl ve üzeri kalıcı kalın dolguyu ilk denemede tercih etme derim. Bakalım sonuç sende nasıl duracak, etkisi nasıl olacak. Önce deneyimle sonra sabitle :KK66: ben bu mantıkla ince dolgu tercih ettim, evet etkisi daha kısa sürdü ama risk almadım ve doğal sonuç elde ettim.
Tamamdır :) bilgi için teşekkürler

Bu insanin kendi seçimi
Siz bundan rahatsız oluyorsanız tabii ki yaptırmalısınız burnunuzu.

Düzgün bir doktor bulun ve yaptırın
Dolgu tarzı geçici işlemleri bence düşünmeyın
Öyle mi dersiniz :KK43: konuya yapılam yorumlarda ameliyat ol ameliyat olma dolgu işini görür diyenlerin yorum sayısı eşit resmen ben yine kararsızlıktan ölücem

Öyle mi dersiniz :KK43: konuya yapılam yorumlarda ameliyat ol ameliyat olma dolgu işini görür diyenlerin yorum sayısı eşit resmen ben yine kararsızlıktan ölücem
Burnunuz kötü bir burun degil
Ufak bir işlemle cok guzel olur. Dolgu kalıcı bir çözüm degil, eninde sonunda ameliyata yönleneceksiniz, o yuzden boşuna dolguya para harcamayın :KK66:

Dolgu ile gayet çözülebilir gibi duruyor. Bu kadar kişi neden dolguyu hiç önermiyor anlamadım. Şu an en ucuz doktor 12 bin istiyor, dolgu ise ortalama 2 bin civarında. Kötü bir burnunuz olsa kesinlikle ameliyat derdim ama bence hoş bir burnunuz var zaten güzelsiniz ufak dokunuşlar ile çözün hiç ameliyat işine girmeyin derim ben. Benim iki arkadaşım ameliyat oldu biri çok memnun diğerinin burun ucu düştü. Şans işi hiç belli olmuyor

Dolgu ile gayet çözülebilir gibi duruyor. Bu kadar kişi neden dolguyu hiç önermiyor anlamadım. Şu an en ucuz doktor 12 bin istiyor, dolgu ise ortalama 2 bin civarında. Kötü bir burnunuz olsa kesinlikle ameliyat derdim ama bence hoş bir burnunuz var zaten güzelsiniz ufak dokunuşlar ile çözün hiç ameliyat işine girmeyin derim ben. Benim iki arkadaşım ameliyat oldu biri çok memnun diğerinin burun ucu düştü. Şans işi hiç belli olmuyor
Ameliyat kesin çözüm fakat şans işi yani en ünlü doktorun bile riski var çok karışım ben de 3 yılda bir dolgu yaptırsam bile 20 yılda yine ameliyat ücreti çıkmıyor, dolgu yaptırdınız mı siz

Benim de en korktuğum şey bu, eskisi gibi rahat olamaması:KK43: siz oldunuz mu
Evet oldum çok pişmanım burun ucum çok sert ve kuru doktorumda ameliyatlı burnun eskisi gibi yumuşak ve işlevsel olmayacağını söyledi yıkıldım resmen hemen araştırdım çevremden bir çok kişi pişman asla kendi burnunuz gibi olmuyor dedi keşke daha önce araştırsaydım inanılmaz pişmanım lütfen ameliyat olmayın

X