Burun estetiği olmalı mıyım?

Forumda olumlu ve olumsuz yorumların eşit olma sebebi ameliyatı başarılı geçenlerin çoğunluğunun bir daha foruma girip yorup yapmaması. Yani buraya çoğunlukla ameliyatı başarısız olanlar geliyor fikir almak için. Açıkçası benim de ameliyatım başarılı geçse aynısını yapardım.

Forumda olumlu ve olumsuz yorumların eşit olma sebebi ameliyatı başarılı geçenlerin çoğunluğunun bir daha foruma girip yorup yapmaması. Yani buraya çoğunlukla ameliyatı başarısız olanlar geliyor fikir almak için. Açıkçası benim de ameliyatım başarılı geçse aynısını yapardım.
Ben henüz amelıyat olmadım yarın sabah olacağım inşallah.

Çok başarılı geçer umarım. Güzel haberleri paylaşırsınız. Kime ameliyat olacaksınız?

Ben de çok kararsızım yaa bazen olmak istiyorum bazen gereksiz görüyorum. Kaliteli doktorların hepsi çok pahalı.

Medicana da amelıyat olucam ama henüz doktor ismi vermek istemiyorum reklam olmasın sonuca göre doktor ismi yazıcam :) burda adını görmedım ama daha önce
Ankara medicana mi :) gecmis olsun simdiden bizlerede yaz :)

Ben de çok kararsızım yaa bazen olmak istiyorum bazen gereksiz görüyorum. Kaliteli doktorların hepsi çok pahalı.
Kuzenim duzce de bir doktora oldu 8bine cok da guzel yapti adam :) ben o yuzden devlette iyi birbdoktor arayisindayim cunku nefes problemimde var yari yariya fiyat dusuyor

Kemerli ve Aşağı doğru sizin ki benımkınden bıraz daha ıyı gıbı. Dolgu burun ucuna ve alın burun geçişine yapıyorlar iki ayda iniyor zaten burun ucu ilk günkü gibi olmuyor 7. Ay sonunda da tamamen kayboluyor daha tekrarlamadım gerek duymadım , ondan sonra ip askı yaptırdım burnuma ip askıyı ilk gün yaptırdığımda aşırı hoşuma gitti burnum yapılmış gibiydi fakat gel gelelim tam 3 gün burnumda kaldı, sonra düştü
Ben size katılmıyorum iyi bi yerde kaliteli dolgular baya baya uzun süreli duruyor ayrıca kişinin bünyesine görede değişiyor.Tabi dolgularda riskli fakat ameliyatlarında pek %100 çözüm olduğu söylenemez çok güzelleşende var çirkinleşende senin yerinde olsam kendimi riske atmazdım ki ameliyat olanların yarısından fazlası ikinci ameliyata kalıyor burada bile ne çok revizyon başlığı var dikkatini çekerim bi de yansımayalarda çabası.

Herkese merhaba, sizin de bildiğiniz gibi forumda burun estetiği ile ilgili olumlu ve olumsuz yorum sayısı eşit gibi, benim danışmak istediğim konu ise burun estetiği olup olmama konusunda kararsızlığım.. 31 yaşındayım son bir yıldır kilo vermem ve yaşla birlikte burnumda hafif kemer çıktı. Daha önce burun estetiği aklımın ucundan bile geçmezken şu an takılmaya başladım. Değer mi sizce ? Fotoğraflarımı görselde ekledim, sizlerin de yorumlarını alabilsem kararsızlığım bi nebze azalır umarım :KK43: bir de burnumun kenarında çok küçük renksiz et ben var, fotoğraflarda belli olmasa da bu et beni aldırmak istiyorum. Devlet hastanesi ya da özel hastanelerde tecrübe edinen varsa bilgi alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden değerleri yorumlarınız için teşekkürler
Romalı kadın burnu... çok severim benim de burnum sizinki gibi. Yaptırmayı hiç düşünmedim, birbirinin aynı küçük burun, geniş burun delikleri, kocaman şişirilmiş dudaklar. Evimin olduğu binada estetik klinik var, bazen hepsinin yüzü travestiye benzemiş gibi geliyor. Ben de zaman zaman dolgu uygulamaları yaptırıyorum, minik dokunuşlar, doğal müdahaleler elbette var. Burnuma da dolgu yaptırdım görmek için, birkaç ay gibi sürede eski haline döndü. Yüz ifademi çok etkilemediği için belki yine yaptırabilirim. Sana da en fazla dolgu tavsiye ederim.

Ankara medicana mi :) gecmis olsun simdiden bizlerede yaz :)
Merhaba sizin burnunuz ufak degil o kemerin ustunu dolduracagi icin hem goruntu hos olmayacak hemde burnunuz dahada buyuyecek bide yenilenmesi lazim sanirim 1 2 senede iyi bi yerde yaptirsan fiyatida cok uygun degil ameliyat olma şansin varsa korkmuyosan duzgun bi doktora yaptirabilirsin gayet hos olur 😍

Ben size katılmıyorum iyi bi yerde kaliteli dolgular baya baya uzun süreli duruyor ayrıca kişinin bünyesine görede değişiyor.Tabi dolgularda riskli fakat ameliyatlarında pek %100 çözüm olduğu söylenemez çok güzelleşende var çirkinleşende senin yerinde olsam kendimi riske atmazdım ki ameliyat olanların yarısından fazlası ikinci ameliyata kalıyor burada bile ne çok revizyon başlığı var dikkatini çekerim bi de yansımayalarda çabası.
Insanlar ameliyat olduktan sonra mukemmel bi burun istiyolar burada ameliyat olduktan sonra 2. Ameliyat olmalimiyim diye resim ekleyenlere bakiyorum bakiyorum ben bi sorun goremiyorum aslinda ama ameliyat olduk ya surekli elimiz burnumuzda surekli resim cekme telefon elimizden dusmuyo
Millet 3 4 gun olmus yapali buraya yaziyo yok pisman oldum yok burnumun deligi yok kasimin arasi hicmi okumuyolar sonucta bi ameliyat oluyosun odemi var sisligi var morlugu var agrisi sizisi olabilir heryerde burun 6 aydan once oturmaz seklini takmayin hergun degisiyo yaziyo ama yokk 😒😒😒

Insanlar ameliyat olduktan sonra mukemmel bi burun istiyolar burada ameliyat olduktan sonra 2. Ameliyat olmalimiyim diye resim ekleyenlere bakiyorum bakiyorum ben bi sorun goremiyorum aslinda ama ameliyat olduk ya surekli elimiz burnumuzda surekli resim cekme telefon elimizden dusmuyo
Millet 3 4 gun olmus yapali buraya yaziyo yok pisman oldum yok burnumun deligi yok kasimin arasi hicmi okumuyolar sonucta bi ameliyat oluyosun odemi var sisligi var morlugu var agrisi sizisi olabilir heryerde burun 6 aydan once oturmaz seklini takmayin hergun degisiyo yaziyo ama yokk 😒😒😒
Evet öyle takıklarda var zaten onlar ameliyat olmamalı bnce ama gerçekten fecaat burunlarda var yani şans işi sonuçta o kemikler kıkırdaklar düzgün kaynamayabilir. Ne diyeyim estetik olmak büyük cesaret istiyor her ne kadar düşük olsa da ölüm riski de var geçenlerde burda övülen ünlü bi doktorun hastası öldü yani bilemedim risk almaya değer mi🤔

Evet öyle takıklarda var zaten onlar ameliyat olmamalı bnce ama gerçekten fecaat burunlarda var yani şans işi sonuçta o kemikler kıkırdaklar düzgün kaynamayabilir. Ne diyeyim estetik olmak büyük cesaret istiyor her ne kadar düşük olsa da ölüm riski de var geçenlerde burda övülen ünlü bi doktorun hastası öldü yani bilemedim risk almaya değer mi🤔
Burun ameliyati degil anestezi ye baglı ölumler olabiliyor sonucta burun ameliyati degil baska bi ameliyat olsa yine aynisi olacakti insanlar o kadar ameliyata giriyo sadece estetik oldugu icin bu kadar gozumuze batiyo bence
Ben demiyorumki burnunda bi problem yok ama daha iyi olsun diye bicak altina yatsin bi youtuber vardi gayet guzel burnunu yaptirdi kamerada daha guzel gozuksun.diye mesela
Ama burda burnunu yillarca kafasina takan insanlarda var sadece burnu kotu diye ozguveni olmayan insanlar ayrica ecel gelmediyse Allahin izniyle hicbisey olmaz yasayacak omru bitmis ise ameliyat degil basina tas dusse gene olebilir trafik kazalari oluyo okadar ölen insanlar boyle dusunursek evden disari cikmayalim 😊

Herkese merhaba, sizin de bildiğiniz gibi forumda burun estetiği ile ilgili olumlu ve olumsuz yorum sayısı eşit gibi, benim danışmak istediğim konu ise burun estetiği olup olmama konusunda kararsızlığım.. 31 yaşındayım son bir yıldır kilo vermem ve yaşla birlikte burnumda hafif kemer çıktı. Daha önce burun estetiği aklımın ucundan bile geçmezken şu an takılmaya başladım. Değer mi sizce ? Fotoğraflarımı görselde ekledim, sizlerin de yorumlarını alabilsem kararsızlığım bi nebze azalır umarım :KK43: bir de burnumun kenarında çok küçük renksiz et ben var, fotoğraflarda belli olmasa da bu et beni aldırmak istiyorum. Devlet hastanesi ya da özel hastanelerde tecrübe edinen varsa bilgi alabilirsem çok sevinirim. Şimdiden değerleri yorumlarınız için teşekkürler
Merhabalar ben Muradiye işler 15 gün önce Doç. dr Mustafa Çelik hocama burun estetiği ameliyatı oldum ve nefes alma problemi ve horlama sıkıntılarım vardı gerçekten çok memnun kaldım burnuma bayıldım herşey için hocama çok teşekkür ediyorum allah razı olsun hergün dua ediyorum kendisine şiddetle tavsiye ediyorum burun ameliyatı olmak isteyen tüm kadın kardeşlerime çok güzel nefes alıyorum aynı anda göz kapağı ameliyatıda oldum ve gözlerimin rengi ortaya çıktı on yaş gençleştim hocama bin değil binbir kez dua ediyorum iyiki tanımışım iyiki Mustafa Çelik hocama ameliyat olmuşum

Merhabalar ben Muradiye işler 15 gün önce Doç. dr Mustafa Çelik hocama burun estetiği ameliyatı oldum ve nefes alma problemi ve horlama sıkıntılarım vardı gerçekten çok memnun kaldım burnuma bayıldım herşey için hocama çok teşekkür ediyorum allah razı olsun hergün dua ediyorum kendisine şiddetle tavsiye ediyorum burun ameliyatı olmak isteyen tüm kadın kardeşlerime çok güzel nefes alıyorum aynı anda göz kapağı ameliyatıda oldum ve gözlerimin rengi ortaya çıktı on yaş gençleştim hocama bin değil binbir kez dua ediyorum iyiki tanımışım iyiki Mustafa Çelik hocama ameliyat olmuşum
Üye olur olmax doktorunuzu övmussunuz 🤔 oncesi sonrasi fotograf paylasma imkaniniz varsa paylasirmisiniz bizde gorelim

burun estetiğini kimin/nasıl iyi yaptığını anlamanın bir yöntemi var mıdır acaba. Ben de tıbbi sebeplerle böyle bir ameliyat olmak zorunda kalacağım önümüzdeki sene fakat daha nasıl araştırma yapılır onu bile bilmiyorum. Bilmediğimiz şeyler de genel olarak insana korku veriyor sanırım. Direkt olarak doktor veya uzman biri ile görüşmek sanırım bu konuda en mantıklısı. Bol şans ve sağlıklı günler diliyorum.

Bence güvendigibiz bir doktor bulursaniz burnunuzu kesin yaptırın, size çok yakışacak, şu anki burnunuz tabiki size özel , ama çok da estetik bir burun değil bence , bende yıllarca düşündüm ve oldum, daha çok yeni şişlikler var ama inşallah herşey bitince çok güzel oldu derim

X