Burun Estetiği Olup da Beğenmeyen, Pişman Olanlar

Evet 25 msj yazmanız gerekiyor:)

25 yorumu yapana kadar ameliyat tarihim gelicek olcak biticek herşey ? Siz hangi doktora oldunuz memnunmusunuz? benimle sohbet edip 25 yorumu doldurmama yardım edin lütfen :)) şaka yapıyorum tabi ama kemal uğurluyu duydunuz mu hiç araştırma sürecinde. Ben ona olmayı düşünüyorum da.

evet onu da düşündüm Allah Allah dedim sanırım ben burun ucu düşük istedim şunu da düşündüm acaba ben mi bir şey yaptım ameliyattan sonra da böyle oldu? vs..vs.. herşeyi düşündüm..ama ilk ihtimal bana az geldi neden burun ucu düşük isteyeyim? he bu arada kavis te yok..ilk zamanlar vardı şimdi düz bir burnum var..3 ay geçti az bir süre değil....kavis varken düzleşmesine anlam veremedim..ama dediğim gibi doktorumla iyi bir iletişim kuramadım ben olmadı yani...aslında bu gerçekten önemli bir şey..ama ben beceremedim..diğer yaptığı işlere büyük hayranlık duyuyorum doktorumun..ama diğer hastalarının fotolarına bakmamaya kendi kendime söz verdim :)) bilemiyorum işte bir sonuca varamıyorum demekki doktorum hoş olmayan suratıma anca bunu layık görebildi :)) (son cümlem biraz da espri) sağlık olsun..

Hangi doktora ameliyat olmustun ben yeniyim de?

selam bayanlar ben 10 gün önce ameliyat oldum bugün alçı çıkarıldı ve bi kaç sorum var size yardımcı olursanız sevinirim 1. iki kaş arası çok şiş bu ne kadar sürede geçer ortalama 2. burun şişlikleri inince kavisi daha çok belli oluyomu ve 3. en önemlisi burun kanatları var ya onlardan bi tanesinin şikliği inmiş diğeri inmemiş bi yamukluk var şişliği inmiş olan tarafa doğru bu diğer tarafın hala şiş olmasıylamı alakalı ve daha çok yamuk olma ihtimali varmı karşıdan foto çekince direk göze çarpıyo

kızlar özür dilerim ama her konuya bunu ekleyeceğim mesaj sayımı doldurmalıyım

sakın osman karaaslan'a ameliyat olmayın ben ona oldum nefes alamıyorum şeklide eskisnden çok çok kötü oldu ..

selam bayanlar ben 10 gün önce ameliyat oldum bugün alçı çıkarıldı ve bi kaç sorum var size yardımcı olursanız sevinirim 1. iki kaş arası çok şiş bu ne kadar sürede geçer ortalama 2. burun şişlikleri inince kavisi daha çok belli oluyomu ve 3. en önemlisi burun kanatları var ya onlardan bi tanesinin şikliği inmiş diğeri inmemiş bi yamukluk var şişliği inmiş olan tarafa doğru bu diğer tarafın hala şiş olmasıylamı alakalı ve daha çok yamuk olma ihtimali varmı karşıdan foto çekince direk göze çarpıyo

biraz sabretmen gerek.benim 2,5 ay oldu yaptıralı.benimde öle oldu.çok şiş idi.bölemi kalacak diyordum.psikolojim çok bozuldu.aama gün geçtikçe iniyor şekil alıyor.sadece zaman ve sabır.daha çok değişecek burnun.en az 8 ay beklemen lazım.zaten tam olarak oturması 1 sene.benimde bi tarafın şişikleri indi diğer tarafın kaldı.ama sonra düzenli masaj yaparsan düzeliyo.doktorun sana masajı söylemiştir.bence takma.takınca psikolojin bozulur dışarı bile çıkmak istemezsin.

arkadaşlar 50 gün önce ameliyat oldum ama psikolojim gerçekten çok bozuldu pişman oldum sanki bu duygu çok kötü kendimi eski halimde gibi hissediyorum ama aynanın karşına geçtiğimde başka biri görünce çok kötü oluyorum aynaya bile bakmak istemiyorum sanki eski burnum büyüktü ama bilmiyorum yaa bunu yaşayan var mı içimdeki sıkıntı hiç geçmiyor hergün başka bi şekil görünüyor burnum şişler baya indi ama bilmiyorum işte anlatamıyorum o duyguyu yaşan arkadaşlar varsa lütfen konuşalım biraz yani bu evreleri geçiren var mı :KK43:((

canım ben ameliyat olalı 4 yıl oldu yirmi günde yüzümün şişi tamamen bitmişti ama burnum hala şişti. Şişler inince kavisi daha çok belli oluyo burnunun şişleri ininde emin ol daha güzel olucak ve bir yıla kadar da gün geçtikçe küçülüyor. burun kanatlarında ise benimde en önemli sorunum o asimetri kaldı bende çıplak gözle belli olmuyo ama bi fotoğraf çekeyimm faciaa :) o yüzden hep yan poz veriyorum. Alçı çıktıktan sonra bayağı bi belliydi ama şişler inince azaldı ama yok olmadı maalesef..

arkadaşlar 50 gün önce ameliyat oldum ama psikolojim gerçekten çok bozuldu pişman oldum sanki bu duygu çok kötü kendimi eski halimde gibi hissediyorum ama aynanın karşına geçtiğimde başka biri görünce çok kötü oluyorum aynaya bile bakmak istemiyorum sanki eski burnum büyüktü ama bilmiyorum yaa bunu yaşayan var mı içimdeki sıkıntı hiç geçmiyor hergün başka bi şekil görünüyor burnum şişler baya indi ama bilmiyorum işte anlatamıyorum o duyguyu yaşan arkadaşlar varsa lütfen konuşalım biraz yani bu evreleri geçiren var mı :KK43:(([

bende bu duyguları yaşadım ama ilk alçı çıktığı günlerde iki gün resmen bunalıma girmiştim. ikinci alçımın çıkacağı zamana kadar feryat figan ettim resmen eski burnum iğrenç olmasına rağmen onu istedim ama şişler inince geçti benim çok şükür. ama daha yeni ameliyatın alışacaksın ve şişler inecek bir yıla kadar daha da güzelleşecek inş.

memnunum hemde fazlasıyla:)süper ötesi bi burnum olmayabilir ama yüzüme çok yakışıyorrrrr:)bu estetik birasda şans işi ama doktoruda iyi seçmek gerekkkk %40 şans %60 doktor a baglı:)bideee gerçekten olmak istiyormusunnnn kendinden eminmisinnnn oda öenmli..mesela benn özellikle son 2 sene kafayı yemiştimmmmmm sürekli olmak istiyor ama korktugum için olamıyordummm ...agrısı yok dencek kdr az:)regl oldugumda daha çok agrım oluyorrrr valla:)
*iyi doktor
**,birasda şans
*** ve estetik olmayı gerçekten istemek(can sıkıntısından deişiklik yapmak istiyorsan sakın olma)
bunlar varsa düşünmeden ol derim cnm hemşommmmm benim:)

Kime oldun canım?

X