Burun estetiği sonrası genizden kanlı akıntı

Shukabozo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2016
52
4
37
Merhabalar burun ameliyatımın bugün 9. Günü ve genzimden hala kanlı balgam geliyor, burnumdaki akıntı 4 gün oldu bitti fakat genzim de hala kanlı akıntı ve kan tadı var bana çok uzun geldi millet 4 veya 5 günde kan durdugunu söylüyor aynı durumu yaşayan varmı acaba ? Yardım lütfen

Son düzenleme:
Bunu doktorunuza sormanız lazım. Bir de yazınca anlıyoruz zaten, fotoğraf koymaya gerek var mıydı? :KK43: İlla gerekiyorsa doktorunuza yollayabilirsiniz.
Boş bos yorum yap dıye yazmadım bu yazıyı dr zaten sordum 2 ay böyle olur dıyor lakin 2 ay boyunca ben kimseden duymadım genızden böle akıntı geldıgını aynı durumu yasayan varmı dıye soruyorum resim akıntının şiddetini belirtiyor. Yani yaşayan varsa veya yoksa aynı yogunlukta veya daha az yogun kıyaslaması yapabılmek için

Boş bos yorum yap dıye yazmadım bu yazıyı dr zaten sordum 2 ay böyle olur dıyor lakin 2 ay boyunca ben kimseden duymadım genızden böle akıntı geldıgını aynı durumu yasayan varmı dıye soruyorum resim akıntının şiddetini belirtiyor. Yani yaşayan varsa veya yoksa aynı yogunlukta veya daha az yogun kıyaslaması yapabılmek için
Görgüden zerre nasibinizi almamışsınız.

Bir, "kanlı balgam" deyince ne olduğu anlaşılıyor. İsteyene fotoğraf yollayabilirim diye ekleyebilirdiniz. Kimse sizin balgamınızı görmek zorunda değil! Ayıp ya.

İki, ben size siz diye hitap ediyorum, siz "boş boş yorum yapma" diyorsunuz. Seviyeniz ortada.

O resim değil,fotoğraf. Kimse sizin "kanlı balgaminizi" görmek zorunda değil. Fotoğraftan teşhis mi edeceğiz 🤮

Görgüden zerre nasibinizi almamışsınız.

Bir, "kanlı balgam" deyince ne olduğu anlaşılıyor. İsteyene fotoğraf yollayabilirim diye ekleyebilirdiniz. Kimse sizin balgamınızı görmek zorunda değil! Ayıp ya.

İki, ben size siz diye hitap ediyorum, siz "boş boş yorum yapma" diyorsunuz. Seviyeniz ortada.
İşin gücün yokmu yavrum senın hadi bak işine akşam akşam ugrasamam senle hadi

X