Burun estetiği sonrası kemer görüntüsü?dr ödem kaynaklı diyor? (Fotoğraflı)

Canimm haklisin ve farkında olmak çok acı veriyor kemer dışında burun ucu da tombik kalmış oradan ztn ele veriyor ama 2 ay dur bakalım belki odemdir mükemmel bı şekilde inerse ucu bu kadar dert etmezsin
Maalesef o kadar acı çekiyorum ki kimse de beni anlamıyo abarttığımı düşünüyorlar. Tamam evet kemer var ama eskisinden güzel oldu işte diyorlar. Oysa ben çok ümit bağlamıştım hayallerim yıkıldı Psikolojik destek almayı düşünüyorum

Burnunuz çok güzel eğer çok degustirseydi yuzun değişirdi ve iş işten geçtikten sonra psikolojin bozulabilirdi burnundaki kemeri aldırıp çok pişman olanlar var. Her işte bir hayır vardır demelisin

Maalesef o kadar acı çekiyorum ki kimse de beni anlamıyo abarttığımı düşünüyorlar. Tamam evet kemer var ama eskisinden güzel oldu işte diyorlar. Oysa ben çok ümit bağlamıştım hayallerim yıkıldı Psikolojik destek almayı düşünüyorum
Şöyle düşün çok para verdin ve hatasını duzeltmesine izin ver . çekip gitme derim. Kemeri tekrar düzeltme işlemi o kadar zor değil tabi sorumlusu sen değilsin . Ha uygun fiyata kemeri de törpü yaptırabilirsin bunu da unutma yani 20 bin var mıdır bilmiyorum en baba 30 bin olsun . Aynı sureclerden geçip aynı doktora guvenmis biri olarak öncesinden güzel oldu kemerim ama önden kalın iniyor burun mesela burun ucu kaba kaldı bence kibarlık burun ucundan gelir kemer olsa bile Avrupalıların burnu hep ince be sivridir ve hiç göze batmaz. Tıpta çareler tükenmez bence enfeksiyon kapmamissin pozitif yanindan bak domuz burnu gibi olmamış . Çok oynamamış çok kaldirmamis burnunu .benim bı arkadaşım Barbie burun için 4. Kez ameliyat oldu . Hemen tüm çareler bitmiş gibi düşünme tek önerim bu olur

Bu da anlık çektiklerim, önden fena değil ama ikinci fotoda kemer yine belli. Bana bi de şey demişti ‘insanların burnunu kime yaptırdın diye sormaları iyi bişi değil bu soru burnunun doğal yapılmadığını gösterir ben öyle doğal yapıcam ki herkes kendi burnun zannedicek bu soruyu sormayacak’ 😂 dalga geçmiş benimle resmen ya ben sana kemerli bırak mı dedim bu denli doğallık isteğim yoktu ki . kim doğal dursun kimse anlamasın diye kemerli bırakılsın ister? sinirlerim çoook bozuk birkaç ay sonra ödemler inince bakıcam duruma göre ismini her yerde paylaşabilirim. Bu doktor burnumu böyle yaptı demekte hukuka aykırı bir husus yok istediği kadar dava açsın sonuç alamaz bana sökmez yani bu tarz korkutmalar😀. Kendisine revizyon da düşünmüyorum bu burnu böyle bırakan birine 2.kez güvenmem (zaten kendisine güvenim 0 bunu kendi de çok iyi biliyor)
Burnunuz çok çok güzel. Benim sizinki gibi bir burnum olsa zil takıp oynardım :)

Şöyle düşün çok para verdin ve hatasını duzeltmesine izin ver . çekip gitme derim. Kemeri tekrar düzeltme işlemi o kadar zor değil tabi sorumlusu sen değilsin . Ha uygun fiyata kemeri de törpü yaptırabilirsin bunu da unutma yani 20 bin var mıdır bilmiyorum en baba 30 bin olsun . Aynı sureclerden geçip aynı doktora guvenmis biri olarak öncesinden güzel oldu kemerim ama önden kalın iniyor burun mesela burun ucu kaba kaldı bence kibarlık burun ucundan gelir kemer olsa bile Avrupalıların burnu hep ince be sivridir ve hiç göze batmaz. Tıpta çareler tükenmez bence enfeksiyon kapmamissin pozitif yanindan bak domuz burnu gibi olmamış . Çok oynamamış çok kaldirmamis burnunu .benim bı arkadaşım Barbie burun için 4. Kez ameliyat oldu . Hemen tüm çareler bitmiş gibi düşünme tek önerim bu olur
aa bu kadar uygun olduğunu bilmiyodum ben revizyon ücreti talep ederler diye tahmin ediyordum rahatladı içim.. :) kendi dr uma düzelttirme konusunu da düşünücem tekrar ama bir kere o güven ilişkisi zedelendi o yüzden tereddütlüyüm. Evet en azından facia bir burnum olmadı pozitif bakmayı deniyorum ama yan profil foto çektikçe o kemeri gördükçe geliyorlar bana😅 evet avrupalıların en azından burun ucu kibar oluyor benim burnumun ucu da kaba ve kalkık da yapmadı yan profilim kesinlikle zarif durmuyor o barbie burnu yaptıran kızlara bakıyorum yan profilleri ne kadar kibar duruyor .

Burnunuz çok çok güzel. Benim sizinki gibi bir burnum olsa zil takıp oynardım :)
Öyle mi diyorsunuz ama bariz görünen kemeri napıcaz daha 1.aydan kemer belirdi belki o kemer daha da belirgin hale gelecek. ucu da şimdiden aşağı doğru hafif düşük duruyor hadi önden burun ucumun kaba durmasını ödeme bağlıyorum ama yan profilden dahi burun ucum sıkıntılı.

Yan profilim asla zarif durmuyor üstte influencer fotosu attım mesela kadının yan profili nasıl zarif duruyor çünkü burnu oyulmuş ve ona bebeksi bir hava vermiş.

Eklentiler

• IMG_6157.jpeg
    IMG_6157.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 112
Öyle mi diyorsunuz ama bariz görünen kemeri napıcaz daha 1.aydan kemer belirdi allah bilir belki 1 yıla burnum eski haline dönecek😃 ucu da şimdiden aşağı doğru hafif düşük duruyor hadi önden burun ucumun kaba durmasını ödeme bağlıyorum ama yan profilden dahi burun ucum sıkıntılı.

Yan profilim asla zarif bebeksi durmuyor
Önden kaba durması kesinlikle ödem benim ilk ay resmen balon gibiydi dedim ki incecik burnum nasıl böyle oldu ama yüzüm gözüm şişmiş meğerse. Ben beğendim tabii çok hafif kemer yüze güzellik katıyor ama önemli olan sizin begenmeniz 1 milimlik bi torpuleme yapılsa yeter sanki. Bunun için başka doktora gitmenize gerek yok normal doktorunuz da yapar bi de sonradan oluşmuş ilk bant açıldığında yokmuş o yüzden hatayı telafi etme şansları var

Önden kaba durması kesinlikle ödem benim ilk ay resmen balon gibiydi dedim ki incecik burnum nasıl böyle oldu ama yüzüm gözüm şişmiş meğerse. Ben beğendim tabii çok hafif kemer yüze güzellik katıyor ama önemli olan sizin begenmeniz 1 milimlik bi torpuleme yapılsa yeter sanki. Bunun için başka doktora gitmenize gerek yok normal doktorunuz da yapar bi de sonradan oluşmuş ilk bant açıldığında yokmuş o yüzden hatayı telafi etme şansları var
evet doğru diyorsunuz bakalım bir konuşayım bayramdan sonra kendisiyle. Teşekkür ederim yapıcı güzel yorumlarınız için🤍 İşte ben kemerin güzellik kattığına inanmıyorum bir inanabilsem keşke de rahatlayabilsem.. ilk bant açıldığında çok beğenmiştim evet acaba diyorum benim burnum mu oluşturdu o kemeri çünkü bazı burunlarda eskisine dönmeye eğilim varmış kemer oluşturuyormuş.

Merhaba!bende tam 2,5 ay önce ameliyat oldum.rınoplastı açık ameliyat
Ve burnum aynı sizınkıne çok benziyor
Benim önceki burnum daha düşük ve kemerli dı.suan sankı halen kemer var ama bazı günlerde gıdıyor ve sonra yıne çıkıyor ortaya yanı kemermı ödemı çok anlayamadım.benım en çok rahatsız olduğum burun ucu yuvarlak ve büyük/uzun
Önden burnum çok ıyı ama yandan hiç güzel değil.daha değişme olur mu bilmiyorum

aa bu kadar uygun olduğunu bilmiyodum ben revizyon ücreti talep ederler diye tahmin ediyordum rahatladı içim.. :) kendi dr uma düzelttirme konusunu da düşünücem tekrar ama bir kere o güven ilişkisi zedelendi o yüzden tereddütlüyüm. Evet en azından facia bir burnum olmadı pozitif bakmayı deniyorum ama yan profil foto çektikçe o kemeri gördükçe geliyorlar bana😅 evet avrupalıların en azından burun ucu kibar oluyor benim burnumun ucu da kaba ve kalkık da yapmadı yan profilim kesinlikle zarif durmuyor o barbie burnu yaptıran kızlara bakıyorum yan profilleri ne kadar kibar duruyor .
Ahh şimdiki aklım olsa kalkık isterdim 😅 doktorunun hatta törpüleme için ücret bile almaması gerekiyor umarım yapıyordur kendi de. Benim doktor almadı. Farklı yerlere de sormuştum çok yüksek değildi geçen sene. Ama kendi doktorun ne yaptığını bildiğinden teknik olarak vs bence biraz daha düşün. Ben yaptirdigim doktor meşhur değildi ama o kadar iyiydi ki tekrar törpü yapalım desem yine yapar 😂 memnun etmeye odaklı .

Ahh şimdiki aklım olsa kalkık isterdim 😅 doktorunun hatta törpüleme için ücret bile almaması gerekiyor umarım yapıyordur kendi de. Benim doktor almadı. Farklı yerlere de sormuştum çok yüksek değildi geçen sene. Ama kendi doktorun ne yaptığını bildiğinden teknik olarak vs bence biraz daha düşün. Ben yaptirdigim doktor meşhur değildi ama o kadar iyiydi ki tekrar törpü yapalım desem yine yapar 😂 memnun etmeye odaklı .

Evet benim de şimdiki aklım olsa kalkık ve oyulmuş isterdim 😂 adam doğal burun yapıcam diye kemerli bıraktı😂 aman meşhur olmaması daha iyi ne güzel egosuzdur eğer istanbuldaysa özelden ismini alabilirim hatta . Kendi dr umla tekrar konuşucam tabi ama başka isimler de aklımda bulunsun çünkü bu burnun kemerli çıkacağını tahmin edemeyen dr a tekrar güvenebilecek miyim bilmiyorum

Evet benim de şimdiki aklım olsa kalkık ve oyulmuş isterdim 😂 adam doğal burun yapıcam diye kemerli bıraktı😂 aman meşhur olmaması daha iyi ne güzel egosuzdur eğer istanbuldaysa özelden ismini alabilirim hatta . Kendi dr umla tekrar konuşucam tabi ama başka isimler de aklımda bulunsun çünkü bu burnun kemerli çıkacağını tahmin edemeyen dr a tekrar güvenebilecek miyim bilmiyorum
Yok canım İstanbul'da değil benimki o yüzden sana faydasi olmaz ne zaman goruseceksin güncelle bizi de merak ederim kendine iyi bak ✨☘️

Selamlar tekrardan. farkettim ki hep sol profilden foto çekilmişim şimdi sağ profilden çekildim soldan daha da kemerli duruyor sanki.. burun ucum da bir tuhaf duruyor evet burun dudak açısı iyi ama burun ucum zamanla aşağı sarkacakmış gibi duruyor. Dün gece burada açılmış soruları okudum çoğu kişi aynı dr a revizyon olmayı önermemiş ben de bu adama bir daha güvenebileceğimi sanmıyorum zaten. Lokalle burun törpüsü için yarın birkaç ismi arayacağım inşallah fahiş ücret istemezler maddi manevi gücüm kalmadı sürekli ağlıyorum bayram zehir oldu bana evden çıkmak bile istemiyorum belki ilerleyen aylarda kemer daha da çok çıkacak napıcam bilmiyorum

Bir diğer okuduğum da bazen burun eski haline dönmeye çalıştığı için sonradan kemer üretebiliyormuş okudum ama o kadar kemerli büyük burunlar bebek gibi kavisli oluyorken benim hafif kemerli eski burnum mu olamadı yani? Dr un bunu öngörüp bir tık fazla törpülemesi gerekiyordu o zaman. İlk iki foto sağ profil üçüncü foto yine diğerleri gibi sol profil. Dördüncü foto bandaj çıktıktan hemen sonraki güzel hali, keşke böyle kalsaydı. Son foto eski burnum. Tekrar koyuyorum ki ne kadar kötü ve eskisine benzer bir burun yaptığı iyice belli olsun. Galerimdeki fotolara baktım 1.aydan sonra kemer çıkmış şuan 2.ayım.

Eklentiler

• IMG_6567.jpeg
    IMG_6567.jpeg
    66,9 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_6565.jpeg
    IMG_6565.jpeg
    142,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_6569.jpeg
    IMG_6569.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_6572.jpeg
    IMG_6572.jpeg
    161,6 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_6577.jpeg
    IMG_6577.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 78
Öyle mi diyorsunuz ama bariz görünen kemeri napıcaz daha 1.aydan kemer belirdi belki o kemer daha da belirgin hale gelecek. ucu da şimdiden aşağı doğru hafif düşük duruyor hadi önden burun ucumun kaba durmasını ödeme bağlıyorum ama yan profilden dahi burun ucum sıkıntılı.

Yan profilim asla zarif durmuyor üstte influencer fotosu attım mesela kadının yan profili nasıl zarif duruyor çünkü burnu oyulmuş ve ona bebeksi bir hava vermiş.
ben görmedim o fotoğrafı. tekrar atabilir misiniz

ben görmedim o fotoğrafı. tekrar atabilir misiniz
İlk fotoğraftı tekrar attım selin yağcıoğlunun burnu. Evet kaydırak mı kaydırak ama en azından feminen duruyor. benim dr doğal olsun’dan kasıtı eski burnumu bir tık %20 falan iyileştirmek olarak algılamış😂 artık gözüme kaydırak burunlar hoş gelmeye başladı valla demek insanların bir bildiği varmış böyle burun yaptırırken

İkinci foto da badesnewse ait o da geçen ismail küçükere revizyon yaptırmış daha 1 ay bile olmamış bandajları geçen gün çıktı ismail hocanın sayfasında yeni paylaşıldı. ona rağmen şimdi storyde şiş diye paylaştığı burnu çoook güzel kibar duruyor. Benim 2 ay oldu asla böyle kibar durmuyor aşağıya ekledim aynı açıdan olacak şekilde. İsmail hocaya gidecektim aslında ama benim dr dan bir tık fazla ücret istemişti benim dr da aslında fiyat olarak aynıydı sonradan indirim yapınca ona oldum çok pişmanım. Tamam kaydırak istemedim doğal istedim ama kemerli bırak demedim, burun ucumu tombik bırak demedim. yemin ederim huzurum kalmadı ağlayıp duruyorum yarın bir an önce olsun istiyorum başta ismail hoca olmak üzere birkaç isme daha lokalle kemeri törpüleyebilirler mi diye sorucam. Aslında burun ucumdan da memnun değilim ama artık o revizyona girer maalesef revizyon ücreti ödeyecek durumum kalmadı artık param bitti. Malpraktis davası açardım da genelde çok büyük bir hata olmadıkça sonuç alınamıyor ülkemizde. Aslında yeterince törpüleyememesi de büyük bir hata ama işte.. onun yerine ismini paylaşmak ve başkalarının da benim düştüğüm hataya düşmesini engellemek en güzel yol

Eklentiler

• IMG_6613.jpeg
    IMG_6613.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_6606.jpeg
    IMG_6606.jpeg
    80,5 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_6631.jpeg
    IMG_6631.jpeg
    375,4 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_6630.jpeg
    IMG_6630.jpeg
    92,3 KB · Görüntüleme: 79
Son düzenleme:
İlk fotoğraftı tekrar attım selin yağcıoğlunun burnu. Evet kaydırak mı kaydırak ama en azından feminen duruyor. benim dr doğal olsun’dan kasıtı eski burnumu bir tık %20 falan iyileştirmek olarak algılamış😂 artık gözüme kaydırak burunlar hoş gelmeye başladı valla demek insanların bir bildiği varmış böyle burun yaptırırken

İkinci foto da badesnewse ait o da geçen ismail küçükere revizyon yaptırmış daha 1 ay bile olmamış bandajları geçen gün çıktı ismail hocanın sayfasında yeni paylaşıldı. ona rağmen şimdi storyde şiş diye paylaştığı burnu çoook güzel kibar duruyor. Benim 2 ay oldu asla böyle kibar durmuyor aşağıya ekledim aynı açıdan olacak şekilde. İsmail hocaya gidecektim aslında ama benim dr dan bir tık fazla ücret istemişti benim dr da aslında fiyat olarak aynıydı sonradan indirim yapınca ona oldum çok pişmanım. Tamam kaydırak istemedim doğal istedim ama kemerli bırak demedim, burun ucumu tombik bırak demedim. yemin ederim huzurum kalmadı ağlayıp duruyorum yarın bir an önce olsun istiyorum başta ismail hoca olmak üzere birkaç isme daha lokalle kemeri törpüleyebilirler mi diye sorucam. Aslında burun ucumdan da memnun değilim ama artık o revizyona girer maalesef revizyon ücreti ödeyecek durumum kalmadı artık param bitti. Malpraktis davası açardım da genelde çok büyük bir hata olmadıkça sonuç alınamıyor ülkemizde. Aslında yeterince törpüleyememesi de büyük bir hata ama işte.. onun yerine ismini paylaşmak ve başkalarının da benim düştüğüm hataya düşmesini engellemek en güzel yol
İlk fotoğraftaki burun çok yapay duruyor o kim acaba. Sizin ilk açıldığında kemer yokmuş ki ve oymamis burnunuzu gerçekten oyulsa çok kötü olurdu iyi hissetmeye çalışın lütfen 💖 kemeri torpuletirsiniz olur biter burun ucu da odemli diye öyle benim ilk ayda palyaço gibiydi resmen şimdi ince gayet odemsiz

Yüzünün değişmemesi güzel bir burundan daha önemli. Benim bakışlarım gülüşüm değişti güzel bi burnum var ama mutsuzum bi burun için komple yüzümün degismesini asla istemezdim. Kemer gidince ucu kaldırınca yüz degisiyo

İlk fotoğraftaki burun çok yapay duruyor o kim acaba. Sizin ilk açıldığında kemer yokmuş ki ve oymamis burnunuzu gerçekten oyulsa çok kötü olurdu iyi hissetmeye çalışın lütfen 💖 kemeri torpuletirsiniz olur biter burun ucu da odemli diye öyle benim ilk ayda palyaço gibiydi resmen şimdi ince gayet odemsiz
Valla ben de istemiyodum böyle yapay hatta dr a demiştim ama artık güzel gelmeye başladı bence yapay burunlar kusurlu değil asıl kusurlu burun benimki. böyle kalacağına oyulmuş olsaydı bu iki kadının da yüzüne oyulmuş burun yakışmış benim de yüzüme yakışırdı kaldırırdım bence.
Kendi dr uma gitmeyeceğim törpü için çünkü sonradan kemer oluşabileceğini hesap edip ona göre törpülemesi gerektiği halde yetersiz törpü yapmış. Asla ismine ününe ve istediği paraya yakışmıyor bu burun. Başka dr da belki şimdi törpülemeye yanaşmıcak belki revizyon adı altında uçuk rakamlar isteyecek. Bir ton uğraşıcam yani
yine de teşekkür ederim güzel yorumunuz için💖

Yüzünün değişmemesi güzel bir burundan daha önemli. Benim bakışlarım gülüşüm değişti güzel bi burnum var ama mutsuzum bi burun için komple yüzümün degismesini asla istemezdim. Kemer gidince ucu kaldırınca yüz degisiyo
Evet yüzüm olumsuz anlamda hiç değişmedi ama ne bileyim kemerli görüntü de sinirimi bozuyor, yan profilden feminen zarif ve bebeksi değil kaba duruyorum eski burnum gibi :KK43: siz de haklısınız evet yüzümün kötü anlamda değişmesini de istemezdim ama belki de size öyle geliyordur çok ihtimal vermiyorum bakışlardan gülüşe kadar değişeceğine açıkçası. Özelden foto atabilirseniz dürüst şekilde yorumlayabilirim hatta😊
Bir de millete şöyle ünlü böyle iyi dr diye anlatıp durdum, herkes pahalı dedi ben de en iyisi olsun istiyorum o yüzden paradan kısılmaz vs dedim şimdi millet bana gülecek o kadar para verdi burnu yine eskisine benziyo kemerli diye😂

X