Burun estetiği sonrası kendini beğenmeyenler

Ya ne demek rica ederim bu burunla hiç kötü hissetmene gerek yok gerçekten ☺️Benim burnumun ucunda sanki kemik konmuş gibi bir sertlik vardı mesela daha yeni yeni yumuşuyor diyebilirim. Hani ruj sürünce dudakları birleştirip dağıtırız ya, o hareketi yapamıyordum üstten o kadar geriliyordu ki, bunu daha yeni yeni yapabilmurun olmus eye başladım 😅 üstelik benim cildim çok ince. Burnumun üzeri de aynı şekilde yeni yeni yumuşuyor. Başlarda o gerginlikten dolayı sen mimik yapsan da burun sabit duruyor kalıp gibi, o yüzden de komik oluyor biraz ifadeler ☺️ kendine zaman tanı en azından bi 6ayı doldur sonra hala bu kadar kötü hissediyor musun bidaha düşün 🌸
Aynısını ben yaşıyorum :) hala dudakları tam içeri alamıyorm orta kısım okdr gerginki. Daha kötüydü açıldı biraz zamanla ama hala tam olmadı. Aynaya baktığımda ben baya baya maymuna benzediğimi düşünüyorm.
Senin fotolarınada baktım. Aslında ben senn burnunun ucu gibi istemiştim. Dr a da bi dünya örnek gösterdim hafif hokka uçlu.
Birde gerçekten biz eski burunlarımıza çok alışmışız. Bu halleri garip geliyor. İnce derili arkdsm 3 sene önce ameliyat olmustu. Dr la kavga ettim eski burnum daha iyiydi pişman oldum demişti. Ama 6.ayda burnum tamamen oturdu ve hiç değişmedi sonra dedi. Aşırı da memnun. Ben 3.ay olduğu için panikliyorm ama senn daha da yeni. Ve gerçekten samimi söylüyorm güzel bi burun olmus
Biraz alışmak birazda zaman işte.

Aynısını ben yaşıyorum :) hala dudakları tam içeri alamıyorm orta kısım okdr gerginki. Daha kötüydü açıldı biraz zamanla ama hala tam olmadı. Aynaya baktığımda ben baya baya maymuna benzediğimi düşünüyorm.
Senin fotolarınada baktım. Aslında ben senn burnunun ucu gibi istemiştim. Dr a da bi dünya örnek gösterdim hafif hokka uçlu.
Birde gerçekten biz eski burunlarımıza çok alışmışız. Bu halleri garip geliyor. İnce derili arkdsm 3 sene önce ameliyat olmustu. Dr la kavga ettim eski burnum daha iyiydi pişman oldum demişti. Ama 6.ayda burnum tamamen oturdu ve hiç değişmedi sonra dedi. Aşırı da memnun. Ben 3.ay olduğu için panikliyorm ama senn daha da yeni. Ve gerçekten samimi söylüyorm güzel bi burun olmus
Biraz alışmak birazda zaman işte.
Kendi gönderime son halini paylaştım az önce onlara da bakabilirsin, eskiden ifadem çok sertmiş mesela şimdi baktığımda o halimi hiç beğenmiyorum. Doktoruma ben de ikinci ay kontrolünde piglet gibi oldum falan demiştim, aynaya bakmayı yasaklamıştı bana 😅 psikolojin bozulacak bu kadar inceleme demişti, kendi başarısız işini örtbas ediyor diye kızmıştım içimden. 4.ayda gittiğimde hala tam istediğim gibi değildi, 6. Ayda gel uçtaki ödem için iğne yapalım dedi, ben 6. Aya burnuma çok alışıp sevdiğim için bidaha kontrole bile gitmedim düşün 10ay oldu. :) belki 1yıl dolunca bi tatlı alır giderim ziyarete ☺️ burun ameliyatı sürecinin en zor kısmı bu uzun vadede iyileşmeyi bekleme kısmı bence, ağrı sızı tampon vs hiçbiri dert değil bu kadar

Ben moralinizi bozmak istemedim ama dışarıdan bir göz olarak söylüyorum..sonuçta doğal burun diye giriyoruz bu ameliyata ve hiç dogal bir görüntü ortaya çıkmıyor..bende pişman olanlardanım eski burnum sizin burnunuz gibiydi bende sizin burnunuz gibi farklı dik kalkık bir burunla karşılaştım şimdi de eski düz burnun daha doğal geldiğini düşünüyorum..çünkü kime baksanız herkesin burnu düz kalkık olanın bile, doktorlar işte illa estetik bir görüntü kazandıracaklar diye ortaya böyle bir görüntü çıkıyor doğallıktan uzak..umarım siz alışıp seversiniz ama benim 4 ay oldu ilk açıldığında neyse şimdi de aynı beğenmeme durumu var bakalım 1 senem dolsun doktorlardan fikir almayı düşünüyorum

Ben moralinizi bozmak istemedim ama dışarıdan bir göz olarak söylüyorum..sonuçta doğal burun diye giriyoruz bu ameliyata ve hiç dogal bir görüntü ortaya çıkmıyor..bende pişman olanlardanım eski burnum sizin burnunuz gibiydi bende sizin burnunuz gibi farklı dik kalkık bir burunla karşılaştım şimdi de eski düz burnun daha doğal geldiğini düşünüyorum..çünkü kime baksanız herkesin burnu düz kalkık olanın bile, doktorlar işte illa estetik bir görüntü kazandıracaklar diye ortaya böyle bir görüntü çıkıyor doğallıktan uzak..umarım siz alışıp seversiniz ama benim 4 ay oldu ilk açıldığında neyse şimdi de aynı beğenmeme durumu var bakalım 1 senem dolsun doktorlardan fikir almayı düşünüyorum
Sanırım kendi reklamları da olsun diye illa estetilkiyim görüntüsü veriyorlar anlanadımki bende. Ve de kalkık olduğunu kabul de etmiyor. Smilasyonu gösteriyorum benziyo mu diye çok güzel oldu diyo. İşin kötüsü, burun suratına yakışmasa da bi yerden sonra alısıyosundur. Hergün aynaya baktığımda bi iyi bi kötü görüyorum. Eskisinden sanki daha büyük şuan öyle geliyor
Ucuz ameliyatlar da değil. Revizyon daha da pahalı diye duydum bide. Çevremde hrkes 5.aydan sonra oturuyor diyor beklemekten baska çaremiz yok maalesef :KK43:

Kendi gönderime son halini paylaştım az önce onlara da bakabilirsin, eskiden ifadem çok sertmiş mesela şimdi baktığımda o halimi hiç beğenmiyorum. Doktoruma ben de ikinci ay kontrolünde piglet gibi oldum falan demiştim, aynaya bakmayı yasaklamıştı bana 😅 psikolojin bozulacak bu kadar inceleme demişti, kendi başarısız işini örtbas ediyor diye kızmıştım içimden. 4.ayda gittiğimde hala tam istediğim gibi değildi, 6. Ayda gel uçtaki ödem için iğne yapalım dedi, ben 6. Aya burnuma çok alışıp sevdiğim için bidaha kontrole bile gitmedim düşün 10ay oldu. :) belki 1yıl dolunca bi tatlı alır giderim ziyarete ☺️ burun ameliyatı sürecinin en zor kısmı bu uzun vadede iyileşmeyi bekleme kısmı bence, ağrı sızı tampon vs hiçbiri dert değil bu kadar
AA sana kortizon iğnesi vurucaktı ozaman. Çünkü bana ödem inmezse iğne yaparız dedi ama onunda leke bırakma ihtimali var demişti bende eğer 6.aydan inmezse onu isticem. Ama inşşalh senin ki gibi memnun kalırım yaa. Okdr çok istiyorum kii. Dr a da söyledim İnş düzelir de gelir sizden özür dilerim dedim. Pişman olacaksın söylediklerin için dddi
Umarım öyle de olur hala Bi garip bakalım neler olucak.

Incelir küçülür ödemdir ona takılmayn alışmaya bakın tabi ki her insanın farklı alışma benimseme süresi haklısınız..yeter ki insanın içine sinsin

Evet umarım hepimizin içine siner. Burda belki bi 2 3 ay sonra bizde çok beğendim iyiki olmusuz diye yazarız:)) tek isteğim bu şuann🥰

Önceki hallerim ve smilasyon la beraber şuanki hallerimi gönderdim. Fotolarda yan profilde sanki çok kalkık değil gibi ama hala kalkık duruyor ama güldüğüm zaman tipim değişiyor.
Hangi doktora gittiniz en solda altlarda bir resminiz var simulasyonmu bilmiyorum o resim, fakat çok güzel doğal duruyor

Önceki hallerim ve smilasyon la beraber şuanki hallerimi gönderdim. Fotolarda yan profilde sanki çok kalkık değil gibi ama hala kalkık duruyor ama güldüğüm zaman tipim değişiyor.
Ben burnunuzu cok begendim eski halide size yakısıyomus ama bence garip durmamış. Benimde bir ay olacak yarın ameliyat olalı evet burnum güzel ama güldüğüm zaman özellikle dislerimi göstererek gülünce cok tuhaf gözüküyorum ki benim eskiden dislerimi göstermedigim tek bi fotografım yok gülüsümü cok seviyodum suan begenemiyorum
Burun üzerinde katlanma oluyor mu peki ben çok sert Bi ifade alıyorm mimik yaptığımda yüzüm sıkışıyor sanki. Dudağımı içeri doğru yeni katlamaya başladım
Ruj sürerken yaptığımız o dudakları birbirine sürtme hareketini yapabiliyo musunuz onu yapamıyorum ben suan

Ben burnunuzu cok begendim eski halide size yakısıyomus ama bence garip durmamış. Benimde bir ay olacak yarın ameliyat olalı evet burnum güzel ama güldüğüm zaman özellikle dislerimi göstererek gülünce cok tuhaf gözüküyorum ki benim eskiden dislerimi göstermedigim tek bi fotografım yok gülüsümü cok seviyodum suan begenemiyorum

Ruj sürerken yaptığımız o dudakları birbirine sürtme hareketini yapabiliyo musunuz onu yapamıyorum ben suan
Benimde bir buçuk yıl oldu ameliyat olalı burnum küçülmedi hiç bir değişiklik olmadı verdiğim paraya çektiğim acıya üzülüyorum sadece burun sırtım değişti

Benimde bir buçuk yıl oldu ameliyat olalı burnum küçülmedi hiç bir değişiklik olmadı verdiğim paraya çektiğim acıya üzülüyorum sadece burun sırtım değişti
Benimki 1 ay olmasına ragmen baya kücüldü her gün daha minik geliyo ama tek sıkıntı gülerken kendimi begenemiyorum farklı gözüküyorum baska biri gibi

Benimki 1 ay olmasına ragmen baya kücüldü her gün daha minik geliyo ama tek sıkıntı gülerken kendimi begenemiyorum farklı gözüküyorum baska biri gibi
Gözünüz alışır zamanla mesela benim kimse fark etmiyor bile asla değişim olmadı sizin içinize sindiyse problem yok ben turkiyede ameliyat oldum yurtdisindayim çok pişman oldum açıkçası çok iyi araştırma yapıp bu ameliyatı olmak gerek

Gözünüz alışır zamanla mesela benim kimse fark etmiyor bile asla değişim olmadı sizin içinize sindiyse problem yok ben turkiyede ameliyat oldum yurtdisindayim çok pişman oldum açıkçası çok iyi araştırma yapıp bu ameliyatı olmak gerek
Hangi sehirde oldunuz evet bugun daha normal geldi gözüme gün gectikce daha iyi gelecek sanırım. Bugun 1 ay kontrolüm vardı doktorumda 4. Aya yaklasırken kimse estetik bi burun oldugunu farketmez dedi.

Hangi sehirde oldunuz evet bugun daha normal geldi gözüme gün gectikce daha iyi gelecek sanırım. Bugun 1 ay kontrolüm vardı doktorumda 4. Aya yaklasırken kimse estetik bi burun oldugunu farketmez dedi.
Ben Diyarbakır'a memorial hastanesinde Ediz yorgancilara oldum kuzenimde onda ameliyat oldu sonuç çok iyi oldugu için bende tercih ettim ama mutlu değilim ben

Evet yani yapıcağı tek işlem burun ucunda hafif düzeltme yapacakken beni ameliyattan bebek burnu gibi bi burunla çıkardı. Kaldıki ameliyat günü bile sakın kaldırma dediğim halde. İhtiyaç yoktu bukdr yükseltmeye
Son gitmem de birde bana daha inmez güzel demesine ne demeli bilmiyorum. Aşağı doğru masaj yapıyorum. Çok pişman oldum. Senn nekdr olmustu. Ben kendimden hiç memnun değilim 5 km den estetikli olduğum belli ve güldüğümde yüzümde tuhaf kasılmalar oluyor nolucak bilmiyorm
Nerede oldunuz ameliyatı?

Merhaba arkadaşlar.
27 eylülde burun ameliyatı oldum ve benzer deneyimler yaşayan arkadaşların yorumlarına çok ihtiyacım var. Yaklaşık 63 gün oluyor ameliyat olalı. Eski burnum düz normal bir burundu. Bana göre ucunda oval bi duruş vardı onu düzelttirmek istedim. Dr a defalarca kaldırma diye söylememe rağmen ameliyattan bebek burnu gibi küçük ve çok kalkık bir burunla uyandım.
Zamanla ineceğini burnumun üzerinde deri katlanması olacağını, üstteki ödem aşaya indikçe burnumun daha uzun ve sivri görüneceğini vs söyledi. Güldüğümde kendimi burun üzerindeki katlanmadan dolayı tanıyamıyorm. İtici sert Bi ifadem oluyor. Sanki burnum ucundan bi iple yukarı doğru çektirilmiş gibi. Kaba duruyor. Bıyık bölgesi hala yüksek, sorun şu, ödem iniyor ama burun hala çok sivri ve kalkık. Ödem iner ama bu burun aşaya iner mi? Benzer sıkıntı yaşayanlar var mı? Dudak burun arası da açıldı hepten bi garip oldum. Şimdiden 2 ameliyat düşünmeye başladım. Ben ve çevremde kimse yeni halime alışamadı ve hala çok garip bi ifadem var. Bu arada kalın deriliyim. Yaşayan var mı düzelir mi yardımcı olun lütfen psikolıgim çok bozuldu
7.ayım sol tarafımda belli bi ödem var bu geçer mi

X