Burun estetiği sonrası kendini beğenmeyenler

Ben burnunuzu cok begendim eski halide size yakısıyomus ama bence garip durmamış. Benimde bir ay olacak yarın ameliyat olalı evet burnum güzel ama güldüğüm zaman özellikle dislerimi göstererek gülünce cok tuhaf gözüküyorum ki benim eskiden dislerimi göstermedigim tek bi fotografım yok gülüsümü cok seviyodum suan begenemiyorum

Ruj sürerken yaptığımız o dudakları birbirine sürtme hareketini yapabiliyo musunuz onu yapamıyorum ben suan
Ben onu ilk zamanlar yapamıyordum artk yapıyorum ama eskisi gibi değil tabi burnumun kalkık olması okdr rahat aşaya salmıyor. Dudak tepesi Tam içeri doğru gelmiyor hala

Ben Diyarbakır'a memorial hastanesinde Ediz yorgancilara oldum kuzenimde onda ameliyat oldu sonuç çok iyi oldugu için bende tercih ettim ama mutlu değilim ben
Gerçekten bu burun ne zor işmiş ya pat diye girdik çıktık. Hala her gün kendimi inceliyorum herkes Baska bsy söylüyo bide

Merhaba arkadaşlar.
27 eylülde burun ameliyatı oldum ve benzer deneyimler yaşayan arkadaşların yorumlarına çok ihtiyacım var. Yaklaşık 63 gün oluyor ameliyat olalı. Eski burnum düz normal bir burundu. Bana göre ucunda oval bi duruş vardı onu düzelttirmek istedim. Dr a defalarca kaldırma diye söylememe rağmen ameliyattan bebek burnu gibi küçük ve çok kalkık bir burunla uyandım.
Zamanla ineceğini burnumun üzerinde deri katlanması olacağını, üstteki ödem aşaya indikçe burnumun daha uzun ve sivri görüneceğini vs söyledi. Güldüğümde kendimi burun üzerindeki katlanmadan dolayı tanıyamıyorm. İtici sert Bi ifadem oluyor. Sanki burnum ucundan bi iple yukarı doğru çektirilmiş gibi. Kaba duruyor. Bıyık bölgesi hala yüksek, sorun şu, ödem iniyor ama burun hala çok sivri ve kalkık. Ödem iner ama bu burun aşaya iner mi? Benzer sıkıntı yaşayanlar var mı? Dudak burun arası da açıldı hepten bi garip oldum. Şimdiden 2 ameliyat düşünmeye başladım. Ben ve çevremde kimse yeni halime alışamadı ve hala çok garip bi ifadem var. Bu arada kalın deriliyim. Yaşayan var mı düzelir mi yardımcı olun lütfen psikolıgim çok bozuldu
Ben 2 kere burun estetiği oldum. 3 yü düşünüyorum hala burnumu beğenmedim benim burnum da kalın derili ve kalın derili burunlar maksimum 2 yıl oturuyor merak etme burnun iner

Merhaba arkadaşlar.
27 eylülde burun ameliyatı oldum ve benzer deneyimler yaşayan arkadaşların yorumlarına çok ihtiyacım var. Yaklaşık 63 gün oluyor ameliyat olalı. Eski burnum düz normal bir burundu. Bana göre ucunda oval bi duruş vardı onu düzelttirmek istedim. Dr a defalarca kaldırma diye söylememe rağmen ameliyattan bebek burnu gibi küçük ve çok kalkık bir burunla uyandım.
Zamanla ineceğini burnumun üzerinde deri katlanması olacağını, üstteki ödem aşaya indikçe burnumun daha uzun ve sivri görüneceğini vs söyledi. Güldüğümde kendimi burun üzerindeki katlanmadan dolayı tanıyamıyorm. İtici sert Bi ifadem oluyor. Sanki burnum ucundan bi iple yukarı doğru çektirilmiş gibi. Kaba duruyor. Bıyık bölgesi hala yüksek, sorun şu, ödem iniyor ama burun hala çok sivri ve kalkık. Ödem iner ama bu burun aşaya iner mi? Benzer sıkıntı yaşayanlar var mı? Dudak burun arası da açıldı hepten bi garip oldum. Şimdiden 2 ameliyat düşünmeye başladım. Ben ve çevremde kimse yeni halime alışamadı ve hala çok garip bi ifadem var. Bu arada kalın deriliyim. Yaşayan var mı düzelir mi yardımcı olun lütfen psikolıgim çok bozuldu

Önceki hallerim ve smilasyon la beraber şuanki hallerimi gönderdim. Fotolarda yan profilde sanki çok kalkık değil gibi ama hala kalkık duruyor ama güldüğüm zaman tipim değişiyor.

Önceki hallerim ve smilasyon la beraber şuanki hallerimi gönderdim. Fotolarda yan profilde sanki çok kalkık değil gibi ama hala kalkık duruyor ama güldüğüm zaman tipim değişiyor.

Bu arada ben eski fotoların birkaçını silmek istiyorum nasıl yapıcam. 3.ay fotolarını ekledim silme yerini de buldum. Ama eski eklediklerimi kaldıramıyorum bilen yazabilir mi

Merhaba ameliyatınızı kbb mi yaptı plastik cerrahmı kbb uzmanlarının bazılarının yaptıgı ameliyatta ifade değişmiyor yüz değişmiyor hatta burunda değişmiyor hatta sanki o kişi ameliyat olmamış gibi gözüküyor açıkcası benim gördüğüm burunlar bu şekilde ama malesef plastik cerrahi doktorları alışmışlar herkese aynı şeyi yapmaya eski burnunuz güzelmiş bu arada yadırgamanız gayet normal ama ben kötü bulmadım yeni burnunuzu

Merhaba ameliyatınızı kbb mi yaptı plastik cerrahmı kbb uzmanlarının bazılarının yaptıgı ameliyatta ifade değişmiyor yüz değişmiyor hatta burunda değişmiyor hatta sanki o kişi ameliyat olmamış gibi gözüküyor açıkcası benim gördüğüm burunlar bu şekilde ama malesef plastik cerrahi doktorları alışmışlar herkese aynı şeyi yapmaya eski burnunuz güzelmiş bu arada yadırgamanız gayet normal ama ben kötü bulmadım yeni burnunuzu
Kbb yaptı ameliyatımı. Plastik cerrahlara hiç gitmedim. Nefes sıkıntımda olduğu için aklımda hep KBB ci vardı
Yinede istediğim burda uzak bir burun hala rahatsız olduğum şeyler var maalesef yüzüme bakınca. Tek sebebi de burnu gereğinden fazla kaldırması
Hala bzn domuza benzetiyorum kendimi

Onun bi faydası oluyor mu acaba sonum o olacak gibi:KK43:
O inmeyen ödemi indiriyormuş. Bnm doktorum bazı hastalarda iz bırakıyor mercimek gibi beyaz kalıyor demişti. Eğer inatçı ödem olursa yaparız demişti bana da 6.aydan sonra.
Ama bu arada Bi arkadasım ödem için Bi ilaç tavsiye etti adını hatırlayamadım. Ödem için mutlaka 6.aydan sonra kullan eğer inemzse diye söyledi. Kendisi de estetik olmustu o ilacı kullanmış çok faydasını görmüştü

Merhaba arkadaşlar.
Bence çok güzel olmuş. Yüzünüze çok güzel hava katmış. Kesinlikle moralinizi bozmayın.

O inmeyen ödemi indiriyormuş. Bnm doktorum bazı hastalarda iz bırakıyor mercimek gibi beyaz kalıyor demişti. Eğer inatçı ödem olursa yaparız demişti bana da 6.aydan sonra.
Ama bu arada Bi arkadasım ödem için Bi ilaç tavsiye etti adını hatırlayamadım. Ödem için mutlaka 6.aydan sonra kullan eğer inemzse diye söyledi. Kendisi de estetik olmustu o ilacı kullanmış çok faydasını görmüştü
Aslında ilk 3ay da bu kadar belirgin değil 3.aydan sonra belirginleşti doktor masaj önerdi fakat sonuçta bi değişiklik olmadı bazen ağrı bile yapıyo. Bu ağrı durumu normal mi ? sayın doktorumun asistanı görmemiz gerek gibi cümlelerle geçiştiriyor. sol tarafımda farklı bir his var hem ucunda hemde yan tarafında. Olası bir müdahale durumunda doktor ücret alır mı 7ay oluyor benlik kaynaklanan bir durum yok. Ve son bir sorum olacak benim normalde ameliyat yaptırmadan önce burun deliklerim eşit değilmiş sağ tarafım sol tarafıma göre bi tık genişmiş ameliyat sonrasında eşit olmayacağını biliyordum ama biri aşağıda biri yukarıda duruyor önceki burnumda böyle bi durum yoktu geçmiş resimlerimde sırıtan bir durum yoktu. Şuan arka kamera ile çekilen resimlerimde sol aşağıda sağ yukarıda duruyor. Ne yapmalıyım

Kbb yaptı ameliyatımı. Plastik cerrahlara hiç gitmedim. Nefes sıkıntımda olduğu için aklımda hep KBB ci vardı
Yinede istediğim burda uzak bir burun hala rahatsız olduğum şeyler var maalesef yüzüme bakınca. Tek sebebi de burnu gereğinden fazla kaldırması
Hala bzn domuza benzetiyorum kendimi
Zamanla burnunuz çok güzel olacak merak etmeyin şuan her şey için Çok erken ödem indikçe burun ucu iniyor yer çekimi var özlemcim sen istesen de istemesen de o burun ucu düşecek zamanla. Ya daha kötü olsaydı bence burnun çok güzel sana da yakışmış çok havalı duruyorsun eskisine göre daha yakışmış yüzüne doktoruna kızma hiç bir ameliyat daha sakın düşünme zamanla alışacaksın

Merhaba arkadaşlar.
Böyle yorumlar görünce çok kızıyorum gercekten,ya arkadaşım ne istiyorsun daha,ne kadar güzel olmuş ,sadece burna bakmayı bırakın artık butune odaklanın,yüze odaklanın,4 kez revizyon olmuş bir kişi olarak ,bu burun 10 üstünden 10 ,zamanla acicik ucu düşer ,odemler iner ,ödemin inmesi en erken 5 ay ,burnun tamanen oturması 1 yılı buluyor.guzel burnunun tadını çıkar ,çok geçmiş olsun

Ayy ben burnunuzu beğendim ya özellikle saçınızı toplayınca yan profil çok güzel görünüyor. Tüm doktorlar tam oturması 1,2 yılı bulur diyor zaten. Benim de üst dudağım ince biliyorum ki burun kalkınca dudağım daha da ince gözükecek. Bu çok normal bir durum. O yüzden ameliyattan sonra çok hafif üst dudak dolgusu yaptırmak istiyorum. Size de burun,dudak mesafesi çok geliyorsa çok az dudak dolgusu yaptırırsınız hâl olur. Bu kadar kendinizi üzecek bir durum yok. Nefes almanızda sorun yoksa bence hiç 2.ameliyat işine girmeyin. Zamanınıza,paranıza yazık.

Bu arada ben eski fotoların birkaçını silmek istiyorum nasıl yapıcam. 3.ay fotolarını ekledim silme yerini de buldum. Ama eski eklediklerimi kaldıramıyorum bilen yazabilir mi
Özlem hanım Merhaba! Bende burun ucu kalkıklığımdan aşırı mutsuzum..İlk ayınız ve 3. Ayınızdan banada fotoğraf atabilirmisiniz acaba

X