Burun estetiği sonrası kendini beğenmeyenler

çok azıcık iner burun dudak arası ike baki kalır. bu sebeple liplift oldum o ameliyat burnumu azıcık aşağı çektiği gibi dudak burun aramı kısalttı dudaklarımı daha da kalınlaştırması da cabası.

Türk doktorları tek tip burun yapıyor. kısa kalkık, flat bazen retracted columella. başka da bir model bilmiyorlar.

Ben alt kısmının dudağa paralel olmasını istemiştim aslında. Ama şuan biraz bile inse rahatlıcam
Benim normalde aşırı ödem tutan bi yapım var her sabah şiş uyanırım yediğim şey dokunduğumda sabah heryerim şiş uyanıyorm. Ağladığımda yüzüm gözüm burnum şişer. 3.5 saatlik bi ameliyattı üstelik birde kalın deri. Dr da daha inmez deyince mecbur 2.ameliyat diye düşündüm artık. Yani aslında bukdr aşaya bakan bi burunu, bukdr yukarı kaldırmak deriyi çok yukarı çekti. Buda simamı etkiledi. Teşekkür ederim yorumunuz için. Hepsi moral oluyor 🙏🙏❣️
Merhaba burnunuzda bir değişiklik oldu mu

Merhaba arkadaşlar.
27 eylülde burun ameliyatı oldum ve benzer deneyimler yaşayan arkadaşların yorumlarına çok ihtiyacım var. Yaklaşık 63 gün oluyor ameliyat olalı. Eski burnum düz normal bir burundu. Bana göre ucunda oval bi duruş vardı onu düzelttirmek istedim. Dr a defalarca kaldırma diye söylememe rağmen ameliyattan bebek burnu gibi küçük ve çok kalkık bir burunla uyandım.
Zamanla ineceğini burnumun üzerinde deri katlanması olacağını, üstteki ödem aşaya indikçe burnumun daha uzun ve sivri görüneceğini vs söyledi. Güldüğümde kendimi burun üzerindeki katlanmadan dolayı tanıyamıyorm. İtici sert Bi ifadem oluyor. Sanki burnum ucundan bi iple yukarı doğru çektirilmiş gibi. Kaba duruyor. Bıyık bölgesi hala yüksek, sorun şu, ödem iniyor ama burun hala çok sivri ve kalkık. Ödem iner ama bu burun aşaya iner mi? Benzer sıkıntı yaşayanlar var mı? Dudak burun arası da açıldı hepten bi garip oldum. Şimdiden 2 ameliyat düşünmeye başladım. Ben ve çevremde kimse yeni halime alışamadı ve hala çok garip bi ifadem var. Bu arada kalın deriliyim. Yaşayan var mı düzelir mi yardımcı olun lütfen psikolıgim çok bozuldu
Özlem.hanim.bende bursadayim 15 gün oldu,ameliyat olalı sizin odemleriniz infimi

X