Burun sırtında çıkıntı ve çöküntü

kalıcı değil evet ama hepsi erimiyor. Bir kısmı kalıyor. 3. ü de bir daha yapılmasına gerek bile kalmıyor.
Bi doktor daha diyordu boyle 3 4 kere yapilinca kalici olabiliyor diye dogru mu bu acaba benimde kanadimda çöküntü var ve tekrar ameliyat olmak istemiyorum dolguyla kalicilik mumkun mu sizde ne kadar surdu dolgunun kaliciligi?

Bi doktor daha diyordu boyle 3 4 kere yapilinca kalici olabiliyor diye dogru mu bu acaba benimde kanadimda çöküntü var ve tekrar ameliyat olmak istemiyorum dolguyla kalicilik mumkun mu sizde ne kadar surdu dolgunun kaliciligi?
ben 1.5 sene önce yaptırmıştım. Erimedi çok az bir kısmı erimişti.
En son 2 ay önce yeniledim. Bir daha gerek kalmayacak gibi duruyor.

Odemleriniz asla inmemis bu 1. Si,2.si hala sirt ve kas arasi odeminiz asiri var yani 2 ay da kaygi icin cok erken 6.ayimdayim ben odemim var diyorum hafif capli ki var biraz daha zaman var su durumda revize etmek cok zor hali hazir odeminiz varken bunu biz degil dr bile yorumlayamaz
Konuyu tekrar açıcam ama ameliyat fotoğraflarımda da belli olan bir yer var burun yan duvarında daha 16 günlük doktor masaj verdi ama ince bir kıkırdak var evet altı boşluk gibii geçermi acaba geçen var mi yada

Eklentiler

• IMG-20210524-WA0042.jpg
    IMG-20210524-WA0042.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 277
  • inCollage_20210524_205602735.jpg
    inCollage_20210524_205602735.jpg
    398,3 KB · Görüntüleme: 294
Konuyu tekrar açıcam ama ameliyat fotoğraflarımda da belli olan bir yer var burun yan duvarında daha 16 günlük doktor masaj verdi ama ince bir kıkırdak var evet altı boşluk gibii geçermi acaba geçen var mi yada
Merhaba, ben de sizinle aynı sorunu yaşıyorum. Doktor masaj önerdi ödemden dolayı dedi sizin geçti mi acaba? Çok can sıkıcı bir durum maalesef

Merhaba arkadaşlar. Daha önceki konularımda da bahsettiğim bir problemim vardı. Burnumun sağ tarafında elime gelen minik bir çıkıntı ve altındaki girinti.

Ameliyatın üzerinden 2 ay geçti. Ödemlerim epey indi. Ortanın biraz üstü kalınlıkta derim. Ödemler indikçe çıkıntı ve girinti daha da belli olmaya başladı. Bir ara belli belirsizdi, çok rahatlamıştım. Şimdi daha belirgin. Diğer tarafım dümdüz. Çökme gibi olan kısma dokununca gıdıklanma benzeri bir his de oluyor.

Fotoğrafları ekliyorum, gündüz çektim bir de flaşlı. Oklarla sorunlu kısmı belirttim. Başına gelen, geçen ya da daha kötü olan var mı? Moral değil objektif yorum istiyorum. Revizyon deyince tüylerim diken diken oluyor, ne yapsam ne etsem bilemiyorum. Dolgu için araştırma yapıyorum. Canım çok sıkkın.
Merhabalar Yaşadığınız sorun geçti mi acaba

Merhaba,
Sizinle aynı sorun bende de vardı.Doktorum 13.ayda revizyonla kıkırdak ekledi ama tam çözülmediği gibi başka sorunlar çıktı.Çok rahatsız ediyorsa dolgu düşünebilirsiniz.

Hayır, zamanla daha belirgin oldu. Başka bir doktora ufak bir revizyon oldum.
revizyonu ozelde mi yaptirdiniz ve ucreti neydi acaba? benim 1.5 ayim hafif cikinti var sadece ben goruyorum ama elime de geliyor :KK43: doktorum gecer gecmezse revizyon yapariz dedi kolay kolay ama ben bir daha ameliyat olmak istemiyorum aslinda cok dikkat cekmiyormus fakat ben hissediyorum goruyorum sinirim bozuluyor :KK43: onerileriniz nedir

Kime ameliyat oldunuz ve şu an memnun musunuz? Özelden yazarsanız sevinirim.Sizinkine çok benzeyen bir burnum vardı ama revizyona rağmen şişlikler inince öncesi gibi görünmeye başladı.Doktorum revizyonumun üstesinden gelenedi :/

Evet çöküntü vardı burun çatısı açık bırakılmıştı çok sağolun 5 sene gün geçtikçe daha kötüye giden bir burun ile yaşadım
Merhaba, benim de burun sırtımda çöküntü oluştu şu anda 8. Ayımdayım doktor 1 yıl olunca yarım saatlik bir işlem ile kıkırdak ekleyeceğini söyledi. Sizde durum nasıl ilerledi?
Geçmiş olsun bu arada 🙏

X