Bütün Emeklerim Anılarım Gitti

Aynen. Allah göstermesin yaşatmasın ama, yangın anında ilk kurtarılacaklar tabiri vardır ya, hah işte o şekil çekip alacağım yerde.

Üniversite okuduğuma dair hiç bir şey kalmadı. Tek delilim diplomam, onu da bir süredir çerçeveletip çocuk odasına astım zaten :KK70:
valla çok iyi olmuş artık bende öyle yapacağım hatta kilit falan vursam diyorum benden başkası alamasın diye o derece sinir oldum :)

Ablasininkini saklaması konusuna fazlaca takman lohusaliktan :) tabiki hoş değil ,aynı özeni sana da göstermeliydi fakat burda önemli olan vurdumduymazlığı. .hatasını telafi etmek üzere hiç uğraşmamış , üzgünüm ,diyip ,işin içinden çıkmış ..

Neyse artık çaresi olmadığına göre üzme kendini ..lohusalık zaten yıpratıcı bir süreç ..
Ben olsam o an o sinirle (heleki görümceyi sevmiyorsam) ablasınınkileri silebilirdim ne yalan söyleyeyim :olamaz:

Ama aklıma bi fikir geldi, ablayla anlaş -danışıklı dövüş yani- ablasının dosyasını al biyerde sakla, sinirden sildim de. Bide ona açıklama yapsın zor durumda kalsın bi daha yapmaz :KK70:

Ben olsam o an o sinirle (heleki görümceyi sevmiyorsam) ablasınınkileri silebilirdim ne yalan söyleyeyim :olamaz:

Ama aklıma bi fikir geldi, ablayla anlaş -danışıklı dövüş yani- ablasının dosyasını al biyerde sakla, sinirden sildim de. Bide ona açıklama yapsın zor durumda kalsın bi daha yapmaz :KK70:
Gece gece ne güldüm :) ben de bunu yapabilirdim sanırım :p

Bilgisayarım çöktü. 2 kere format atılmış bilgisayarıma, tabi çocuklarımın tüm fotoğrafları gitmiş. Kime sorduysam 2 kere yazılmış artık kurtarman imkansız dediler resmen üzüntüden uykularım kaçtı. İnternetten araştırma yaptım bir programı herkes öneriyordu bende indirdim ne kadar silinen resim video varsa geri getirdi :halay:

İnsallah sizde silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

inanın yapcaktım annem sakın yapma dedi yapmadım. ama bu dediğiniz iyiymiş gerçekten saklayıp, sildim diyebilirim :)

Bilgisayarım çöktü. 2 kere format atılmış bilgisayarıma, tabi çocuklarımın tüm fotoğrafları gitmiş. Kime sorduysam 2 kere yazılmış artık kurtarman imkansız dediler resmen üzüntüden uykularım kaçtı. İnternetten araştırma yaptım bir programı herkes öneriyordu bende indirdim ne kadar silinen resim video varsa geri getirdi :halay:

İnsallah sizde silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.
sakıncası yoksa o programın adını bana özelden yazabilir misiniz? umarım bende de işe yarar :dua:

inanın yapcaktım annem sakın yapma dedi yapmadım. ama bu dediğiniz iyiymiş gerçekten saklayıp, sildim diyebilirim :)
Tabi yapılmaz, eşin dengesizliği yüzünden onu geri dönüşümsüz üzmek sana hep vicdan azabı kalır sevsende sevmesende..
İnşallah arkadaşın dediği programla kurtarabilirsin, benim kasa ofise gitti bir daha gelmedi duman oldu :KK43:

Tabi yapılmaz, eşin dengesizliği yüzünden onu geri dönüşümsüz üzmek sana hep vicdan azabı kalır sevsende sevmesende..
İnşallah arkadaşın dediği programla kurtarabilirsin, benim kasa ofise gitti bir daha gelmedi duman oldu :KK43:
İnsallah kurtaririm :KK43: sizin adiniza da cok uzuldum gercekten ne yasadiginizi anliyorum :KK43: guya teknoloji caginda yasiyoruz tek bir hata ile yine gidiyor anilar

Aslında küçük bir sorun ama şuan sinirim soğusun diye yine buraya yazıyorum.... Eşimin bana hiç saygısı yok delireceğim. Benim bir flashım vardı bekarken içinde bir sürü anılarım vardı fotoğraflarım... Üstüne balayı fotolarım dış çekim fotolarımızıda atmıştım iki sene önce annesi gile götürdü flashım orada kayboldu. Neyse dedim artık yapacak bir şey yok. Ama eşime defalarca söyledim o flashımı kaybettin diye. Bir şirkete girdim orada kendime flash edindim bu sefer iki sene boyunca bütün fotolarımı onda biriktirdim. Birde işyerinde kurumlarla olan yazışmalarım, bir yıl boyunca emek verip hazırladığım sunumlarım, fihristim vardı. Yani daha sonra da gireceğim işlerde işime yarayacak bir sürü bilumum dosyam vardı. Bu flashımı gözüm gibi korudum desem yeridir. Eşim geçen flashımı istedi dedim ki bak içinde bir sürü özel fotoğrafım ve işle ilgili bir çok dosyam var dikkat et. Bugün flashımı bir taktım pc ye ne dosya ne foto hiç bir şey yok! Aradım sordum ben onları pc ye atmıştım sonra format attım gitti galiba onlar ama yine de sen büyük hard diske bak belki oraya atmışımdır dedi hemen baktım ablasının işle ilgili dosyaları ve fotoları var. Benimkiler yok ! Tekrar arayıp ablanınkileri önemsediğin kadar benimkileri önemsememişsin belli ki yine gitti bütün anılarım ve buna ek olarak emeklerim teşekkür ederim dedim. Sadece üzgünüm dalgınlığıma gelmiş dedi. Ya tamam candan kıymetli değil ama inanın emeklerime bir yandan anılarıma bir yandan üzülüyorum. Ya daha önce böyle bir şey yaşamışız ben bu kadar üzülmüşüm ablanın dosya ve ftolarına verdiğin önemin zerresini benimkilere vermemişsin... yazık gerçekten. Ya da ben lohusayım bütün duyguları dibine kadar yaşadığım için abartıyorum belki aama şuan ona ait her şeyi kırıp dökmek istiyorum.!
Aymi hataya iki kere düşen sensin bence suç sende ben yıllardır bu şekilde birikim yapalım Flash bulut depo harici disk kopya kopya durur madem çok değerli önce siz değer vereceksiniz tamam yaptığı hoş değil ama bu kadar önemli dosya foto tek yerde durmaz illaki kopya alın adam kaybetmez silmez siz kaybedersiniz bozulur bir şey olur tedbir alın

Lohusalıkla alakası yok bence ben de çok sinirlenirdim.
Ben fotolarımı, dosyalarımı, müziklerimi Yandex Drive a yüklemeye başladım, öneririm. Ayrıca harddiskte de var. Flash belleği ayrıca kullanın. İşle ilgili şeyler mailde de bulunsun mesela.
Geri getirme programını önermişler, önemli bir kısmını geri getirebilirsiniz en azından umarım.

Ay ben kendim silmiştim yanlışlıkla :KK70:Kimseye de kızamadım sonuçta kendim silmişim kime kızayım :KK70:

Eşinize bir flash bellek hediye etmenin vakti gelmiş gibi. Hem sizinkini kullanıyor hem de kafasına göre siliyor. Belki geri getirebilirsiniz internette öyle programlar var bir bakın onlara.

flashtan silinenler gelmez ama bilgisayardan silinenler gelir çok basit. programa vs gerek yok kendiniz yapmayacaksanız güvendiğiniz bir bilgisayarcıya götürün halleder hemen.

üzüldüm adınıza,eşinize bir flash alın kendine gelsin bence adam.

Aslında küçük bir sorun ama şuan sinirim soğusun diye yine buraya yazıyorum.... Eşimin bana hiç saygısı yok delireceğim. Benim bir flashım vardı bekarken içinde bir sürü anılarım vardı fotoğraflarım... Üstüne balayı fotolarım dış çekim fotolarımızıda atmıştım iki sene önce annesi gile götürdü flashım orada kayboldu. Neyse dedim artık yapacak bir şey yok. Ama eşime defalarca söyledim o flashımı kaybettin diye. Bir şirkete girdim orada kendime flash edindim bu sefer iki sene boyunca bütün fotolarımı onda biriktirdim. Birde işyerinde kurumlarla olan yazışmalarım, bir yıl boyunca emek verip hazırladığım sunumlarım, fihristim vardı. Yani daha sonra da gireceğim işlerde işime yarayacak bir sürü bilumum dosyam vardı. Bu flashımı gözüm gibi korudum desem yeridir. Eşim geçen flashımı istedi dedim ki bak içinde bir sürü özel fotoğrafım ve işle ilgili bir çok dosyam var dikkat et. Bugün flashımı bir taktım pc ye ne dosya ne foto hiç bir şey yok! Aradım sordum ben onları pc ye atmıştım sonra format attım gitti galiba onlar ama yine de sen büyük hard diske bak belki oraya atmışımdır dedi hemen baktım ablasının işle ilgili dosyaları ve fotoları var. Benimkiler yok ! Tekrar arayıp ablanınkileri önemsediğin kadar benimkileri önemsememişsin belli ki yine gitti bütün anılarım ve buna ek olarak emeklerim teşekkür ederim dedim. Sadece üzgünüm dalgınlığıma gelmiş dedi. Ya tamam candan kıymetli değil ama inanın emeklerime bir yandan anılarıma bir yandan üzülüyorum. Ya daha önce böyle bir şey yaşamışız ben bu kadar üzülmüşüm ablanın dosya ve ftolarına verdiğin önemin zerresini benimkilere vermemişsin... yazık gerçekten. Ya da ben lohusayım bütün duyguları dibine kadar yaşadığım için abartıyorum belki aama şuan ona ait her şeyi kırıp dökmek istiyorum.!
Canım o dosyaları bi program ile geri getirebilirsin. Benim de Micro sd kartım arızalanmıştı sadece fotoğraflar birden kendi kendine siliniyordu bi kaç kere kurtardı kardeşim hatta en son yaptığında bilgisayardaki silinen fotoğrafları da kurtardı. Google da biraz araştır hallolur sıkma canını... Bir daha da verme kimseye. Google ın fotoğraflar uygulaması var online olarak otomatik hesabına yükleniyor çektiğin her fotoğraf onu kullan istersen.

15 tl ya bi flash
Yazık olmuş gerçekten
Neden fotoğraflarınızı buluta yedeklemiyorsunuz?

Bir de önerim evdeki pc çökmüş olsun
Eşiniz bi açsın ki açılamıyor
Aa nasıl oldu acaba
Dalgınlığınıza mı geldi ki

üzülmeyin sadece o flashin ustune birsey kaydetmeyin geri getirme programı var recuva diye yukleyin pcye ve detayli arama yapin ben cok defasinda kullandim ve geri getirdim sadece bir kac videoda sorun yasadim kolaylikla halledersiniz

X