Bütün iller Toplandık,Toplandık....

denef72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
4.670
2
arkadaşlar bütün iller karma toplanalım ne dersiniz....ayrı illerde oturmamıza ragmen.başka illerdede yaşamışızdır hepimiz...mesela ben sakaryada dogdum.düzcede oturuyorum...nazilli,ısparta,sakarya,denizli illerinde yaşadım...ya sizler, hangi illerde yaşadınız.ve hala o ili unutamadınız..mesela ben nazilliyi asla unutamam.çocukluk yıllarım orda geçtii.arkadaşlarım ordaydı.zaman malesef hayat şartları bizi düzceye sürükledi... yinede benim baba topragım.çok seviyorum düzceyi...

topiğin hayrlı olsun canım ablan olarak o saydığın şehirleri doğal olarak bende gördüm. ve unatamadığım tek yer nazilli ve denizli canım:1hug:

topiğin hayrlı olsun canım ablan olarak o saydığın şehirleri doğal olarak bende gördüm. ve unatamadığım tek yer nazilli ve denizli canım:1hug:

aynen canım topıgın ugurlu olsuna.s.
bende aslen duzcelıyım ama denızlı de yaşıyorum ıstanbul dogumluyum nazıllı çıne ısparta ankara da yaşadım hayal mayal hatırlıyorum ama unutamadıgım yer nazıllıdır orayı çok sevıyorum
şimdi denizli deyım eşimden dolayı 28 yıldır burdayım ve burayı çok sevıyorum a.s.

ben bitek urfada oturdum bir de sakarya da:1rolleyes: urfadayken çok küçüktüm,neredeyse hatırlamıyorum bile...ama eminim ki nereye gidersem gideyim Sakaryayı asla unutamam:1rolleyes:

GAZİANTEPLİYİM,ORDA DPĞDUM,EKİŞEHİRDE OKUDUM,BOZÜYÜKTE OTURDUM,ŞİMDİ AKSARAYDAYIM İŞİMİZ BİTİNCE MERSİNE TAŞINICAM,YALNIZ KIZLAR BENDE BİR TUHAFLIK VAR ,BENİM UNUTMADIĞIM BİRYER YOK ÇİNGENE GİBİYİM NEREYE GİDERSEM ORALI .MEMLEKETİN HERYERİ BİZİM:teytey::teytey::teytey:

X