Buyrun...Terapi Grubumuz :))

Yaşanılanlar farklı gibi gözüksede buraya yazan tüm arkdaşların sorunu aynı galiba
Hepimizin içinde bir yerlerde hala onlara karşı hisleri var
Zaten bunu aşmış olsak burda olmazdık :))
Yani topik bu yönüyle çok hoşuma gitti
Ve zamanla burda okuyacağım güzel haberlerin hayalini şimdiden kurmaya başladım bile...
Bir tesadüf olmasın bir topik herkese örnek olsun :KK16::KK16:

Evett malesef.. Ben O'ndan nefret edebilecegimi sanmiyorum. Iliski olmadan once de 1.5 sene flortlestigim arkadasim oldugu icin ona basindan beri hos seyler hissediyorum. Zaten kavga falan ederekte ayrilmadik. Kotu soz de soylenmedi. Hala arkadasizda, butun mesajlarima cevap verir hemde aninda eger atarsam. Bulusalim desem bulusur. O boyle yaptikca onu sevmemezlik edemiyorum ki! Yalnizca arkadasca gormeye baslamaliyim bunun icinde bi sure gorusmeyecegimmm :KK51:

yok canım buna subliman telkin mi ne deniyor birmüzik var ve müziğin arkasında sadece bilinç altının duyacağı telkinler veriyor biri konuşuyor olumlama yapıyorda sen sadece müziği duyuyorsun bilinç altın olumlamarı duyuyormuş çok ilginç dimi nasıl ayarlama yapıyorlar 21 gün dinleniyor buda

evet tatlım aynı şeyden bahsediyoruz...subliminal bilinçaltı telkinleri..ben sana yollamıştım ya bak mutlaka diye....

ben de dinledim ve dinliyorum :)))

21 günlük periyotlar var ve devamında bir hafta ara...

benim dinlediğim sana verdiğim linkteki...diğer olumlamaları telkin edenleri sevmedim ben,işe yaramadı bende :KK31: sadec sana yolladığım çokkkkkkkkk etkili oldu

Arkadaşlar, aklıma bişey geldi ama nasıl olur uygulayabilirmiyizki..
Bir periyot belirlesek mesela ayda bir veya herkesin kendi seçtiği bir tarih.. herkes hayatındaki olumlu gelişmeleri yazsa, tabi önce not alsa onları. bir süre sonra listenin kocamaan oldugunu göreceğiz.. belki cok güzel ayrıntılar da bizi bekliyordur. nasıl olurki..

güzel fikir aslinda yaa :44:
ama senin konunu bende tam anliyamadim,
isyerinde bi arkadasa asiksin sanirim, ama o senden haberdar degil ve sevgilisi var ? dogrumu anladim ??

elifzeynepcim konun hayirli olsun,
daha dogrusu konumuzzzz
cünkü artik buralardayiz yaniii :KK37:
insallah güzel haberlerleee :KK19:

aman yarabbim cok guzel! Ben butun gunumu oturarak geciriyorum kizlar ya bunu degistirmekle ise basliyim mesela:KK9: oturacaksam bile ders calisayim dimi:KK9:
senin uyguladigin seylere bayildim! Artik isyanda etmiyorum Allah'a sukur. Her ne kadar bugun durduk yere aglasamda cok ustunde durmadim agladim sustum sonra disari ciktim :KK1: derslerime siki siki sarilicam bol bol dua edicem sporuma tam gaz devam.
Yasadiklarim bana hayatimdaki herkesi affetmeyi ogretti. Kin tutmuyorum icimde kizlar. Allah'a sukurler olsun ki bunu ogrendim. Daha ne istiyim ki ben:114:

canim ben sizin olayi tam anlayamadim :KK17: aranizda bisey mi var ya da yok da onun sevgilisi var diye mi uzuluyorsun:KK17:

Zeynep topigimiz hayirli ugurlu olsuuuun!!! Bence katettigimiz yolu ayna gibi gosterecek bize bu topik. Ilk baslarda neler yaziyorduk simdi halimize bakin daha guclu, daha ozguvenli, daha sabirli, daha umutlu ve cok daha guzell olucaz ins:KK48:

ben anlasam yaşadıklarımı canımm.. ne olur eski başlıklarıma bakın, öyle abuk sabuk bir durumki.. şimdi nisan ayında yasadıklarımı anlatmak öyle zor geliyorki.. kusuruma bakmayın ne olur..

ben ilk tarihi veriyorumm onunla tanıstıgım ilk gün ayın 15 i benim için ay dönümü.. birde her ayın ilk günü biz yogun oluyoruz beyefendi her ayın ilk günü başıma bi iş acmayı basardı. 15 günde bir olmak üzere bir 1 bir 15inde rapor günlerim :)

Arkadaşlar, aklıma bişey geldi ama nasıl olur uygulayabilirmiyizki..
Bir periyot belirlesek mesela ayda bir veya herkesin kendi seçtiği bir tarih.. herkes hayatındaki olumlu gelişmeleri yazsa, tabi önce not alsa onları. bir süre sonra listenin kocamaan oldugunu göreceğiz.. belki cok güzel ayrıntılar da bizi bekliyordur. nasıl olurki..

bir nevi kendimizin not defterini tutmak gibi...diyetlerde olur ya!!

ee biz de diyette sayılırız!! acı diyeti :KK34:

bence de çok güzel fikir!!!

cecen sen o gülü koydun ben ışık hızıyla anılarıma döndüm:KK50: bana gelirken tek bir gül alırdı hep. özledimmmmmmm allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ölüyorummmmmmmmmmmmmmm:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

black kendine gel kendine gellll:KK57:

kizz bosver gulu muluu... bana da beni terketmeden once allah razi olsun bitane cicek almisti... onun disinda hic gormedim valla. ertesi gun terkedilince de cope gitti cicek:KK14: Daha tek taslar alanlarin olur senin bosveer :KK9:

yeni konumuz hayırlı olsun. :)

ben iki gündür dağılmış durumdayım. blackk özellikle sana yazıyorum, benzer şeyler yaşadık, benzer süreçlerden geçtik, karşımızdaki insanda kırıldığımız tavırlar da en azından bir açıklama yapmadan kestirip atmasıyla birbirine benzer. 2 gün öncesine kadar hafızamdan silinmeye başlamıştı, anılara bile yabancılaşıyordum, sesini unutuyordum, sadece içimde bir sızı vardı ama değiştiğimi hissediyordum. ne bileyim belki de öldürmüştüm onu içimde de yasını tutmuş, o yasın da son demlerini yaşıyordum. tekrar sesini duyunca ne oluyor? diriliyor sahiden diriliyor karşındaki silinmeye yüz tutmuş suret ve hafızada silik birer kareye dönüşmüş anılar canlanıyor, tekrar vücut buluyor. unutmanın bile basamakları varmış; önce reddediyorsun belki barışma hayalleri kuruyorsun, sonra kabulleniyorsun ama öfke duymaya başlıyorsun diğer yandan neden olmayacağına dair gerekçelerini sıralıyorsun, onu hafızandan yavaş yavaş silip uzaklaştırıyorsun, tüm hayatının merkeziyken geçmişteki kısıtlı bir zaman dilimine hapsedip onu, kendine yaşam alanı açıyorsun vs. sonra ne oluyor, sanki o ilişki hala devam ediyormuş gibi tartışmalar, yine acaba ben mi suçluydum diye aylar önce sorduğun soruların tekrarı... her arayışta, her bir araya gelişte yine baştan başlayacak olmanın dayanılmaz ağırlığı...

Kızlar ben kısaca kendimi tanıtayımda bu topiğin müdavimi olmaya adayım çünkü :)
22 yaşındayım bundan 2 sene önce tanıştım onunla bizimkisi uzak bir ilişkiydi
Hayatıma ilk giren insan oydu yani ilk sevdiğim insan
2 sene içinde toplasanız 5 kere görüşmüşüzdür
Çok zordu ama çok sevmiştim
Bir çok kez ayrılıp barıştık sözde ciddi bir ilişkiydi(evlilik düşünüyoduk)
Bir türlü başaramadık ne beraber olmayı ne ayrılmayı derken...
En son yine ayrılan bırakan vazgeçen taraf oydu
Ve bu sefer içimdeki herşeyi bitirerek gitti
Hatta son bir kez buluşup ayrıldık ağlayarak sarılarak
O ayrılıkta bile ne sözler verildi pehhhh ...

Kısa bir zaman önce bana facebooktan ulaştı şiirler yolladı
Keşke cevap vermeseydim ama verdim ve sonu yine hüsran birbirimizi yiyoruz hala :)
Artık kesinlikle onunla olmayacağını biliyorum

Kolay değil herkesin yaşadığı sıkıntıları yaşadım işte ama toparlıyorum
Uzuun oldu kusura bakmayın
Hikayemin kısa özetini okumuş oldunuz
Keşke yazıldığı kadar basit olsaydı yaşadıklarım :KK9:
Kendime zarar vermeye bile kalktım ne kadar aptalmışım :KK14:

Benim için iki byza var bu ara kavga edip duruyorlar.. biri bir türlü atamıyor onu yüreğinin derinliklerinden.. denizde sanki akıntıya kapıldı cok mutlu cok olumlu hersey yerli yerinde öteki ise onun adını bile duymak istemiyor.. dısardan gözüken öteki.. ama içindeki aglıyor sızlıyor.. bir mucize istiyor, derinlerde.. vay be dedirtecek biz bunu hiç beklemiyorduk dedirtecek öyle bir mucize ki ben bile bu kdrını düşünmemiştim dedirtecek bana..

ama gerçek dünya öyle değil. karsımda kız arkadasını benimle aldatmaya çalışan ve 1,5 ay selam dahi vermediğim sonra iş için konustugum bir insan var

:KK43: :KK43: :KK43:

Kızlar ben kısaca kendimi tanıtayımda bu topiğin müdavimi olmaya adayım çünkü :)

Keşke cevap vermeseydim ama verdim ve sonu yine hüsran birbirimizi yiyoruz hala :)

Yurumeyecegini anladin mi ? O da bunu anlayip seni birakti mi? bu olay bitmis artik ancaakkk uzatmalari oynarsiniz. ama her yalniz kaldiginda onun mesajlarina cevap verir veya onu ararsan o zaman ne yeni bi iliskiye baslayabilirsin ne de yol gidebilirsin. Surekli ayrilip barisilan iliskiler ne onunla ne de onsuz dediriyo. Neyse amann.. Kalbi kiriklar kulubune hosgeldinn :KK37:

bir nevi kendimizin not defterini tutmak gibi...diyetlerde olur ya!!

ee biz de diyette sayılırız!! acı diyeti :KK34:

bence de çok güzel fikir!!!

Evet aynen öyle.. ben özellikle sayfalarca yazıyorum buraya, sonra bakıyorum da öyle yollar almışım öyle dönemeçleri atlatmışım ki..

emin oldugum bişey var, iyi niyetim iyi niyetimiz kızlar..

başarabiliriz bütün bunlar geçecek.. düşünsenize 6 ay sonra burda ne heyecanlar olacak.. :nazar:

yeni topiğimiz hayırlı olsun Elifzeynepcim.umarım bugün hayatımız adına da yeni bir sayfa açtığımız gün olur....

amin canım hep birlikte atlatacağız inşallah:KK16:

Durmadan arayanlar, mesaj gonderenler, kapida yatanlar..
Aaaa milletin eski sevgilileri geri donmeye baslamis.
Bizde hala tik yok :KK37:

Saka bi yana benimki de donmek istese de agzinin payini versem istiyorum. gerci biraz hik mik ettikten sonra suanki halimle geri alirim onu o yuzden donmese de olur :KK1::KK1::KK1:

Ama iyiyim ben ya. oh :KK62::KK62:

:KK9::KK9::KK9:

alemsin tomvejerry!!! ben de senin gibiyim bak..bizi fena terk ettiler :KK34:

Zeynep topigimiz hayirli ugurlu olsuuuun!!! Bence katettigimiz yolu ayna gibi gosterecek bize bu topik. Ilk baslarda neler yaziyorduk simdi halimize bakin daha guclu, daha ozguvenli, daha sabirli, daha umutlu ve cok daha guzell olucaz ins:KK48:

değil mi adriana!! ah bir de şu --arasın ama istiyorumlar-- olmasa :))))

baş harfi black ve adriana :)))

bir anlık hatırladım. düzeldim şimdi:KK17:

ha şöyle :KK76:

elifzeynepcim konun hayirli olsun,
daha dogrusu konumuzzzz
cünkü artik buralardayiz yaniii :KK37:
insallah güzel haberlerleee :KK19:

evet canım hepimizin başlığı oldu artık...güzel olacak güzel inanıyorum ben :KK19:

Yaşıtız seninle:) Ne kadar zor günler yaşadığını tahmin edebiliyorum,ama dimdik ayakta durmalısın. Sanıyorum ki güçlü bir kızsın,yani öyle olmalısın. Benimde bir zamanlar böyle donemlerim oldu,inan derbeder bir haldeydim guluyorum o hallerime arabesk dinlerdim kendimden gecerdim yaa heheheh:))) Rabbime şükür baristik,daha iyi aramız. Allah her şeyi gönlüne göre versin canım benim:))

Yurumeyecegini anladin mi ? O da bunu anlayip seni birakti mi? bu olay bitmis artik ancaakkk uzatmalari oynarsiniz. ama her yalniz kaldiginda onun mesajlarina cevap verir veya onu ararsan o zaman ne yeni bi iliskiye baslayabilirsin ne de yol gidebilirsin. Surekli ayrilip barisilan iliskiler ne onunla ne de onsuz dediriyo. Neyse amann.. Kalbi kiriklar kulubune hosgeldinn :KK37:

Uzatma bile kalmadı :)
Çoktan ayrıldı yollarımız bea :KK14:
Sessizliğime gömülmüştüm 3 ay geçmişti
Sonra geldi mesaj attı bozdu tüm düzeni
Ama şuan konuşmuyoruz
Hatta yeni sevgilisi olduğundan şüpheleniyorum , mutluluklar diliyorum :KK31:

kendime zarar vermek ne demek:KK20: daha ne güzel aşklar yaşayacaksın, huzurlu, mutlu günler göreceksin... bir kez bile ayrılık girince araya maalesef çoğunlukla o ilişkiden hayır gelmiyor. insanlar hatalarından ders alıp yeniden başlayama yeltense de insan değişmez neticede bir süre zorlarsın, sonra yine aynı çatışmalar yaşanır. ilişki içinde ayrı yıpranırsın, sonrasında da ayrı. o yüzden baştan olmayacağı belli olan, huzursuz bir ilişkiyi bitirip bir kez ayrılık acısını doya doya yaşayıp en azından önündeki yılları kurtarmak daha sağlıklı oluyor ki bunu zaten anlamışsın sen de. yine de bazı insanlar çok ikna edici konuşabiliyor, biz de seven taraf olduğumuzdan inanmak istediğimiz için inanıyoruz bu hataya da düşmezsek bu hastalıklı ilişkilerden en az hasarla kurtulabiliriz sanıyorum.

Yaşıtız seninle:) Ne kadar zor günler yaşadığını tahmin edebiliyorum,ama dimdik ayakta durmalısın. Sanıyorum ki güçlü bir kızsın,yani öyle olmalısın. Benimde bir zamanlar böyle donemlerim oldu,inan derbeder bir haldeydim guluyorum o hallerime arabesk dinlerdim kendimden gecerdim yaa heheheh:))) Rabbime şükür baristik,daha iyi aramız. Allah her şeyi gönlüne göre versin canım benim:))

Amin canım Rabbim hepimizin gönlüne göre versin .
Çok fena düştüm ama kalkabildim sonunda ayağa :)
Artık kolay kolay yıkılmam :KK70:

kendime zarar vermek ne demek:KK20: daha ne güzel aşklar yaşayacaksın, huzurlu, mutlu günler göreceksin... bir kez bile ayrılık girince araya maalesef çoğunlukla o ilişkiden hayır gelmiyor. insanlar hatalarından ders alıp yeniden başlayama yeltense de insan değişmez neticede bir süre zorlarsın, sonra yine aynı çatışmalar yaşanır. ilişki içinde ayrı yıpranırsın, sonrasında da ayrı. o yüzden baştan olmayacağı belli olan, huzursuz bir ilişkiyi bitirip bir kez ayrılık acısını doya doya yaşayıp en azından önündeki yılları kurtarmak daha sağlıklı oluyor ki bunu zaten anlamışsın sen de. yine de bazı insanlar çok ikna edici konuşabiliyor, biz de seven taraf olduğumuzdan inanmak istediğimiz için inanıyoruz bu hataya da düşmezsek bu hastalıklı ilişkilerden en az hasarla kurtulabiliriz sanıyorum.

Çok sağol yorumun için .
O zamanlar bunların farkında değildim resmen gözüm boyanmış ve kör olmuştu...
Kendime inanamıyorum zaten eskiyi düşündükçe canım
Çok şükür artık gerçekleri görebiliyorum
Zarardan döndüm kardayım :)

yeni konumuz hayırlı olsun. :)

ben iki gündür dağılmış durumdayım. blackk özellikle sana yazıyorum, benzer şeyler yaşadık, benzer süreçlerden geçtik, karşımızdaki insanda kırıldığımız tavırlar da en azından bir açıklama yapmadan kestirip atmasıyla birbirine benzer. 2 gün öncesine kadar hafızamdan silinmeye başlamıştı, anılara bile yabancılaşıyordum, sesini unutuyordum, sadece içimde bir sızı vardı ama değiştiğimi hissediyordum. ne bileyim belki de öldürmüştüm onu içimde de yasını tutmuş, o yasın da son demlerini yaşıyordum. tekrar sesini duyunca ne oluyor? diriliyor sahiden diriliyor karşındaki silinmeye yüz tutmuş suret ve hafızada silik birer kareye dönüşmüş anılar canlanıyor, tekrar vücut buluyor. unutmanın bile basamakları varmış; önce reddediyorsun belki barışma hayalleri kuruyorsun, sonra kabulleniyorsun ama öfke duymaya başlıyorsun diğer yandan neden olmayacağına dair gerekçelerini sıralıyorsun, onu hafızandan yavaş yavaş silip uzaklaştırıyorsun, tüm hayatının merkeziyken geçmişteki kısıtlı bir zaman dilimine hapsedip onu, kendine yaşam alanı açıyorsun vs. sonra ne oluyor, sanki o ilişki hala devam ediyormuş gibi tartışmalar, yine acaba ben mi suçluydum diye aylar önce sorduğun soruların tekrarı... her arayışta, her bir araya gelişte yine baştan başlayacak olmanın dayanılmaz ağırlığı...

tam da söylediğin gibi olacağını biliyorum evet. zaten yolunda gitmeyen bir ilişki zaten beklentilerimi(özlemlerimi, hassasiyetlerimi) karşılamayan bir adam vardı, şimdi aynı adam dönünce hiçbir gelişme olmayacağı gibi her şey daha da yozlaşacak.ben daha beter olacağım. bunu çok iyi biliyorum. ama hayatımda ilk kez böyle duygularla savaşıyorum. onun benim için kesinlikle yanlış bir insan olduğunu biliyorum. evlenseydim en fazla 3 ay sonra boşanacağımı da çok iyi biliyordum. herşeyi biliyorum bilmesine de, hala onu deliler gibi özlemekten ve istemekten kendimi alamıyorum. şimdi arasa - ben zaten açmıcam o ayrı:)))- tek isteğim onun da bensiz canının yandığını bilmek, çünkü o zaman hiç değilse boşa yaşanmamış bu ilişki, karşılıklıymış diyebilicem. :110:

X