Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Büyüdü

river21

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2018
141
194
Kızlar:) cuma günü üye oldum buraya öyle dolaşırken bi bayanın kremle göğsüne masaj yaptıgını ve büyüdügünü okudum...Gittim kremi buzluğa koydum 20 dk sonra aldım göğsüme sürdüm masaj yaptım 10 ar dakika koltuk altından göğsü ite ite dairesel hareketlerle hafif sıkarak... 3 tur tekrarladım...Sabah nasıl taş gibi olmuş ağrıyor bir baktım normalde 80 beden südyen takıyorum hafif bir boşluk olurdu suan dolmuş ve cok diri duruyorlar ama azcık ağrıyor:) tavsiye ederimmm 1 günde böyleyse 1 ayda ne olur :halay::KK73::KK73:

1 günde böyle bir sonuç elde edilmez.Krem alt tarafi sihirli değnek değil ya
Kremin soguk olması ve göğüs içindeki dokuyu etkilemesi önemli:) işin aslı masajda... soguk uyarıyor masaj da o uyarıyı her yönüne iletiyor.Deneyin bişey kaybetmezsiniz :)

o şekilde ölçerek daha sağlıklı bi fark görülebilir..1 ayın sonunda kaç cm büyüyebilir mesela...düzenli uygulanırsa..ama sanırım sizin göğüsleriniz çokta küçük değil
Evet söylediginiz mantıklı yarın ölçücem.80 takıyorum normalde ama hafif destekli.Şöyle ki koltuk altından toplayınca gayet iyi duruyorlar ama oraya gidince et göğüs küçük duruyor geneli normal anlıcagınız.Ama yine de daha dolgun olsunlar isterdim :)

Benimkiler 90..iyi aslinda.. 95 100 de kaldirir bedenim:))) uygulayim bakalim:KK66:)

Bu yöntemler geçici seyler. Masaj bi miktar dolgunluk yaratir tabiki ama masaji biraktiginiz anda eski haline geri doner. Gogus buyutmenin silikon disinda bi yontemi olamaz

Kızlar:) cuma günü üye oldum buraya öyle dolaşırken bi bayanın kremle göğsüne masaj yaptıgını ve büyüdügünü okudum...Gittim kremi buzluğa koydum 20 dk sonra aldım göğsüme sürdüm masaj yaptım 10 ar dakika koltuk altından göğsü ite ite dairesel hareketlerle hafif sıkarak... 3 tur tekrarladım...Sabah nasıl taş gibi olmuş ağrıyor bir baktım normalde 80 beden südyen takıyorum hafif bir boşluk olurdu suan dolmuş ve cok diri duruyorlar ama azcık ağrıyor:) tavsiye ederimmm 1 günde böyleyse 1 ayda ne olur :halay::KK73::KK73:

Valla bende inanmıyorum bu tarz ürünlere. Öyle olsa kimse silikon taktırmazdı. Hem acısız hem maliyetsiz:)

Bu yöntemler geçici seyler. Masaj bi miktar dolgunluk yaratir tabiki ama masaji biraktiginiz anda eski haline geri doner. Gogus buyutmenin silikon disinda bi yontemi olamaz
Ben masaji birakali cok oldu ama hic bir sekilde kuculme olmadi masaj yaptikca buyuyor ama tembellikten biraktm lakin dedigm gibi hic kuculmedi:)

X