Büyük Beden Giyenlerin Canı Yok Mu

Oncelikle kilo vermeye calisiyorum bunun giguslere etkusi okacak ki bilmiyorum ama cabaliyorum suwen yeni bir tane siparis verdim dedjginiz markayi ilk defa duydum cok tesekkur ederim bakacagim bi :)
Merhaba. Kol egzersizleri göğüs toparlama dikleştirme için cok faydalı. Zayıflama surecinde mutlaka kol egzersizleri yapın işe yarayacaktır.En basiti iki elin avucunu kulak hizasına yerlestirin ve kol dirseklerini kapatıp acın.

Kızlar merhaba gece gece sacms bir konu okacak ama içime dert oldu sizlerle paylasmak istedim.

Ben oldum olası hep kilolu biriydim yani bundan dolayi hic zevkime gore kendim gibi giyinenedim hatta bu cocukluktan yana var olan bi durum diyebilirim kesinlikle insanın özgüvenini cok etkileyen bir durum kiyafetler vs uzun konu

iç camasirlariyla ilgili hep beden sorunu yasadigim için hiçbir zaman beğendiğim güzel diyebilecegim çamaşırlarım olmadi konu cok uzar oralara cok girmeyeyim yillarca kendimi önemsemeyen dişilikten uzak yetisince farkinda olmamisim ama mesela ilk is yerinde arkadaslarim önümde soyunup giyinince aaa ne guzel seyler varmis diye düşündüm en azindan kiyafet kadar insanin ozguveninde camasirkarin etkili oldugunu gormeye basladim.

Sütyen bedenim 95 d maalesef
Ama ben ne zaman çamaşır mağazasına girsem direk toparlayicı adi altinda satilan 45-50 yas grubu anne çamaşırlarını gösteriyorlar yok ondan bakmıyorum deyince size göre sadece bunlar var elimizde diyorlar kurumsal çamaşır mağazalarına girince o modelleri denemem icin israr ediyorlar hepside iğrenç çok kötü seyler ama mecburen aliyorsunuz.

Geçen parayı gözden çıkardim kendimi mutlu etmek icin iyi birsey alicam dedim girdim malum en cok tiklanilan bir sitenin bolumunde arama yaoarken ozellikle en yuksek fiyatlilara baktim bi tane begendim ordan aman aman olmasa bu oaraya degmez desemde simdiye kadad aldiklarimdan farkli bi tane begendim aldim elime geldiginde sacma sapan penye kumasi gibi kumastan uretilmis camasir hic begenmedim o yuzden iade edebilmek icin denemedim bile cunku camasir iadesi kabul edilmiyor siteyi aradim olumlu cevap akamadim satici firmaya mesaj yollayin dediler yolladim ondanda cevap gelmedi giden parama mi uzuleyim yoksa buyuk bedenlerin hic önemsenmeyisine mi üzüleyim bilemedim.

Sırf magazalarda yapilan muameke icin mağazaya gitmek istemiyorum ınternetten aldugim jac camasir hic kullanilmadan oylece kaldi
Sahi buyuk beden insanlar neden dusunulmuyor

Buda benim kanayan yaram olarak kalsin burda
direkt büyük beden satışi yapan firmalara baksaniz aslinda istediginiz seyleri oralarda bulabilirsiniz.

Bende balık etli bi bayan olarak aradığımı buluyorum 95 b takıyorum penti ve suwen buluyorum dantelli çamaşırları artık bir çok marka büyük beden üretiyor saten dantelli bi çok iç çamaşırı alabiliyorum o kadar para veremem diyorsanız lcw bakın büyük beden satıyorlar artık kimse 36 beden değil

Sadece ic çamaşırı yada başka kiyafette degil ne yazikki büyük beden herşeyi bulmak zor. Ayakkabi, bot bile bulunmayabiliyor. Çizme uretimi var mi hiç bilmiyorum büyük bedene uygun, ne zamandir hiç bakmadim bile...

En yuksek 115 kg gördüğüm dönem de göğüslerim maalesef taşıyordu. Hatta sabah uyaninca bakiyodumki tamamen yandan çıkmış 😲 kg verdikçe küçüldü. Şuan 85e kadar geldim.nerdeyse kafam kadar göğsüm vardi 🙊

Eklentiler

• received_1313212042209509~2.jpeg
    received_1313212042209509~2.jpeg
    106,5 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20220214-135221.png
    Screenshot_20220214-135221.png
    348,9 KB · Görüntüleme: 44
X