Lazer Epilasyon Buz Lazer Epilasyon Yaptıranlar ?

maydo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2010
63
3
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda çok duyduğum acısız ve her mevsim uygulanan Buz Lazer epilasyon teknolojisi soprano ice la epilasyon yaptıracagım daha once yaptıran varmı? benım acı eşiğim çok düşük ve gerçekten ufacık bir acıya dayanamıyorum bikini bolgesi ve alt bacak bölgeme lazer uygulaması yaptırmak istiyorum o yuzden bu teknolojıyle tecrübe yaşayanlar lütfen yazsın.

Merhaba ben daha önce sopano xl ütüleme epilasyon cihzıyla zor kıllarımdan kurtuldum o cihazda acı sinek ısırığından bile azdı oda genital bölgemde hissetmiştim bu Buz Lazer markasının reklamlarını bende görüyorum sanıyorum soprano xl in bir üst modeli yeni çıktı bence acı yoktur bir önceki modelinde bile çok azdı, daha geniş bilgisi olanlar lütfen paylaşsın.

2015 güzellik ve bakım fuarına katıldım Sts Lazer firmasının standında yer alıyordu bu cihaz Soprano ICE Buz Lazer olarak geçiyordu Ocak ayından beri dergi ve gazetelerde karşıma çıkıyordu hemen gittim ve koluma uygulattım diğer tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim ki tamamen acısızdı ütü yapar gibi kolumda gezdirdi tanıtan arkadaş başlığın ucu buz gibi oluyor isminide buradan alıyormuş zaten acı hissettirmiyor ama birde başlık soğuk olunca yanma hissi de ortadan tamamen kalkıyor çok başarılı buldum ilk seansta %20 azalma oldu devamına mutlaka gideceğim cihaz hakkında araştırıyorum halen cihaz hakkında bir başlık açacağım yakın zamanda. 2 hafta önce Hürriyet Kelebek ekinde de reklamları mevcuttu.

Bende yaptiracagim cihaz yeni oldugu icin bazi tereddutlerim var.arastiriyorum cevremde hic yaptiran yok.diodun bir ust modeliymis ayni firma uretmiş.aci cok az oluyormus.hakkinda bildigim ozellikler bunlar.artik yaptinca ogrenecegiz.

Balıkesir'de yaptıran var mı bu uygulamayı? Cevaplara göre artık reservasyon yaptırmayı planlıyorum. Lütfen yardımcı olun.

Balıkesir'de yaptıran var mı bu uygulamayı? Cevaplara göre artık reservasyon yaptırmayı planlıyorum. Lütfen yardımcı olun.
Buz Lazer yaz internete karşına firmanın yaptığı ste çıkıyor oradan hangi kiniklerde yaptırabileceğin var.

yüzdeki ince tüylerde de başarılı olduğu söyleniyor .bilgisi olan varmı

ben soprano ıce ve spa accord arasında kararsız kaldım istanbuldaki 12 klinigi de aradım bazıları ile ilgili şikayetler vardı nette bazıları fiyat vermedi gelin görmek lazım dedi ve bazısı pahalı ve 3 ü iyi fiyat verdi biri avrupa diğer ikisi anadoluda bu üç yerden 2 si sopranonun spa accord biri soprano ıce sts lazerde iki cihazda çok farlılık yok ama soprano ıce daha iyi sanırım anadolu yakasındaki iki merkezle görüşücem pazartesi hangisi iyi fiyat verirse bu hafta en yakın tarihe gün alıp başlamak istiyorum.

ben soprano ıce ve spa accord arasında kararsız kaldım istanbuldaki 12 klinigi de aradım bazıları ile ilgili şikayetler vardı nette bazıları fiyat vermedi gelin görmek lazım dedi ve bazısı pahalı ve 3 ü iyi fiyat verdi biri avrupa diğer ikisi anadoluda bu üç yerden 2 si sopranonun spa accord biri soprano ıce sts lazerde iki cihazda çok farlılık yok ama soprano ıce daha iyi sanırım anadolu yakasındaki iki merkezle görüşücem pazartesi hangisi iyi fiyat verirse bu hafta en yakın tarihe gün alıp başlamak istiyorum.

Soprano Ice en son çıkan buz lazer epilasyon teknolojisi ve soprano acorddan daha yeni çıktı diye biliyorum. Sen hangisine başlamaya karar verdin ?

Soprano Ice en son çıkan buz lazer epilasyon teknolojisi ve soprano acorddan daha yeni çıktı diye biliyorum. Sen hangisine başlamaya karar verdin ?

ben çarşamba günü soprano accord a başladım . ICE en son çıkan cihaz ama daha acısız olması için miş çok fark yok iki cihaz arasında zaen geçen çarşamba ilk seansa gittim hiç acı duymadım 2.5 saat sürdü tüm vücut. ama ücreti peşin 1500 aldılar hiç yardımcı olmadılar cihazları taklit cihaz değil sırf o yüzden verdim o parayı 15 20 güne dökülür dediler inş. memnun kalırım verdiğim paraya değer

Merhaba, Soprano Ice (buz lazer) cihazı ile biz 2 arkadaş Nisan ayının 9'unda yaptırdık. İlk seansta bu kadar etkili olacağını düşünmüyorduk açıkcası. Ben koltukaltı için girmiştim. Yaptırdıktan 6 gün sonra falan buluşmam olduğu için ben jilet vurdum tekrardan. Diğer arkadaşım hiç kesmedi halen çıkmadı kıllar diyor. Şuan bende 6 gündür hiç kesmediğim halde bende de çok az kıl çıktı uzamadı halen koltukaltı için sanırım 3-4 seansa tamamen biter diye tahmin ediyoruz :) Kıbrıs'ta yaşıyorum başka bir arkadaşımı tüm vücut için yönlendirdim onunda ilk izlenimleri çok iyi masaj rahatlığında geçtiğini söyledi fiyat konusunda da iyi bir fiyata anlaştığını söyledi. Biraz daha zaman geçsin tekrardan arkadaşlarımla da görüşüp sizlerle paylaşırım.

Merhaba, Soprano Ice (buz lazer) cihazı ile biz 2 arkadaş Nisan ayının 9'unda yaptırdık. İlk seansta bu kadar etkili olacağını düşünmüyorduk açıkcası. Ben koltukaltı için girmiştim. Yaptırdıktan 6 gün sonra falan buluşmam olduğu için ben jilet vurdum tekrardan. Diğer arkadaşım hiç kesmedi halen çıkmadı kıllar diyor. Şuan bende 6 gündür hiç kesmediğim halde bende de çok az kıl çıktı uzamadı halen koltukaltı için sanırım 3-4 seansa tamamen biter diye tahmin ediyoruz :) Kıbrıs'ta yaşıyorum başka bir arkadaşımı tüm vücut için yönlendirdim onunda ilk izlenimleri çok iyi masaj rahatlığında geçtiğini söyledi fiyat konusunda da iyi bir fiyata anlaştığını söyledi. Biraz daha zaman geçsin tekrardan arkadaşlarımla da görüşüp sizlerle paylaşırım.

Selam nasıl sonuçlarını görmeye başladınmı?

Merhaba, 23.05.2015 2. seansa gittik yine sorunsuz bir deneyim yaşadık arkadaşımla birlikte memnunuz şuanlık hiçbir şikayetimiz yok. Sonuçlarını ilk seansta bile görmüştük zaten ilerleyen seanslarda yine bilgilendiririm.

Merhaba arkadaşlar, henüz 3. seansa girmedim ama 2. seanstan sonra koltuk altı bölgemde %95 kıllar gitti şuan gördüğüm kadarı ile 5-6 tane kıl var onlarda düştü düşecek gibi çok ince bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum diğer arkadaşlarım da çok memnunlar 3. seanstan sonra yine gelişmeleri aktaracağım.

Vouv yanma tehlikesi de yok bunda. Ben de hemen baslamsk istiyorum istanbul avrupa yakasında güvenilir bir yer var mı?

Lazere gittiğim yer sopranoyla yapıyordu şimdi makineyi değiştirmişler ice'a geçmişler ama ben bir fark göremedim. Başta sürdükleri jel soguk sadece, ilk birkaç atışta acıtmıyor gercekten birşey hissetmiyor insan hatta oh ne güzel böyle soguk soguk demiştim ama birkaç atıştan sonra jel dagılıyor iyice ve tekrar yakmaya başlıyor

Lazere gittiğim yer sopranoyla yapıyordu şimdi makineyi değiştirmişler ice'a geçmişler ama ben bir fark göremedim. Başta sürdükleri jel soguk sadece, ilk birkaç atışta acıtmıyor gercekten birşey hissetmiyor insan hatta oh ne güzel böyle soguk soguk demiştim ama birkaç atıştan sonra jel dagılıyor iyice ve tekrar yakmaya başlıyor

Aslında yanma değil aynısı benimde başıma geldi normal cihazlara göre çok daha geç ısınıyor başlığın ucu soğuk olduğundan bölgeye işlem uygulanırken bir süre sonra sanki yanıyor gibi hissediyorsun ama aslında yanma fln değil başlıktan lazer atışları yapıldığından ısı biraz yükseliyor ama başlığı çekince en ufak bir acı dahi yok. Aslında uygulayan kişiye de bağlı çok uzun süre aynı yerde gezdirmez ise o his ortadan kalkıyor :) yada acı eşiği çok düşük olanlarda belirli aralıklarla yapılınca en ufak bir yanma hissi bile duymaz bence :KK70:

Ben bir haç haftaya 3 seansa gideceğim benim için çok rahat geçiyor. Giden arkadaşlar şunu mutlaka denesinler başlatıktan bir süre sonra ısı yukselince hafif bir acı gibi his oluyor gibi ama başlığı kaldırınca o bölgeye aslında hiç bir şey olmadığını farkedecekler. Gerçek bir acı değil :)

X