Lazer Epilasyon Buz Lazer Epilasyon Yaptıranlar ?

Merhabalar bende ilk lazer deneyimimi yasamkentte bir merkezde aldım çokta memnun kaldım hibrit buz lazer yeni bir teknoloji ve Ankara da bir tek bu merkezde olması beni aşırı önyargıyla baktırdı ama denedim ve ilk seanstan itibaren sonuçlarını gördüm çokta memnun kaldım bence sizler de düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim merkez ismi de Aylin sayman beauty academi kesinlikle en azından gidip bilgi almanizi tavsiye ederim 😊

• Beğen
Reactions: tmz
Ben de Aylin sayman a gidiyorum ama ben daha önce bir çok yere gittim sonuç alamadım gerçekten sonuçları inanılmaz

Merhaba kızlar polikistik over hastası olup da buz lazerden memnun kalan var mı? Beyaz ten siyah kıl yapısına sahibim. Bacaklarımi yaptırmak istiyorum. Alexandrite mi buz lazer mi karar veremedim. İstanbul için tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bende açık tenli sayılırım buz lazer yaptırıyorum 4. Seansima girdim çok memnunum . ....gidebilirsiniz .... Merve hanım yardımcı olacaktır

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende açık tenli sayılırım buz lazer yaptırıyorum 4. Seansima girdim çok memnunum . ....gidebilirsiniz .... Merve hanım yardımcı olacaktır
Söylediğiniz kurum buz lazer cihazına sahip değil. Bu cihazın Türkiye distribütörlüğünün internet sitesi var. Hangi merkezlerde olduğu yazıyor. Kör göze parmak sokar gibi reklam yaptığınız yetmiyormuş gibi bir de insanları buz lazer diye dolandırmaya calisiyorsunuz! Profilinizden belli zaten. Ama dikkat edin, bir anda Türk Ceza Kanunu madde 157'den yargılanırken bulursunuz kendinizi.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba :) bende çok korkuyorum lazerden özellikle bir arkadaşımın başına gelen talihsiz bir olaydan sonra çok tereddütlerim var :/ siz nereden buldunuz bu merkezi memnunmusunuz acaba ? bende ümitköye yakın oturuyorum çünki bu tarafta olmasıda benim için avantaj:) işlem sırasında çok acı hissediyomusunuz?cihaz hakkında bilgi sahibi iseniz anlatabilirmisiniz çok soru sordum:confused:
merhaba canım bende çayyolunda triodermguzellikstudyosuna gittim biteli 6 ay oluyor hiçbir tüy geri gelmedi hiç acımadı da buz lazerdi temiz güvenilir ve fiyatı çok makul bir yer tavsiye ederim hiç acı ağrı olmadı gerçekten

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda çok duyduğum acısız ve her mevsim uygulanan Buz Lazer epilasyon teknolojisi soprano ice la epilasyon yaptıracagım daha once yaptıran varmı? benım acı eşiğim çok düşük ve gerçekten ufacık bir acıya dayanamıyorum bikini bolgesi ve alt bacak bölgeme lazer uygulaması yaptırmak istiyorum o yuzden bu teknolojıyle tecrübe yaşayanlar lütfen yazsın.
Ben buz lazer yaptırıyorum inan hiç acimiyor hissetmiyorsun bile sadece özel bölgenin iç kısmı çok az yanıyor o kadar 1 seansta bile tüylerin döküldüğünü çok rahat göreceksin

X