Byblis'in Başarı Öyküsü

byblis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2011
2
0
yaş 53 oldu 28 yıl sıgara içtim 10 ay önce bıraktım şükür.ama gelsin kilolarrrr oldu yok sıgaraya başlamadım başlamıyaçam 78 kilo çıvarındaydım ben kendimi farkettiğimde 97 olmuştum.ama karar vermek onu devam ettirmek önemli tam 3 ay önce karar verdim ve şuan 81 oldum hedef 70 başarıyla ilerliyorum nasılmı ilk önce kendime adım sayar aldım ilk günlerde 6 bin kadar yürüyebiliyodum kilo verdikçe 15 binden 19 bin arası yürümeye başladım ama yedikler azaldı ölcülü yemeye başladım beyaz ekmek hayatımdan çıktı . ama öbür ekmekmeklerde hiç yok denecek kadar az giriyor. ve bitki çayları poşet olanlar değil aktardan alım kendim demliyorum sabah (aktarda olan) elma sirkesi içiyorum herkez bunu başarabilir ama sabır lazım bizde o yok galiba biraz sabır biraz irade gitsin kilolar

Tebrik ederim sizi ne mutlu bence her yaşta her insan yapabilir yeterki kafaya koysun ve azimli olsun.Adım sayar ile bu kadar adım atmanızı soracaktım zaman ayırıp yürüyüşmü yapıyorsunuz yoksa günlük işleriniz gereğimi bukadar adım atabildiniz.

sabah 7 de kalkıyorum 10 bin kadr yürüyorum kalanıda ev market iş isteyince oluyormu gayret ve başarı dileğimle

X