Çakra tıkanıklığı ve Biyoenerji

Merhaba yeni üyesiniz o sebeple reklam mı diye düşünmeden edemedim eğer yanlıs düşünüyorsam siz hakkınızı helal edin ama gercekten çok büyük inançla girdim bekledim o seansı. Fakat gerçekten bir değişim yok. Olmayana da var diyemem ki… Tabi ki yapıyorum bütün ödevleri hatta her gün. Kendi öğrencileriyle canlı seansları var: orda bile 40 yıl antidepresan kullanan kadının 2.5 ay sonra geçmiş. Bazen ümitsizliğe düşüyorum yine de yapıyorum. Öyle geri dönüşler var ki 2. Gün sonunda değişim olanlar… bende en ufak olmayınca acaba diyorum. Bana sen gençsin 21 gunde etkin tam olur dedi ama olmadı

Uygulamaya kayıt oldugunuz gibi bu konuya reklam yapıp direkt çıkmıssınız. Yani buram buram reklam koktugunuzun göstergesi yapmayın etmeyin artık şunu ya. İnsanlar da bu yorumlara inanıp o seçeneğe gidiyor yani.

Bende seans almayı düşünüyorum. Bi kaç arkadaşımla konuştum. Fakat bu el verme olayı falan açıkçası uzak dur dediler. Ya dolandırılırsın veya üç harfliler le çalışıyor bu kadın dediler. Biraz daha anlatırmısınız çalışmayı. Çok merak ediyorum ama korkuyorum da

öncelikle merhabalar,binnur hanımla tanışmadan yorum yapmak çok yanlış olur.dolandırıcılar yok mu tabiki var...binnur hanım beni ' uyandıran ' kişidir.çok detaya girmek istemiyorum...sen bana niye geldin,senin bana ihtiyacın yok yavrum sen dua et ,çalışmalarına devam et açılımlarını gözle dedi....şimdi dolandırıcı olan birisi böyle der mi ?ne kadar yolabilirse yolmaya bakar.kadın dua edip el verdi,bunun 3harflilerle bi ilgisi yok,onunla tanıştığımızdan beri enerjimi temiz ve kendime odaklı tutabiliyorum,3harflilerle çalışanlar insanların psikolojisini bozup telefonları kapatıp iletişimi kesiyorlar,biraz araştırırsanız görürsünüz,herkesin gözünün önünde kadın,ne yapıyorsa anlatıyor...ailenizde köyünüzde ocak sahibi teyzeler,amcalar varsa bilirsiniz öyle bişey el vermesi durumu...meditatif duruma geçip sizin auranıza,çakralarınız bakıyor...bunun için 3 harflilere gerek yok....binlerce yıldır şamanlar yapıyor mesela....

Bende YouTube 'dan binnur hanımı takip ediyorum. Psişik operasyon ve level 1 almayı dusunuyorum. Üç ay sonraya randevu veriyorlar çok dolu takvimi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…