Çakra tıkanıklığı ve Biyoenerji

Esssssra

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2020
12
2
37
Arkadaslar içinizde Istanbul veya Çevre illerde Çakra dengeleme veya enerji yükseltme işlemleri gerçekleştiren var mı? Çok sağlam bir tavsiyeye ihtiyacım var.

Hayat enerjisini kaybettim, yemek yiyemiyorum şu içemiyorum, sürekli mutsuzum, hayatta hiç bir şeyden heyecan almıyorum, neye elimi atsam kuruyor. Çok başarılı olmama rağmen isimde mutsuzum. 36 yaşına geldim hala bir erkek arkadaşım olmadı doğru düzgün:KK43:

Bir danışmana gittim çakralarında enerji tıkanıklığı var dedi. Fakat bu konuyu kökünden çözecek birini araştırsam da bulamıyorum.

ben Binnur Duman isimli bir holistik tıp uzmanı hanımı takip ediyorum radevuda aldım ama ekimin 12-13 üne gün verebildiler ancak...tecrübe edemedim daha kendisini,internet sitesi de var you tube da videoları yayınları vs de var bir bakın .....kubilay aktaş ın kuran terapi isimli kitabıyla birlikte gelen bir cd si sayesinde cok sıkıntılı durumları sadece Allah havale ederek atlattım cok tavsiye ederim.Stres ve depresyondan arınma cd nin adı 4 farklı müzik var teta dalgaları ve sıkıntıya iyi gelen ayetler ve surelerle oluşturulmuş bilinçaltına yönelik bir çalışma yapılmış.kuran sesini duymuyorsunuz ,doğa sesleri ya da ney sesi gibi seslerin altına gizlenmiş ....

Sevgili gia51 gia51 çok teşekkür ederim mesajın için. Tavsiye ettiğin kitabı hemen alacağım. Binnur Duman hanımefendi ile çalışma yaptıktan sonra tecrübelerini paylaşabilirsen de çok memnun olurum! Umarım fayda görürsün ❤ Sevgi ile kal🌻

Arkadaslar içinizde Istanbul veya Çevre illerde Çakra dengeleme veya enerji yükseltme işlemleri gerçekleştiren var mı? Çok sağlam bir tavsiyeye ihtiyacım var.

Hayat enerjisini kaybettim, yemek yiyemiyorum şu içemiyorum, sürekli mutsuzum, hayatta hiç bir şeyden heyecan almıyorum, neye elimi atsam kuruyor. Çok başarılı olmama rağmen isimde mutsuzum. 36 yaşına geldim hala bir erkek arkadaşım olmadı doğru düzgün:KK43:

Bir danışmana gittim çakralarında enerji tıkanıklığı var dedi. Fakat bu konuyu kökünden çözecek birini araştırsam da bulamıyorum.
Bağırsaklarına baktır canım.Seratonin bağırsaklarında salgılanıyor youtube da bi doktor var serotonin ve mutluluk araştır çıkar

merhabalar,binnur hanımla 2 seans gerçekleştirdim 12-13 ekim tarihlerinde ...öncelikle beklediğimden fazlasıyla karşılaştım.online aldığım terapide aura temizliği çakra temizliği bağ kesme karma temizliği vs herşey vardı.Gözünüzü kaptıp kulaklıklarınızı takıp uzanıyorsunuz ve Binnur hanım sizi kendi titreşimine rezone ediyor zaten .hangi çakradaysa size oradaki problemi hatta kimden neden kaynaklıysa söyleyip o anda bunu çözüyor.bütün çakraları bu şekilde temizleyip,auranızıda temizliyor.İlginç olan siz zihninizde ne oluşturduysanız o da aynısı görüyor;bir bahçe yarat kafanda şöyle böyle olsun diyor ,ama sen o bahçede nerde duruyorsun yönün ne tarafa doğru sağında solunda ne var kim var seninle zihninde bir yolculuğa çıkıyor.fiziksel hastalıkların altındaki nedenleri sana bir bir söylüyor vedalaşman gerken bir durum varsa vedalaşıyorsun ,teslim olamadığın acın travman vs varsa o anda yönlendirmeleriyle o acıdan arınıyorsun.öncesi ve sonrası olarak;vefat eden oğlumla vedalaştım artık onu her hatırladığımda yoğun bir özlem ve hasret hissetmiyorum.ayaklarımda geçemeyeceğini söyledikleri metatarsalji denilen bir rahatsızlık vardı 3 yıldır hep medikal pedlerle ve ağrı kesicilerle geziyordum 2 gündür ped kullanmıyorum seans aldığım günden beride ağrı kesici kullanmıyorum(kök çakramda sorun varmış,köklenmekte kendimi bu dünya ya ait hissetmekte sıkıntılarım varmış)sırtımda kendime ait olmayan dünyanın yükünü taşıyormuşum o kadar hafifledimki...seans aldıktan sonra 2. günün sonunda size 'el veriyor' sufi metoduyla hem kendi kendinize şifa evrin hemde başkasına şifa verin diye ...kendinizi nasıl temizleyeceğinizi şifa vereceğinizi öğretiyor.7/24 mesajlara cevap yazıyor sorunlarınıza yönlendirme yapıyor.ben kendi adıma memnun kaldım umarım başkalarına da şifa vesilesi olur.

seans ücreti olarak düşünmeyin bütün herşey içinde 6000 tl tek sefer ödeme yapıyorsunuz gidişat a göre sizi yönlendiriyor Binnur hanım ama tekrar tekrar ücret almıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
bence bi mesaj atın ,size yine msj la dönüş yapıyorlar asistanları ...istediğiniz soruyu sorabiliyorsunuz...seans aldıktan sonra da hocanın eli hep üstünüzde merak etmeyin siz mesaj atmasanız onlar atıyor nasılsın diye:)başta bana da çok geldi gerçekten ama aldığım etkiyi ve benimle ' ben istediğim kadar ' ilgilenecek olması ,öğrendiklerimi başkalarına da anlatmam , uygulamam .el verecek olmam ....az bile geliyor şimdi....

merhabalar,binnur hanımla 2 seans gerçekleştirdim 12-13 ekim tarihlerinde ...öncelikle beklediğimden fazlasıyla karşılaştım.online aldığım terapide aura temizliği çakra temizliği bağ kesme karma temizliği vs herşey vardı.Gözünüzü kaptıp kulaklıklarınızı takıp uzanıyorsunuz ve Binnur hanım sizi kendi titreşimine rezone ediyor zaten .hangi çakradaysa size oradaki problemi hatta kimden neden kaynaklıysa söyleyip o anda bunu çözüyor.bütün çakraları bu şekilde temizleyip,auranızıda temizliyor.İlginç olan siz zihninizde ne oluşturduysanız o da aynısı görüyor;bir bahçe yarat kafanda şöyle böyle olsun diyor ,ama sen o bahçede nerde duruyorsun yönün ne tarafa doğru sağında solunda ne var kim var seninle zihninde bir yolculuğa çıkıyor.fiziksel hastalıkların altındaki nedenleri sana bir bir söylüyor vedalaşman gerken bir durum varsa vedalaşıyorsun ,teslim olamadığın acın travman vs varsa o anda yönlendirmeleriyle o acıdan arınıyorsun.öncesi ve sonrası olarak;vefat eden oğlumla vedalaştım artık onu her hatırladığımda yoğun bir özlem ve hasret hissetmiyorum.ayaklarımda geçemeyeceğini söyledikleri metatarsalji denilen bir rahatsızlık vardı 3 yıldır hep medikal pedlerle ve ağrı kesicilerle geziyordum 2 gündür ped kullanmıyorum seans aldığım günden beride ağrı kesici kullanmıyorum(kök çakramda sorun varmış,köklenmekte kendimi bu dünya ya ait hissetmekte sıkıntılarım varmış)sırtımda kendime ait olmayan dünyanın yükünü taşıyormuşum o kadar hafifledimki...seans aldıktan sonra 2. günün sonunda size 'el veriyor' sufi metoduyla hem kendi kendinize şifa evrin hemde başkasına şifa verin diye ...kendinizi nasıl temizleyeceğinizi şifa vereceğinizi öğretiyor.7/24 mesajlara cevap yazıyor sorunlarınıza yönlendirme yapıyor.ben kendi adıma memnun kaldım umarım başkalarına da şifa vesilesi olur.
sevgili gia51 gia51 öncelikle başın sağolsun
tarifi olmayan bir acı olsa gerek :KK43: Paylastigin bilgiler için çok teşekkürler. Umarım şifa olur!

Merhaba, “el veriyor” gercekten sifa verebiliyor musunuz? Oldu mu?

merhabalar ,evet gerçekten şifa verebiliyorum ,oglum ,eşim annem babam la ilgili tecrübelerim var...ağrıyı geçirebiliyorsunuz,Binnur hanımdan sonra ağrı kesici kullanmadım ben ,deyim yerindeyse leblebi gibi p.rol yutardım önceden...

Merhaba,öncelikle geçmiş olsun,umarım aynı sıkıntıları tekrar yaşamazsınız.Binnur Hanımın yeri hangi şehirde acaba

merhaba inanın şu an nerde bilmiyorum,sosyal medya dan takip ettiğim kadarıyla eğitimler organizasyonlar ....çok yoğun...işletme no sunu vereyim:… ,yardımcı olurlar size

merhaba inanın şu an nerde bilmiyorum,sosyal medya dan takip ettiğim kadarıyla eğitimler organizasyonlar ....çok yoğun...işletme no sunu vereyim:… ,yardımcı olurlar size
ben de binnur dumandan aldım ocak ayında ama hiçbir değişim olmadı. Bir de ne heveslerle bekledim kendisi. Şuan 3. 21 gündeyim hala bir değişiklik yok

seans sırasında benim çok hızlı ilerlediğimi konsantrasyonumun iyi olduğunu o yüzden hızlı bir açılımdan bahsetti ve ekledi bazende kişinin hakedişi yoksa(yani zamanı gelmediyse) hiç tepki almıyorum ....bence size öğretilen şifa çalışmalarına sıkı sıkı sarılın adına ister tefekkür diyin ister meditasyon yapın .ölmeden önce ölmek dedikleri şeye bu hayattayken yaklaşabilirsek ne mutlu bize ;tövbe istiğfar edin kendi yönteminizle içinizden nasıl geliyorsa;kimi namaz kılar ,kimi eline kağıdı kalemi alır yazar,kimi ağıt yapar.... Allaha teslim olun.yürekten inanıyorumki sizde değişiklikleri göreceksiniz

seans sırasında benim çok hızlı ilerlediğimi konsantrasyonumun iyi olduğunu o yüzden hızlı bir açılımdan bahsetti ve ekledi bazende kişinin hakedişi yoksa(yani zamanı gelmediyse) hiç tepki almıyorum ....bence size öğretilen şifa çalışmalarına sıkı sıkı sarılın adına ister tefekkür diyin ister meditasyon yapın .ölmeden önce ölmek dedikleri şeye bu hayattayken yaklaşabilirsek ne mutlu bize ;tövbe istiğfar edin kendi yönteminizle içinizden nasıl geliyorsa;kimi namaz kılar ,kimi eline kağıdı kalemi alır yazar,kimi ağıt yapar.... Allaha teslim olun.yürekten inanıyorumki sizde değişiklikleri göreceksiniz
Eğer kişinin hakedisi yoksa bunu seans öncesi söylüyormus. Ben programında da dinledim. Zaten seansa girmeden 2 ay önce a’dan z’ye her şeyini dinledim kendisinin. Eğer kişi hazır değilse “sen suan hazır değilsin deyip gonderirim” dedi bi programda. Benim de konsantrasyonum iyi ki ben son bi senedir meditasyonlarla içli dışlıyım. Kaldı ki yani bizler profosyonel değiliz kimse tam konsantrasyon sağlayamaz özellikle de online bi terapide bunu kendisi de bilmesi gerek. Özellikle de hiç meditasyon yapmamıs insanlar geliyor kendisine bunu da söylemişti. Ödevlerimi hâlâ yapıyorum tabi. Hatta bana verilen ödevleri her gün yapıyorum ki normalde haftada en az 2-3 kez yeterli olanları. Yani bilemiyorum işe yaramayınca “hakedişi gelmemis” demesi hoş olmaz. Zaten kendisiyle tvde ya da tesadüfen sosyal medyada karsılasmak hakedismis dediğine göre. Ben de bu yolculuktayken tesadüfen gördüm kendisini. Çünkü kendisi programlarda videolarda o kadar kesin konusuyor ki normalde buna inanmayan insanlar dahi sonuç alıyor diyor. Bana seans sonrası ilk 21 günde tamamen iyileşeceksin dedi mesela ama hiçbir değişiklik yok. Aynı sekilde bir akrabam da kendisinden geçtiğimiz ay seans aldı onda da bir değişiklik yok maalesef

Son düzenleme:
Binnur hanımdan seans alalı 4 yıl oldu kendisini de 5 yıldır tanıyorum videolarını canlı yayınlarını vs asla kaçırmam kesinlikle şifa kişinin kendisinde bitiyor bunu Binnur hanımda söylüyor önce senin buna inanmak gerek. Bendeki değişimleri anlat anlat bitmez o kadar iyi geldi ki iyi gelmesi yetmedi bir de el verdiği için bende bir şifa kanalı oldum önce ben iyileştim sonra çevremi iyileştirdim. Çok memnun kaldım iyi ki de aldım zamanında o seansı iyi ki de karşıma çıktı şimdi aldığım nefesin güzelliğinin farkındayım bastığım yerin yediğim yemeğin... Her şey o kadar anlam kazandı ki. Demem o ki fırsatınız varken şifalanın Binnur duman bunun için en doğru adres.

Eğer kişinin hakedisi yoksa bunu seans öncesi söylüyormus. Ben programında da dinledim. Zaten seansa girmeden 2 ay önce a’dan z’ye her şeyini dinledim kendisinin. Eğer kişi hazır değilse “sen suan hazır değilsin deyip gonderirim” dedi bi programda. Benim de konsantrasyonum iyi ki ben son bi senedir meditasyonlarla içli dışlıyım. Kaldı ki yani bizler profosyonel değiliz kimse tam konsantrasyon sağlayamaz özellikle de online bi terapide bunu kendisi de bilmesi gerek. Özellikle de hiç meditasyon yapmamıs insanlar geliyor kendisine bunu da söylemişti. Ödevlerimi hâlâ yapıyorum tabi. Hatta bana verilen ödevleri her gün yapıyorum ki normalde haftada en az 2-3 kez yeterli olanları. Yani bilemiyorum işe yaramayınca “hakedişi gelmemis” demesi hoş olmaz. Zaten kendisiyle tvde ya da tesadüfen sosyal medyada karsılasmak hakedismis dediğine göre. Ben de bu yolculuktayken tesadüfen gördüm kendisini. Çünkü kendisi programlarda videolarda o kadar kesin konusuyor ki normalde buna inanmayan insanlar dahi sonuç alıyor diyor. Bana seans sonrası ilk 21 günde tamamen iyileşeceksin dedi mesela ama hiçbir değişiklik yok. Aynı sekilde bir akrabam da kendisinden geçtiğimiz ay seans aldı onda da bir değişiklik yok maalesef
Merhaba bende 1 sene önce Binnur Hanımdan seans aldım. Aynı şekilde iki ay tüm videoları ve canlı yayınlarını izledim ve öyle seans almaya karar verdim.

2019 yılında bilinçaltı ve enerji ile ilgili eğitimler aldım, ama hep birşey eksik kaldı. Ödediğim eğitim ücretlerinde zoom üzerinde 50 - 60 kişiye aynı anda bilgiler anlatılır, dosya gönderilir ve artık kendi başına öğrendiklerinle yoluna devam et denir.

Binnur Hanıma verdiğim ücret kuruşuna kadar helaldir, bana birebir seans yaptı, tüm enerji kanallarımı derinden temizledi, benim enerjimi düzenledi ve yoluma rehber oldu.

Haziran 2022 de aldığım seans ile birlikte, çocuğumun değişimleri, bendeki umudu pekiştirdi.

Yılların birikmiş olan üzüntüleri, travmaları, atalardan gelen negatif aktarımlar, bilinçaltında alışkanlık haline gelmiş kodlamalar, katman katman bedende, enerji bedende ve hücresel hafızada birikmişlerin tümünün tek seferde dönüşmesini beklememeliyiz.

Binnur Hanım üzerimde bulunan tüm negatif enerji ve eklentileri o tortuları atalardan gelen ağır enerjileri temizlemesine kanal oldu ve bana el verdi, artık bu yolu ben yürümeliyim.

Binnur Hanım ihtiyacım olduğu zamanda, yoluma ışık tutan bir rehberim oldu.

Benim kalçamda ağrım vardı, aradan bir kaç ay geçtiğinde, ağrının geçtiğini idrak ettim.

Benim vesilem ile bir çok arkadaşım ve kendi kardeşlerimde seans aldı.
Her insanın iyileşmesi farklı zamanlarda gerçekleşiyor. Kiminde ilk 21 günde olur, kiminde 1 sene sonra olur.
Hastalıklara sebep olan sıkışmış duygular adım adım dönüşerek gittikçe, iç dünyamızda dengeye geldikçe, iyileşme kaçınılmaz gerçekleşiyor.

Aile dizilimde yapılan seans sonrası, konu ile ilgili konuşulmaz, sistemin enerjinin yerli yerine oturması için en az 6 ay gerekiyor. Ben çalışma yaptım olmadı dediğimiz zaman, misal ( astral )aleminden madde alemine aktığını görmediğimiz enerji blokaja uğradığına inanıyorum. Neye odaklanırsak o gerçekleşir.

Benim bir yerimde ağrım oluştuğunda, elimi ağrıyan bölğeye koyup niyet ederim, Allahım şifa veren sensin, bu bölgede ağrıya sebep olan sıkışmış duygulardan sıkışmış enerjilerden arınmaya senin şifan ile şifalanmaya niyet ediyorum derim.

Orada hücrelerde hangi duygu varsa onu hissederim, bazen görüntü gelir, enerji aktıkça rahatlama gelir.

Bıkmadan usanmadan beklentiye girmeden, verilen ödevlere devam edin, inanın geçmez dediğiniz neyse geçecek.

Beklenti enerjisi şifayı geciktirir. toprağa bir tohum ektik, acaba filizlendimi diye onun üzerini sürekli açarsak, tohum geç filizlenir yada çürür. Gayret bizden Şifa Allahtan.

Telefon ekranımda şükür yazan fotoğraf var, her elime aldığımda şükür ediyorum. Şükür ettiklerimiz çoğalır.
Uzun yazdım hakkınızı helal edin. Binnur Hanım ile beni sevdiklerimi karşılaştıran Rabbime ne kadar şükür etsem azdır.

X