Çalışan annelerden yardım

Aizin krese para veresiniz yok bence cunku bir yasinda hatta bebekleri bile verebileceginiz kresler var anneniz bakmak istemiyor neden zorluyosnuz zaten oze egitim ve kres ihtiyaci var bir suru kres var calismak istiyosaniz krese vericeksiniz konusmasi sart degil bezi birakmasi sary degil sadece iyi miktarlar vermeye hazir olun

Merhabala konuyu güncellemek istedim.
Anaokuluna yazdırdım. İlk gün zorlandık.ogretmeni çok normal karşıladı alışır dedi zamana bırakalım. Önce günde 2 saatle başlayalım dedi tmm dedik. 2 saatte bir şekilde oyalanmis.hic oyuncaklara ilgi göstermemiş hep dışarıda salıncakta oynamak istemiş. Ne sever dedi öğretmeni sevdiği oyuncaklari götürdüm. Üçüncü günde gitti. Normalde öğlen yemeği veriliyor yemiyor hiç reddetmiş hep. Çok denedik dedi dışarda salıncakta oturtuttum yesin diye olmadı dedi tamam dedim.
4. Gün goturdum içeri girmek istemedi bende girdim biraz dalınca çıktım.pesimden ağlamış hep kucak istemiş öğretmenin kucağında oturmuş.
Bu sırada kresten çıkıp özel eğitime gittigimzde özel egitimi istemiyor.normalde öğretmenini odasını çok severdi koşarak giderdi. Gitmek istemedi ağladı odasına girmedi. Ogretmen önce zorladı aldı içeri ağlamış vurmuş öğretmeni isirmis. Normalde asla böyle bişe yapmaz. 2 aydır özel eğitim alıyor aynı öğretmenden. Öğretmen çıktı dışarı noldu bu çocuğa dedi hircinlasmis beni hiç dinlemedi ve vurdu ilk defa böyle seyelr yaptı dedi. Bişe diyemedik uykusu vardır filan dedik anlamadık bizde çünkü.
Sabah yine anaokuluna bırakıyorum kapıdan girmek istemiyor dün de bı şekilde bıraktık öğretmeni resim atıyor bana araba vermiş salıncakta sallamış mutluydu.
Eve geliyoruz ağlama krizine girdi susturamadik ne istediğini bilmiyoruz sadece agliyor.
Özel egitimi vardı öğleden sonra oraya gittik derse girmedi ağladı ağladı ne dediysek ikna olmadı. Öğretmeni böyle ders yapamayız dedi gönderdi.
Bu sabah anaokuluna gittik yine girmek istemedi.girince sadece salıncağa oturuyor başka bişe istemiyor içeri girmek istemiyor.
Öğretmeni de ben ilgileneyim siz gidin dedi vedalaştım çıktım peşime ağladı. Daha eve varamadan öğretmeni aradı gelip alirmisiniz diye.gittim öğretmeni isirmis kollarını tirmalamis. Öğretmeni dedi böyle olmaz sadece bir kişi bununla ilgilenmeli biz burda toplu hareket ediyoruz olmuyor paranizida veriyim deyip kibarca kovuldum.anliyorum haklı bişe diyemedim.
Hiç böyle davranışları yoktu.sirf özel eğitim alırken herşey güzel gidiyordu. Anaokuluna başlamak iyi gelmedi. Ne etkiledi onu bilmiyorum çok hircinlasti.
Gün boyu sadece kendi istediği olsun istiyor hayır kelimesini asla kabul etmiyor.onceden uyumluydu benimle smdi uyumsuz. Sözümü hiç dinlemiyor. Ağlama krizleri yaşıyoruz.
Doktora götüreceğim haftaya tekrar randevumuz var.
Sonrasında ne yapacağımı bilmiyorum borcumuz var işi birakamiyorum.
Özel eğitimini artirmak istiyorum alanında iyi öğretmenlerle görüştüm saati 500 TL
Ben calismasam bunu hiç karsilayamam. Haftada 2 gün yetmiyor dha çok saat alması lazım.
Durum bu şekilde smdilik ne yapacağımı bilmiyorum.

X