Çalışan kadın olmak ve bütçeler

birmuhendisanne

sma hastası 'muhammedaliyasasin'!!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
3.419
13.838
35
Altın zaten 50 bine yakın tuttu ev eşyası beyaz eşya mobilya tv 50 ye yakındır perdeler halılar mutfak derken 150 ye yakındı.
Altınlara bişey diyemem ama eşyalar için çok uçuk rakamlar harcanmış. Eşim doktor ben mühendisim bu bütçenin çok çok azını harcadık ☺️ keşke daha makul şekilde halletmiş olsaydınız.

kanarya56

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.375
873
23
Ee eşiniz bunu kusura bakmayın arabayı bile satsa yapamaz. Demek ki sadece ev değil eşyalara vs bile aile yardım etmiştir. 150 bine her şey yapılmış. Siz ne yaptınız? Zira beyaz eşya yatak odası vs sizin yapmanız gerekiyordu. Demek ki sizin aileniz hiç bir şey yapmadı. Yarı yarıya ödedik bir diyorsunuz bir eşim 150 ye düğün yaptı diyorsunuz. Anladığım tek şey her şeyi eş ailesi yaptı. Ama siz 200 liranın lafını yapıp aldığımız araca binmesinler binerlerse öne asla oturtmak istemiyorum diye sürekli takılıyorsunuz. Onlarda sizi kendi evlerinden atsalar yeri zira o kadar şeye hoşnut değilsiniz. En başta ev vermeyeceklerdi ne de her şeye yardım etmeyeceklerdi haketmeyen insanlara yapacaklarına kurumlara ya da kendilerine harcamalıydılar
Canım yanlış anlıyorsun 150 binin yarısı kız tarafının masrafı. Yatak odası 2 bilezik bulaşık makinesi fırın mutfak damatlık çoğu şey üstümüze düşenden fazlasını yaptık :)

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
3.324
9.903
Açmıycam bidaha konu :KK43:
Ben açma demedim ki ac bana ne istediğin kadar aç beni ilgilendirmez sadece dün mune uyardı bu kadar konu açılmaz feyk misin diye ...dikkatimi çekti bugünde siteye girince senin 3 veya 4 konunu görünce ve konularin hepsi aynı, başlık farklı ama içerik aynı okudum şaşırdım aynı konuya cevap vermiş durmuşuz gibi oldu

elektra

Guru
Pro Üye
13 Eylül 2015
5.167
20.853
Canım yanlış anlıyorsun 150 binin yarısı kız tarafının masrafı. Yatak odası 2 bilezik bulaşık makinesi fırın mutfak damatlık çoğu şey üstümüze düşenden fazlasını yaptık :)
Durumun olur yaparsın istersen 500 e yaparsın ama sonra sıkışıcaksan boşa yapmış olursun. Üstüne hemen araba alınmış her şey borç :bicak:

kanarya56

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2021
1.375
873
23
Ben açma demedim ki ac bana ne istediğin kadar aç beni ilgilendirmez sadece dün mune uyardı bu kadar konu açılmaz feyk misin diye ...dikkatimi çekti bugünde siteye girince senin 3 veya 4 konunu görünce ve konularin hepsi aynı, başlık farklı ama içerik aynı okudum şaşırdım aynı konuya cevap vermiş durmuşuz gibi oldu
Mune kim 🤷🏻‍♀️

Spizella

Realist
Pro Üye
27 Ağustos 2017
12.876
28.143
maaş kartını eşine veren kadınlardan olma da kuzum.hayat müşterektir o konuda haklısın
Cümlemin başıyla sonu çok komik olmuş hem paranızı göndermeyin demişim hem eşime para gönderiyorum demişim :KK70:

Bizdeki durum aslında şu. Ben eşimden yaklaşık 2 kat fazla maaş alıyorum. Eşim de aldığımız tarlanın kredisini ödüyor ben de ona destek atıyorum :)

Loveitred

Ben, şahsen, bizzat, kendim
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
8.721
20.748
Adam daha napsın istiyorsun peki? Kalan 400lıranın 400unu de sana verıyormus, daha ne kullanılması?

MssPARE

Herkese yetişirsin de bir kendine geç kalırsın
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
3.324
9.903
Dün böyle bir mesaj yazmadım karıştırıyor olabilir misiniz?
Şimdi baktım görümcem diye konuya umayumay35 diye bir üye sizi etiket yapmış kanarya alıntı yapınca direk sizin isminiz görülüyor göz yanılması oldu galiba dikkat etmemişim pardon