Çalışan kadın olmak ve bütçeler

Ben açma demedim ki ac bana ne istediğin kadar aç beni ilgilendirmez sadece dün mune uyardı bu kadar konu açılmaz feyk misin diye ...dikkatimi çekti bugünde siteye girince senin 3 veya 4 konunu görünce ve konularin hepsi aynı, başlık farklı ama içerik aynı okudum şaşırdım aynı konuya cevap vermiş durmuşuz gibi oldu
Mune kim 🤷🏻‍♀️

maaş kartını eşine veren kadınlardan olma da kuzum.hayat müşterektir o konuda haklısın
Cümlemin başıyla sonu çok komik olmuş hem paranızı göndermeyin demişim hem eşime para gönderiyorum demişim :KK70:

Bizdeki durum aslında şu. Ben eşimden yaklaşık 2 kat fazla maaş alıyorum. Eşim de aldığımız tarlanın kredisini ödüyor ben de ona destek atıyorum :)

Adam daha napsın istiyorsun peki? Kalan 400lıranın 400unu de sana verıyormus, daha ne kullanılması?

Dün böyle bir mesaj yazmadım karıştırıyor olabilir misiniz?
Şimdi baktım görümcem diye konuya umayumay35 diye bir üye sizi etiket yapmış kanarya alıntı yapınca direk sizin isminiz görülüyor göz yanılması oldu galiba dikkat etmemişim pardon

Bzm evde ortak hesap çift kart kullanılıyor önce her ay kira fatura kredi ödeniyo kalanla eşm Market yapar bende üst baş ne blim öle harcarm yani kimse kmseye noie harcadn demiyo anlamadmki evn himayesiz maddi anlamda sizde olsn istiyorsunz sanırm ama bu yanlş herşey ortak maaşta kii siz çalşmycam demşsinz çalşmadğnzda eşniz ben kazzandm benm param vermiyorum derse ne olacak.. çalşmamayı planlıyorsanz eşinizle iyi geçinin şuan derim :)

Yok hayatım, siz mune yazdı deyince hanımefendinin tüm konularına baktım bu topikte size yazdığım mesaj dışında bir mesajım yok😌
Bu konusu değildi görümcem konusu dikkatsizlik olmuş direk koyu renkte sizin isminiz olunca öyle sandım tekrar özür dilerim

Şimdi baktım görümcem diye konuya umayumay35 diye bir üye sizi etiket yapmış kanarya alıntı yapınca direk sizin isminiz görülüyor göz yanılması oldu galiba dikkat etmemişim pardon
Olur öyle şeyler, asıl komik yanı siz böyle yazınca hafızamdan şüphe ettim🤣 Yazdığım topikleri, ne yazdığımı kime yazdığımı unutmam ama dedim mune hafızan gidiyor galiba 🤣🤣🤣🤣

Olur öyle şeyler, asıl komik yanı siz böyle yazınca hafızamdan şüphe ettim🤣 Yazdığım topikleri, ne yazdığımı kime yazdığımı unutmam ama dedim mune hafızan gidiyor galiba 🤣🤣🤣🤣
Aynı şey bende de oldu durdum kaldım öylece😄
Şuan aklımdan geçenleri bir bilseniz 🙄 korku telaş her sey ve dahasi beni unutmazsınız artık :KK70:

Bzm evde ortak hesap çift kart kullanılıyor önce her ay kira fatura kredi ödeniyo kalanla eşm Market yapar bende üst baş ne blim öle harcarm yani kimse kmseye noie harcadn demiyo anlamadmki evn himayesiz maddi anlamda sizde olsn istiyorsunz sanırm ama bu yanlş herşey ortak maaşta kii siz çalşmycam demşsinz çalşmadğnzda eşniz ben kazzandm benm param vermiyorum derse ne olacak.. çalşmamayı planlıyorsanz eşinizle iyi geçinin şuan derim :)
Haklısınız ben sesimizi çıkarmıyım :)

Bizim hesap baştan beri ortaktır eşimle.
Maaş kartı bendedir , maaşını çekerim benim hesaba atarım.
Tüm ödemeleri yaparım.Eşime harçlığını veririm. Zaten ay başında ne verdiysem hemen hemen ay sonuna kadar cebinde kalır diyebilirim. Market alışverişi de ben de olduğu için eşim pek para harcamaz.
Tüm ödemeleri yaptıktan sonra hesapta bu kadar kaldı derim.
Hesabın ortak olduğunda daha bereketli olduğuna inanırım ben.

Bizim hesap baştan beri ortaktır eşimle.
Maaş kartı bendedir , maaşını çekerim benim hesaba atarım.
Tüm ödemeleri yaparım.Eşime harçlığını veririm. Zaten ay başında ne verdiysem hemen hemen ay sonuna kadar cebinde kalır diyebilirim. Market alışverişi de ben de olduğu için eşim pek para harcamaz.
Tüm ödemeleri yaptıktan sonra hesapta bu kadar kaldı derim.
Hesabın ortak olduğunda daha bereketli olduğuna inanırım ben.
Sağolun bizde de öyle ama maaaş bende değil onda toplanıyor o yüzden bilemedim 🤷🏻‍♀️

X