Çalışmak güzel ama çok çalışmak?

kamunun da zorlukları var elbette ama özel sektöre göre şartların çok daha iyi olduğu kesin. Keşke üniversite biter bitmez özel sektörde işe girmek yerine bir yıl deli gibi kpss çalışsaydım. O zamanlar atanma oranı da daha iyiydi. Bir pişmanım bin pişmanım kısmet
ama zorundayım ve ne yalan söyleyeyim severek de çalışıyorum
Tam olarak bu. Ben de zorunda olduğum için rahatlığı özleyip mırınkırın ediyorum ama biliyorum evde otursam ondan da sıkılacağım. Aslında istediğimiz mesai saatlerinin azıcık düşmesi hem evimizde geçirdiğimiz vaktin kalitesi artar hem de ekstra motivasyon sağlardı
Hiç yoktan iyidir tabiki. Yıllardır çalıştığım bir iş yerinden kendi istediğimle sıfır tazminatsız ayrılmıştım hala içim gider. Şuan ki yerimde de henüz 10 ayım oldu sadece.

Homeoffice imkanı yok mu? Ben mesela haftanın yarısını homeoffice çalışıyorum ve çalışmaya erken başlayıp erken bitiriyorum tüm günüm gitmemiş oluyor mesela.

Her şey illa para lazim mecburum kaynakli degil. Saplanip kaldiginiz girdaplardan cikmaniz cogu zaman cok basittir. Malesef ünlü ya da zengin degilseniz Istanbulda yaşamaya diretmemeniz gerekio en basiti.

İş yerinize daha yakın taşınmayı deneyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…