cam caydanlık kullanan var mı

esc_

kaan'ım canım oğlum
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
669
6
CADIARZU çaydanlığımı değiştirmek istiyorum cam olanları var nette araştırdım ateşe dayalıklı diyor ,sizler kullanıyor musunuz önerir misiniz

ben kulanıyorum cnm epey bi önce annem hediye etmişti ben çok memnunum hergelende innaılmaz beğeniyo nazar değip kırılıcak diye korkuyorum:)çayın demini filan anlıyosun ama musluk suyu kullanmıyacaksın hazır sularla demlemek gerekiyo kireç açısından tavsiye ediyorum anlıyacağın:)

benim çaydanlığımında altı çelik üstü cam
ben gayet memnunum ayrıca içinde kendinden süzgecide var çay koyarken oldukça rahat oluyor
alırken bende çok düşünerek aldım ama sonunda ne olursa olsun dedim çünkü çok beğenmiştim
sonra farkettim ki tek tek de satılıyormuş zaten

bende sadece üst kısmı var..
ıhlamur falan yepıyorum ben...
tıkır tıkır kaynarken görüntüsü çok güzel..
ama bende nazar değip kırılacak diye çok korkanlardanım

yaa ben çok istiyorum ama hiçbir yerde bulamıyorum mafoldumben

bende de sadece üst kısmı var bitki çayı yapmak için henüz hiç kullanmadım ama satan bir mağaza,dükkanın önüne piknik tüpünü yakmış,çaydanlığı da bir güzel koymuş üstüne tıkır tıkır kaynıyordu çok şeker bir görüntüsü var.Hem fiyatı daçok uygun.20 TL çaydanlık alt üst takım,tek üst 15 Tl

bende alsam mı diyodum..gerçekten şeffaflık açısından çok hoş..çayı kaynarken görmek fln.. alayım bari zemuszemus

hwm alt hem üst olarak istiyorum ben

annem kullanıyor misafirden misafire :):) cayı sunum acısından daha guzel oluyor ..
ancak yıkarken çok kırdı yaa camı biraz narin mi oluyor nedir dikkatli kullanmak gerek..

Alan arkadaşlar sizlerinde çaydanlık çok mu hafif ben yeni aldım ama çok hafif kullanıp kullanmama arasında kaldım

Bende vardı. Görsel olarak güzel ama çok ısınıyordu. Ben verim sağlayamadım, çeliğe geri döndüm.

X