Mutfak Dekorasyonu cam seramik

rapsodi

Kardelen
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2007
282
1
arkadaşlar Allah izin verirse ben yaz sonunda yeni evime geçicem.mutfak için, tezgah ile dolap arasına döşenen cam seramikler var.görüntü olarak çok hoş ve oldukça şık duruyor.bende onlardan yaptırmak istiyorum.görüntü kadar kullanışlı olması da önemli.şu ana kadar duyduğum tek olumsuz şey, metal kepçelik veya havluluk için delinmiyormuş cam olduğu için kırılıyormuş.cam seramik yaptırıp, kullanan arkadaşlar varsa olumlu olumsuz yönlerini paylaşır mısınız.

cam seramik dediğiniz cam tuğlalar mı oluyo herhalde onlardır ben de onları çok seviyorum ama böyle bir uygulama yapan görmedim bende mutfakla odamı birleştirip alçı kemer yerine cam tuğla koymayı düşünüyorum uygulayanlar varsa ben de yorum bekliyorum bayanlar

yok canım cam tuğla diil. minik seramikler varya onlardan. görüntüsü cok güzel ama kullanısı bilemiyorum

yok canım cam tuğla diil. minik seramikler varya onlardan. görüntüsü cok güzel ama kullanısı bilemiyorum

aydınlattığınız için teşekkürler ben onlara cam seramik denildiğini bilmiyodum benim gündemimde cam tuğlaar olduğu için direk ona kitlenmişimkaydirigubbakcemile3

evet canım benimki cam seramik üzerine havluluk yapmayı bende istedim fakat gözümüz korktu öyle biişiki içinden çatlıyor ama bugün kuzenim söyledi bunların matkap ucu farklıymış istersen onla olurmuş bi araştır veya sor bakalım
temizliğine gelince gayet rahat birde benimki koyu renk yağ çatlağı hemen belli oluyor kolay temizleniyor

bi dekarasyoncu ile görüştüm.mağazalarında vardı cam seramiklerden.dedim ben çok beğeniyorum bunları ama aksesuar delinmiyormuş.biz deliyoruz hiç de bahsettiğiniz sorunları yaşamadık dedi.belki de dediğiniz gibi onları delmek için ayrı bir makkap ucu var.ha bu arada kolay temizleniyor olmasına sevindim.satışını yapan birkaç yerle de görüştüm temizliği açısından şikayet gelmiyormuş.görünümünden çok kullanım kolaylığı önemli benim için. görünüme değil kullanışlı olmasına para vemek istiyorum.

Son düzenleme:
X