Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin esansı kullandım mucizelerine inanamadım

akasyapapatya

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2011
613
158
arkadaşlar ben daha önce çam terebentin yağı kullanmıştım 1 sene önce saçım omuzlarımdan bel çukuruna kadar uzamıştı bu kez yaklaşık 1 ay önce çam terebentin esansı aldım sdece 1 kere esanslı şampuan kullandım 1 ay sonra saçım çene hizasındayken şimdi omzumu heçmiş artı masaj şekinde bugün ilk kez uyguladım ve saçımdaki yumuşaklığa fönlü gibi görüntüsüne ve tel tel ayrılmasına inanamadım ve yağ gibide cıvık cıvık olmadı saçımda emildi gitti krem gibi yani ve saçım şuan pamuk gibi elim kayıyo gidiyo tavsiy ederim bu çam esansı çam sakızıyla yapılıyor yani yenilen birşey olduğuna göre zehirlenme yapmaz diye düşündüm tarifesindede yazıyor zaten masaj olarakta kullanılıyormuş

Çam terebentini bende şampuanıma katarak kullanıyorum, faydasını görüyorum..

Fakat esansını duymadım; nasıl kullanıyorsunuz..Çam terebenti esansı mı yazıyor üstünde ?

evet bu yağ gibi değil su gibi bişey elinizde emilip gidiyor yağ gibi kalmıyor kokusu çam ağcı gibi keskin bir koku ama sonuçta çam kokusunu herkez beğenir kötü bir koku değildir tabi tercihe dayanır kullandıktan sonra yıka yada krem gibi saçında dursun isteğe bağlı

arkadaşlar ben daha önce çam terebentin yağı kullanmıştım 1 sene önce saçım omuzlarımdan bel çukuruna kadar uzamıştı bu kez yaklaşık 1 ay önce çam terebentin esansı aldım sdece 1 kere esanslı şampuan kullandım 1 ay sonra saçım çene hizasındayken şimdi omzumu heçmiş artı masaj şekinde bugün ilk kez uyguladım ve saçımdaki yumuşaklığa fönlü gibi görüntüsüne ve tel tel ayrılmasına inanamadım ve yağ gibide cıvık cıvık olmadı saçımda emildi gitti krem gibi yani ve saçım şuan pamuk gibi elim kayıyo gidiyo tavsiy ederim bu çam esansı çam sakızıyla yapılıyor yani yenilen birşey olduğuna göre zehirlenme yapmaz diye düşündüm tarifesindede yazıyor zaten masaj olarakta kullanılıyormuş

cam terabentın esansı nerelerde satılır yagı mı daha ıyı pekı yoksa esansımı ne kadara aldınız bu arada bıraz derın bılgı verırımısınız nekadar beklettınız falan ?

Canım esansımı daha faydalı geldi uzattı saçlarını yağımı bende kullanmayı düşünüyorum ve ne şekilde kullandığını ayrıntılı anlatırmısın umarım bizede yarar dahada uzar saçlarımıız :)

arkadaşlar fiyatı 5 veya 6 tl ye satılıyor.aktarlardan alabilirsiniz fayda olarak ikiside çok faydalı ve kısa sürede uzama sağlıyor esans olanı da tıpkı yağı gibi şampuana katılarak kullanılıyor 1 kapak yeterli veya saç diplerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.esans yağ deyil losyon dur. kepei yok etmede,saç gürleşmesine ,saç dökülmesini gideriyor.e tabi bunun sonucundada saç uzar elbette

yağ olanını şampuana katıp şampuan gibi kullanmaktan başka alternatifiniz yok esans olanını hem şampuna katıp hem masaj yoluyla uygulayın yıkamanıza gerek yok yıkamak isterseniz eğer 2 saat bekletip şampuan kullanarak saçtan arındırın (not-kuru saça masaj yapın daha iyi oluyor ıslak saçta denemedim )

Teşekkür ederim canım 1-2 gün içinde yağını yada esansı alıp denicem umarım dahada çok uzar saçlarım :)

benım kardesımın sacı cok seyrektı dokuluyodu suan hem cok uzadı kalınlastı ve dokulmuyo
aynısını banada yaptı ama bende oyle bı etkısı olmadı hatta dahada fazla arttırdı dokulmesını
acaba ksııye gore degısıyomu bu ıyılesme durumu???

benım kardesımın sacı cok seyrektı dokuluyodu suan hem cok uzadı kalınlastı ve dokulmuyo
aynısını banada yaptı ama bende oyle bı etkısı olmadı hatta dahada fazla arttırdı dokulmesını
acaba ksııye gore degısıyomu bu ıyılesme durumu???
şimdi biz bayanlarda şu var bir bakım ürününü ve ya her hangi bir bakımı yapığımızda ilk seferde sonuç alamadığımız zaman onu bırakıyoruz halbuki tam tersi bir kaç kere denemeden sonuç alamassınız ben saçıma direk sürdüm her yerine iyice yedirdim bu gün sadece 2 tel saçım döküldü öncesinde avuç avuçtu ünde 100 tel normalmiş zaten dökülmesi

şimdi biz bayanlarda şu var bir bakım ürününü ve ya her hangi bir bakımı yapığımızda ilk seferde sonuç alamadığımız zaman onu bırakıyoruz halbuki tam tersi bir kaç kere denemeden sonuç alamassınız ben saçıma direk sürdüm her yerine iyice yedirdim bu gün sadece 2 tel saçım döküldü öncesinde avuç avuçtu ünde 100 tel normalmiş zaten dökülmesi

canım ben 1 yıl sabırla kullandım kızkardesımı gordukce bırakmam ımkansızdı.ama olmadı bende oyle bı etkı yapmadı ılk kutuyu kendım kullandımbaktım devam edıyo 2.kutuyu kardesım hazırladı ama yok ıste olmadı ama buyuk cogunlukta ıse yaradı etrafımdakılerde

canım ne kadar sürede ne kadar uzadı.? iyice detaylı bilgi verirsen ?bende haftaya başlarm heralde..bi 2-3 ayda 5 cm daha uzasa yeter bana.:KK6::13:

Son düzenleme:
slm kızlarr bana özelden memnun kaldınız çam terebentinin adını yazarmısınız sahtesni almaktan korkuyrm

400 ml sarımsak şampuanının içine bir damlalık çamterebentin koydum saçlarımı o şampuanla hafta bir iki kez şampuanlıyorum umarım hızla uzar

kullanan ve onaylayan biri olarak yazmak istedim.
çam terebentin gçekten işe yarıyor arkadaşlar. benim saçlarım düz ve ince telli olduğu için hafif sertleştirmişti ama uzama hızını 2 katına çıkarmıştı. tekrar bir kür yapacağım yakınlarda..

Canım ben bu doğal saç bakımlarından kopamaz oldum artık ve çam terebentinede başladım bugün ben gittiğim aktardan çok memnunum çok ilgileniyor saolsun alıştı tabi bana çam terebentin yağı istedim direk şampuanamı katıcaksın dedi baktım esansını verdi bunu katmamı söyledi şampuana ayrıca durulanmayan saç bakım suyu hazırladım gliserin çam terebentin ve bikaç yağ ile daha sabah akşam kullanıcam ay çok memnunum saçlarımın yeni halinden hem uzuyor hemde bugün yıkadım dökülme yaşamadım hemde 1 tel bile toplayamadım bi yerden çok sevindim bakımlarımla çok mutluyum :KK16:

Son düzenleme:
Canım ben bu doğal saç bakımlarından kopamaz oldum artık ve çam terebentinede başladım bugün ben gittiğim aktardan çok memnunum çok ilgileniyor saolsun alıştı tabi bana çam terebentin yağı istedim direk şampuanamı katıcaksın dedi baktım esansını verdi bunu katmamı söyledi şampuana ayrıca durulanmayan saç bakım suyu hazırladım gliserin çam terebentin ve bikaç yağ ile daha sabah akşam kullanıcam ay çok memnunum saçlarımın yeni halinden hem uzuyor hemde bugün yıkadım dökülme yaşamadım hemde 1 tel bile toplayamadım bi yerden çok sevindim bakımlarımla çok mutluyum :KK16:

cnm cam terebentın yagını tek basına sursek nasıl olur ıcıne de bıkac damla badem yagı bı kac damla zeytınyagı falan ne dersın ?? ıse yararmı ??

ben de başladım çam terebentin yağına salı günü yıkadım saçımı bugün yine yıkayacağım umarım işe yarar saçlarım hızla uzasın istiyorum sonuçları yazacağım perçemlerimi ölçtüm salı günü ordan anlayacağım uzayıp uzamadığını:21:

X