Çamaşır ve Kurutma Makineleri Çamaşır Makinesi Sorunları ( Hanımlar yardım edin !!!!!!)

mceyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2016
1
0
31
Hanımlar merhabalar,
Ben ODTÜ Ündüstri Ürünleri Tasarımı 4. sınıf öğrencisiyim. Bu yıl bitirme projesi olarak bir araştırma yürütmekteyim. Bu araştırma sonucunda sizlerin de yardımıyla bir ürün tasarlamak istiyorum. Bu ürün günlük yaşantımız içerisinde her zaman ihtiyaç duyduğumuz çamaşır makineleriyle ilgili. Sizlerin de sayesinde belki de tamamen isteklerimize uyan yeni bir çamaşır makinesi yapmış olacağız. :KK9:

Şimdi sizlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini öğrenebilmem için bir kaç sorum olacak.Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Yeni bir üyeyim fakat senelerdir bütün sorunlarıma kulüp içerindeki başlıklar ve sizin yorumlarınızla çözüm buldum.:KK5:

Şimdi sorularım şu şekilde:
1. Evde kaç kişinin çamaşırı yıkanıyor?
2. Ne kadar sıklıkla çamaşır yıkıyorsunuz?
3. Çamaşırlarınızı en çok hangi ayarda yıkıyorsunuz?
4. En çok hangi saatler arasında yıkıyorsunuz?
5. Çamaşırlarınızı en çok hangi sebepten dolayı yıkıyorsunuz? (ter, koku, yemek lekesi vs. )

Şimdiden ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkürler :KK200::KK52:

Dort kisi, haftada iki veya uc kez, renklilet kirk beyazlr 60 70, cogunlukla aksam, tabi ter leke koku bas sebepler.ins basarili olursun canim

Iki kişi haftada iki veya üç çamaşır makinem 9 kg lik ama az az koyup yıkıyorum çünkü istediğim kıyafetin her an temiz olmasını isterim en fazla 40 C gibi normal gunluk yikama programlarini kullaniorum en cok da gece yikarim makinemde gecikmeli bitir ozelligi var gece atiyorum ayarladigim saatte bitmis oluyor sabah da seriyorum
Ayrica sunlari da ekleyim makinelerde en sevdiğim özelliker de bir iki kere giyilmiş çamaşırlar için 15 dk gibi kısa programların olmasi özellikle Bosch makinelerde olan i-dos teknolojisi yani çamaşıra göre su ve deterjan kullanması çok tasarruflu oluyor

Hanımlar merhabalar,
Ben ODTÜ Ündüstri Ürünleri Tasarımı 4. sınıf öğrencisiyim. Bu yıl bitirme projesi olarak bir araştırma yürütmekteyim. Bu araştırma sonucunda sizlerin de yardımıyla bir ürün tasarlamak istiyorum. Bu ürün günlük yaşantımız içerisinde her zaman ihtiyaç duyduğumuz çamaşır makineleriyle ilgili. Sizlerin de sayesinde belki de tamamen isteklerimize uyan yeni bir çamaşır makinesi yapmış olacağız. :KK9:

Şimdi sizlerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini öğrenebilmem için bir kaç sorum olacak.Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Yeni bir üyeyim fakat senelerdir bütün sorunlarıma kulüp içerindeki başlıklar ve sizin yorumlarınızla çözüm buldum.:KK5:

Şimdi sorularım şu şekilde:
1. Evde kaç kişinin çamaşırı yıkanıyor?
2. Ne kadar sıklıkla çamaşır yıkıyorsunuz?
3. Çamaşırlarınızı en çok hangi ayarda yıkıyorsunuz?
4. En çok hangi saatler arasında yıkıyorsunuz?
5. Çamaşırlarınızı en çok hangi sebepten dolayı yıkıyorsunuz? (ter, koku, yemek lekesi vs. )

Şimdiden ilginiz ve yardımlarınız için çok teşekkürler :KK200::KK52:

Biz 8 kisiyiz evde. 2si cocuk oldugu icin nerdeyse hergun camasir yikiyoruz. Cogunlukla renkliler yikandigi icin 40 beyazlarda 60 derecede yikiyoruz. Isten geldikten sonra yikadigim icinde genelde aksam saatlerinde yikaniyor camasirlar.

Projende basarilar:KK66:

X