Camlarınız zahmetsizce pırıl pırıl olsun ister misiniz?

Herbela

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2007
528
2
Arkadaşlar pencerelerinizi silerken bulaşık deterjanı kullanın. Tek seferde pırıl pırıl kurulama gerektirmez hemen kirlenmez yağı kiri söker atar:sm_cool: Yalnız bir arkadaşımız hatırlattı, düşme tehlikeniz varsa bu yöntemden uzak durmanız iyi olur çünkü deterjan elinizi kayganlaştırabilir.

Ben önce şu yer temizliğinde kullanılan deterjanlarla sonra da cam silici bezlerle silerdim ama o şekilde iki su çok yorucu oluyor. Bulaşık deterjanlı suyla şipşak iki dakikada silinip tertemiz oluyor camlar... Hem de hemen tozlanmıyor.

Pardon Ama Anlamadim
Bu Sivi Bulasik Deterjanimi, Yoksa Bulasik Mak. Deterjanimi??

arkadaşlar evi siliyorum süpürüyorum daha işimi bitirmeden halı tüyleri kalebodurlarda sırıtıyor kafayı yicem . halı tüylerini saçları nasıl yok etmeliyim Çok üzgünüm çoook

arkadaşlar evi siliyorum süpürüyorum daha işimi bitirmeden halı tüyleri kalebodurlarda sırıtıyor kafayı yicem . halı tüylerini saçları nasıl yok etmeliyim Çok üzgünüm çoook

Halılar yeniyse normaldir. Süpüregenin fırçsını kullanırsan biraz hafifler

Valla cam silmeyi hic beceremem....

Naparsam yapiyim mutlaka iz kaliyor.....

Cok beceriksizim galiba.....tatlicadiarzu

bende öyle yapıyorum,süngerle köpürttüğüm bulaşık deterjanını sürüyorum
çekçekle sıyırıyorum,hem kolay hem pırıl pırıl oluyor,deneyin,bez çok zahmetli.

camsil iz bırakıyor sevmiyorum önce ıslak bezle sonra kuru bezle güzel camlarımla bakışıyoruz :icecream:

halı yıkadığımız fırçayı ıslatıp halıyı fırçala saçları çok güzel topluyor kolay gelsin.:kahve:

ewet katılıyorum bende bulaşık ilacıyle siliyorum hemen siliniyo hemde çok güzel parlıyo

evt bende bulaşık deterjanıyla siliyorum gerçekten güzel oluyor deneyin iz felen kalmıyor

magic hand ürünlerini dene canım.mikrofiber özelliği var.bezi yıka ve sil camlarını sonuç süper.lekesiz ve kurulamaya gerek yok.

bulaşık deterjanıyla sildikten sonra durulama ve kurulamayı nasıl yapıyorsun yoksa sadece bulaşık deterjanıyla silip sonra kuru bezle mi siliyorsun?

birisi bana da anlatsın..bulaşık deterjanıyla köpürtüyorsunuz ya sonra...durulama,köpüğünü alma, kurulama safhaları varmı yoksa direk kurulamayamı geçiyoruz????

bulaşık deterjanıyla sildikten sonra durulama ve kurulamayı nasıl yapıyorsun yoksa sadece bulaşık deterjanıyla silip sonra kuru bezle mi siliyorsun?

birisi bana da anlatsın..bulaşık deterjanıyla köpürtüyorsunuz ya sonra...durulama,köpüğünü alma, kurulama safhaları varmı yoksa direk kurulamayamı geçiyoruz????

aynen aynı soruyu ben soracaktım.....nasıl yapıyosunuz baştan sona bi anlatsanızz...bu aralar beynim durdu ayrıntılı anlatılmadan hiç bişeyi anlamıyom..:eek:klava::eek:klava:

Ve lütfen acil cevap..malum ev berbat halde :çok üzgünüm:

X