Canan Tan-Yreim Seni ok Sevdi

ben de okudum ve ilk sayfalarda Piraye romanını anımsatıyor . konular çok hızlı ilerliyor açıkcası sonu beni daha çok etkiledi. bir renk olsun diye okunabilir.tavsiye ederim

bnde piraye adlı kitabını okudun çook beendim diemicem ama idare edrdi işte,şimdi yüreğim seni çok sevdi.yi okucam

canan tanın kıtaplarını okuma fırsatım oldu ve ben çok beğendım.yüreğim senı çok sevdi adlı kıtabına bayılmıştım belkıde duygusal olduğum için gözyaşlarımla okudum son sayfaları.
ardından söylenmemiş şarkılar,piraye,çikolata kaplı hüzünler,eroinle dans bu kıtaplarını okudum bende tavsiye ederim

ben artık canan tan'ın hiç bi kitabını okumayı düşünmüyorum. iki kitabını okudum birbirinin nerdeyse aynısıydı. kafasında mükemmel hayatı olan bi kız kurmuş onun üstüne yazıyor demek ki.

ben Canan Tan'ın bütün güncel kitalarını okudum...
Piraye'yi hayran hayran okumuştum... hatta şiire olan ilgim arttı o kitaptan sonra... ama Yüreğim Seni Çok Sevdiyle hiç bir farkı yoktu diyebilirim....
Eroinle Dans biraz daha farklı kalıyo bu ikisinin yanında...

Tavsıyeler sebebıyle okumaya basladıgım bu kıtap ılk sayfalardan ıtıbaren bana pek gercekcı gıbı gelmedı. 50 60 sayfa okudum bı de sonuna bakmadım. Yok ole seyler olmaz. Gercekcı olmayanları da okuyamıyorum bı de sonu kotu bıtenlerı hassas ınsanım:)

yenı bıtırdım bende ama cok klasık bı hıkaye gıbı geldı
cocugun ailresi istemedıgı için vazgecen bı kız
sonra amerıkada evlenıyo sevmedıgı bı adamla
sonra buraya donuyo
adam cocuguna aslı adını vermıs
vs vs
surukleyıcı ama
cok klasık hıkaye geldı bana benneyaptımki

bence de çok sürükleyici bir kitap canan tandan ilk önce yüreğim seni çok sevdiyi okudum sonra eroinle dans en son piraye. piraye ile yüreğim seni çok sevdinin benzer yanlarıvar bana kalırsa.

ben artık canan tan'ın hiç bi kitabını okumayı düşünmüyorum. iki kitabını okudum birbirinin nerdeyse aynısıydı. kafasında mükemmel hayatı olan bi kız kurmuş onun üstüne yazıyor demek ki.

yorumunu çok haklı buluyorum. kusursuz , az biraz solcu, akıllı, güzel bir kız var bütün hikayeler onun etrafında dönüyor. zaman geçirmek için okunacak kitaplar yazıyor canan tan ve basit anlatımlı

kumral ada mavi tuna buket uzuner in değilmiydi???

evet Buket Uzuner in
ben şu anda buket uzuner in istanbullluar kitabını okuyorum çok güzel gidiyo

yüreğim seni çok sevdi yi de okudum güzel ama bence daha güzel kitaplar var bir de piraye bundan daha iyiydi diye düşünüyorum.

bende yeni başladım okumaya daha önce canan tanın pirayesini okumuştum
aa bundan sonra canan tan okumayacağım iki kitap arasında inanılmaz benzerlikler var kadın karakterler aile yapısı aynı biraz daha hayal gücünü kullansa iyi olacak

X