Canan Tan-Yreim Seni ok Sevdi

yüreğinin götürdüğü yere git war bende..almak isteyen olursa.. o dediğiniz kitaptan sonra yazılmış =)

canan tan ın dediğiniz iki kitabınıda okudum şimdide en son yürekler ölürü bitirdim bence son kitabı daha güzel ama hep ayrıntılara girmiş insan okudukca ayrıntılardan sıkılıyor piraye yi okurkan o zamanlar asmalı konak ve sıla dizisi yeni bitmişti aklıma onlar geldi burdan esinlenmiş olabilir diye yüreğim seni çok sevdi ve en son yürekler ölürü tavsiye ederim

yalnız şimdi ne okuyacağıma karar veremedim sizin beğendiğiniz kitap ların tavsiyelerini bekliyorum

nazan bekiroğlu nun La-Sonsuzluk hecesini tavsiye ederim canım , ademle havvadan bahsediyo ama şiir gibi hiç daha önce hayal etmediğimiz gibi

yüreğinin götürdüğü yere git war bende..almak isteyen olursa.. o dediğiniz kitaptan sonra yazılmış =)

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden amma uydurmuşum dını hee..kim bilir ne düşünüyordum yazarkn..kitabımın ismi en son yürekler ölür kızlar..yüreğinin götürdüğü yre git deil :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

canan tan ın okuduğum en kötü kitabıydı:eek:lmaz:
orda ki aslı karın ağrısı beni sinirden dellendirdikötükedihüso
öyle ayrılık nedeni mi olur yaÇok üzgünüm çoook
ben beğenmedim şahsenfisfisfis

canan tan'nın pırayeyı cok beyendım cok surukleyıcı bır kıtap 2 günde bitırdım yureyım senı cok sevdığı henuz almadım ama yorum yapamıyorum (pırayeyı ) herkeze tavsıye ederım

En son yurekler oluru okumak istiyorummmm yaaaaaaaaaaaaaaaa burda bulamiyorummm :KK43:
yurtdisin da yasamak ne kotu yaaa herseyden mahrumsun :KK43:
kitaptan bile pufffff

bn bu kitabı 2günde okudum sürükleyici ama romandaki aşk tartışılabilir..
çok çelişkili...ama zaman geçirmek için okunabilir

aşk romanı sevenlerin kaçırmaması gereken bir kitap sonunda gözyaşlarınızı tutamayacaksınız....

Ne sıkıcı ne gıcık bir aşk hikayesiydi..
Kitabı okurken ben çok boğulmuştum..
Beğenmedim.. Benim beğeneceğim tarzda bir kitap değil..

en son yürekler ölür ve yüreğim seni çok sevdiği okudum hatta yeni bitirdim yüreğim seni çok sevdi kitabını 2 günde ikiside harikaydı ama ben en son yürekler ölürü daha çok beğendim şimdi sıra pirayede :KK70::KK70:

X