Canan Tan-Yreim Seni ok Sevdi

dün başladım, bitirmek üzereyim. dili sade ve akıcı. Canan Tan'ın eroinle dans ve pirayesini de okudum. çok benziyorlar birbirlerine. hep bir kızın etrafında gelişen olaylar.. hepsi de iyi üniversiteyi kazanıyorlar...

bende canan tan'ın kitaplarını okudum arkadaşlar.evet aslında hepsi birbirine benziyor ama anlatımı sade olduğu için ve insan kendinden birşeyler bulduğu için ilgi çekiyor.ama bence bunların içinde okunması gereken ve genelde yeni nesilin okuması gereken eroinle dans.bence kesinlikle gençlerin bunu okuması lazım.ben herkese tavsiye ederim arkadaşlar.

CANAN TAN - PİRAYE benim okuyup bitirdiğim ilk romandır ondan sonra bütün romanlarını ve denemelerini okudum. Tüyap Fuarda tanışma imkanı bulmuştum :) YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ harika bir roman illa kendinden bişey buluyor işte bu diyorsun eğer kitap okuma alışkanlığım yok derseniz CANAN TAN ile başlayın tavsiye ederim elinizden düşüremiyorsunuz bitsede sonraki sayfayı görsem diye okuyorsunuz :)

bol okumalar herkese :)

Dün başladım okumaya bende, kitapevinde ki bayan Piraye ve Yüreğim seni çok sevdi en çok satan iki kitabımız dedi... dayanamadım ikisini de aldım, Yüreğim Seni Çok Sevdi kitabının arkasındaki dörtlük çok hoşuma gittiği için ilk bunu okuyacağım güzel bir aşk romanıymış hadi bakalım :asigim:

cok güzel bir roman ben bayildim cok hosuma gittii sonu okadar güzel bitti ki..ama keske ayrilmasalardii..

ya bende çok istedim ama ona daha sıra gelmedi elimdeki kitap bitsin alıcam hemen

arkadaşlar kitap okumayı seven arkadaşlarla aramızda kitap değişimleri gibi bi kampanya yapsak nasıl olur..okuyup beğendiğimiz kitapları birbirimzi gönderelim:CüvCüv:

yüreğim seni çok sevdinin yanında piraye yi ve eroinle dansıda okudm 3 ünü de çk beğenmştm.

yüreğimseni çok sevidiyi ve pirayeyi okudum, çok kitap okuyan biri olarak bazı gözden kaçan noktalar hemen gözüme ilişti, her iki kitap da birbine senaryo olarak çok benziyor. Canan Tan hanımla iStanbul kitap fuarında tanıştım hatta panelini yönettim genelde aldıgı tepkiler de hep bu yöndeydi. fane deil ama mükemmel de değil.

yarım saate kadar bitecek, güzel bi kitap ama benim moralim çok bozuldu ya ağlayacam nerdeyse.uyuz aslııı neler yaptın murata, adiiii. eğer çok sevipte kavuşamayan varsa asla okumasın içiniz sızlayacak bence.

bende okudum canan tanın piraye ve yüreğim çok sevdi kitaplarını bugünde en son yürekler ölürü bitirdim yüreğim seni çok sevdi ve en son yürekler ölür çok hoşuma gitmişti ama piraye bana asmalı konağu-ın kitap versiyonu gibi gelmişti hani biraz benzetmiştim ama o nuda sevdim bana önerebileceğiniz başka kitaplar varsa onlarıda okumak istiyorum

ben de yüreğim seni çok sevdi kitabını okudum resmen içime işlemişti canan hanımla izmir kitap fuarında tanışmıştım ve bana bu kitabın dizisinin çekileceğini senaryosunu da kendisinin yzacağını söylemişti göreceğiz bakalım :jeyyar:

canan tan ın dediğiniz iki kitabınıda okudum şimdide en son yürekler ölürü bitirdim bence son kitabı daha güzel ama hep ayrıntılara girmiş insan okudukca ayrıntılardan sıkılıyor piraye yi okurkan o zamanlar asmalı konak ve sıla dizisi yeni bitmişti aklıma onlar geldi burdan esinlenmiş olabilir diye yüreğim seni çok sevdi ve en son yürekler ölürü tavsiye ederim

yalnız şimdi ne okuyacağıma karar veremedim sizin beğendiğiniz kitap ların tavsiyelerini bekliyorum

bende ismini duymuştum merak ediyordum ama şimdi burda tavsiyelerinide okuyunca bende okumaya karar verdim... :)

bende bugün aldım ve başlamadım okumay..
daha başlardaki sayfalardayım ama kaptırdım kendimi.. düşürmedim elimden..
bende daha şimdiden tavsiye ederim...

canan tanın ilk önce pirayesini okumuştum fena gelmedi hoş bir kitaptı bence.ama yüreğim seni çok sevidiyi okuyunca konu olarak resmen aynı kitabı okuyordum resmen kaldım.ben.fakat pireye çokdaha güzel diğerinegöre.yüreğim seni çoksevdi gereksiz yere uzatılmış bir kitap ve hiç güzel değill.hiçmi aşk romanı okumadınız beğenneler anlamaıorum.saygım sonsuz ama çok sıkıcı ben pirayeyi daha güzel buldum.kitabın isminden dolayımıdır nedir yüreğim seni çok sevdi daha çok satılmış bir kitap.hiç anlamıorum.nese bu benim yorumum acaip sıkıcıhiç bitmicek gibi gereksiz gereksiz anlatımlarr..

X